Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

mt07 vs mt07 pure farki?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb250r
    "mt07 pure" nedir, liste fiyati mt07 den neden ucuzdur, bilen varmi acaba?

Bayi arayip sormadim. Nette biraz arastirdim ama bilgi bulamadim. Bilen varsa bizi aydinlatirsa sevinirim. saygilar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Pure eski tip ekran ve makyajsız kasa. Motor olarak bir fark yok sanıyorum.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    ST - TFT Display
    Pure - LCD Display

Motor , şasi, suspansiyon, olmayan elektronik destek vs aynı
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    ucuzunu al 30 40 bin lira allahın ekranına verilmez.telefona bağlanıyor gerçi tüketim vs gösteriyor ama göstermesin yani

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    ikisinden birinde kocaman kare ekran vardı baya teknolojik. motorda teknoloji namına bir s... yok neyi koydularsa artık ekrana.

Motosikleti
    cb250r
    Tesekkurler cevaplar icin Elde kalan ekranlar bitene kadar Pure olarak ta satacaklar anlasilan.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler cevaplar icin Elde kalan ekranlar bitene kadar Pure olarak ta satacaklar anlasilan.
    Doğru tehşis.

Yalnız sitesindeki fotoğraflarda Pure olanın gidon biraz daha aşağıda gibi duruyor. Diğerinin ekranı iri olduğu için önden bakıldığında ekranın bitim yeri elciklerle bir hizada kalsın diye gidonu az yükseltmişler gibi duruyor.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru tehşis.

Yalnız sitesindeki fotoğraflarda Pure olanın gidon biraz daha aşağıda gibi duruyor. Diğerinin ekranı iri olduğu için önden bakıldığında ekranın bitim yeri elciklerle bir hizada kalsın diye gidonu az yükseltmişler gibi duruyor.
    Yamaha koklu degisiklikler yapmis anlasilan

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Mt07 boş
    Pure bomboş
    berk_cglr bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hepimiz pistlerde yaldır yuldur diz değdirebilen yetenekli ve eğitimli sürücüler değiliz. Mt07 o kadar da itin bir tarafına sokulacak bir motor değil. Bence hafiften heyecan arayan ortalama bir sürücü çok keyif alır. Ben geçmişte İğneada virajlarında Mt07 kullanan bir arkadaşı gözlemlemiştim, gerçekten motorunu tanıyan iyi bir sürücünün altında süper performans sergiliyor. Gelelim ekran tipi farklılığına, çok mu önemli şekli şemali? Ekran rengi? Bas gaza geç, para neye yetiyorsa o modeli al.

Gerçi 2023 kasa ve renklerine bakıyorum da tirrek gibi adeta zevksizlik abidesi. Allah belasını versin Yamaha tasarımcılarının. 2018 falan daha güzeldi.
    Cyan, Turker11, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimiz pistlerde yaldır yuldur diz değdirebilen yetenekli ve eğitimli sürücüler değiliz. Mt07 o kadar da itin bir tarafına sokulacak bir motor değil. Bence hafiften heyecan arayan ortalama bir sürücü çok keyif alır. Ben geçmişte İğneada virajlarında Mt07 kullanan bir arkadaşı gözlemlemiştim, gerçekten motorunu tanıyan iyi bir sürücünün altında süper performans sergiliyor. Gelelim ekran tipi farklılığına, çok mu önemli şekli şemali? Ekran rengi? Bas gaza geç, para neye yetiyorsa o modeli al.

Gerçi 2023 kasa ve renklerine bakıyorum da tirrek gibi adeta zevksizlik abidesi. Allah belasını versin Yamaha tasarımcılarının. 2018 falan daha güzeldi.
    Ben de alsam pure olanı alırım. Birkaç yükseltme ile şahane motor olur. (Amortisörler + gidon değişmeli bence...) İlk çıkan modellerin tasarımları daha güzeldi, zaman geçtikçe hilkat garibesine benzettiler. Yine de sadeliği ile pure'un gayet gideri var.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben de alsam pure olanı alırım. Birkaç yükseltme ile şahane motor olur. (Amortisörler + gidon değişmeli bence...)
    Amortisör değişimi bazen riskli ve pahalı bir tercih olabilir
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah belasını versin Yamaha tasarımcılarının.
    Abi deme öyle işte, sen beddua okursan ben beddua okursam kim çıkaracak karanlıkları aydınlığa. Belki Japon kardeşlerimiz sevgilisiyle veya eşiyle derin sıkıntılar yaşayıp içindeki karanlıkları tasarımlara dökmüşlerdir. İlk önce sevelim baktık olmuyor sonra söveriz .
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    2014 de aldım 8 sene kullandım mt07'yi...
    Çok eğlenceli bir motordur,kullanması çok zevklidir ama uzun yolda dayak yemekten yorulduğum için touring motora geçtim.
    Şehir içinde hala mt07'nin kıvraklığını ararım...bencede yeni tasarım bok gibi,hayatta almam.benim kullandigim far tasarımı sadeydi çok güzeldi...

Motosikleti
    Vallahi MT 07'ye çirkin diyeni Allah çarpar Siz demek Honda Hornet'i görmemişsiniz

Şaka bir yana benim yeni TFT ekranlı MT07'de aklıma yatmayan bir durum var. Kontak anahtarının yeri...ekran arkasında kalan bir kontak pratikte rahatsız bir pozisyon değil mi?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi MT 07'ye çirkin diyeni Allah çarpar Siz demek Honda Hornet'i görmemişsiniz
    ...
    Bilakis eski bir CB500F kullanıcısı olarak Hornet'i güzel buldum ben. Aynısının daha güçlü ve elektroniklisini yapmışlar. Honda işte; verimlilik en üst seviyede: Crossrunner'a CB500F ile aynı aynaları, tüm modellerine aynı sinyal lambalarını falan takan firma...
    Punctum, espresso ve zihnigonen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bilakis eski bir CB500F kullanıcısı olarak Hornet'i güzel buldum ben. Aynısının daha güçlü ve elektroniklisini yapmışlar. Honda işte; verimlilik en üst seviyede: Crossrunner'a CB500F ile aynı aynaları, tüm modellerine aynı sinyal lambalarını falan takan firma...
    Valla Hornet alıcam zaten hocam. Bu tür mesajlara ihtiyacım var

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Hornet alıcam zaten hocam. Bu tür mesajlara ihtiyacım var
    Şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    Şimdiden hayırlı olsun.
    Teşekkür ederim.

Motor varken para yoktu. Şimdi kampanya var ama motor yok İkisini bir denk getirsem olacak...

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Hornet'i ben de beğendim bu arada. nesi çirkinmiş ki?
    Yamaha'nın xsr serileri dışındaki bütün modellerini çirkin buluyorum, bir de maxi scooter serileri güzel, diğer bütün modeller çirkin ama sağlam ve iş görüyor olduğu için çirkin olması sorun değil.

Ama hornet güzel yaa. sadece naked olması sorun, yani naked motorla uzun yolda deli rüzgar alınır can sıkar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)