Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS ELEKTİRİKLİ MOTOR GRENAJ TAMİRİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar.RKS Dee 1500 Motorum ile önce kendim viraj kazası geçirdim.35 ile yaklaşık viraja girdim motor yatık konumdayken ağacın döktüğü nemli yaprak demetine denk geldi ve arka lastik kaydı.Artçim da olduğu icin toplayamadim ve düştüm.Kaskimda çizikler bacağımda dikiş var.Dikis eklem yerinde olduğu için evde yatmak durumundaydim.Motoru sağa yatirmistim ve sağ grenajda çizikler vardı.Evde yatarken babam da motorla bir yere cikiyorum dedi ve çıktı,çok tecrübesi yok B ehliyeti var onla surulebildiginden sürüyor.40 ile giderken yağmurlu havada kasiste on frene sert basmış ve doğal olarak disk kitlemis.Hiz da 40 olduğu için motor baya sürüklenmiş.Bu sefer de sola yatmış.Bu sefer boydan boya grenaj cizigi var.Yedek parcaci da bir çok parçası mevcut internette de ama asıl sağ ve sol ön grenajlara ait hiç bir satış yok.Mecbur yaptırmam gerekiyor.Cizikler derin,fakat plastiğe macun yapılır mı,boya kodunu nasıl bulurum nerde nasil yaptırırım hiç bir fikrim yok.Yardimci olma şansınız var mıdır?Komple grenajlarin videosu linkte https://drive.google.com/file/d/1LNj...w?usp=drivesdk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İstanbuldaysanız Anadolu yakasında Moto Boya Şeref Usta ya da Mim Moto Vedat Usta karenajlarını onarıp boyayıp yepyeni hale getirirler ancak bu iş biraz maliyetli olabilir. Bir diğer çözüm de çizik yerleri stickerla kapatmanız ya da folyo.
    pea bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)