Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Şansmı ? Tecrübemi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Demli Çay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun.

Baktigin yere gidersin.panik halinde arabaya kitlenmisiniz belli ki.
    Acilen egitim almanizi oneririm.bu isler sakaya gelmez.
    Teşekkürler Demli Çay ders almak için motosiklet eğitmenlerine başvurdum , hepsi hayatta kalmak için yavaş gitmemi tavsiye etti ama ben hızlı gitmek istiyorum , o iş bizi aşar dediler Tr de o eğitimi verecek vatandaş yokmuş ;) bu olaydan gerçekten büyük ders aldım bu şaka değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Alıntı John Gotti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Bundan bir kaç yıl önce aynı durum daha düşük hızlarda benim başıma gelmişti. Son dakika yol ayrımına sapan bir sürücü beni farketmediğinden dolayı sağ yolcu kapısına dayanarak dönmek zorunda kalmıştık resmen. Durduktan sonra şöförle birbirimize tepkisiz şekilde bakakalmamızı unutamıyorum.
    Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun , öyle bir anki vurup düşsen darbenin şokuyla belki hiçbirşey hatırlayamayacaksın ama arabayla onlarca metre tokuşarak yanyana ilerlemek cidden kabus gibi hatırlıyorum :D
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    bı yuvacık patlatında bu ekıp komplo gıdelım balık yemeğe sana balık alacam hey gıdı 2007 kımler hatırlar bılmem sınbo yeleğim hala dolapta tertemiz

John Gotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Demli Çay ders almak için motosiklet eğitmenlerine başvurdum , hepsi hayatta kalmak için yavaş gitmemi tavsiye etti ama ben hızlı gitmek istiyorum , o iş bizi aşar dediler Tr de o eğitimi verecek vatandaş yokmuş ;) bu olaydan gerçekten büyük ders aldım bu şaka değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun , öyle bir anki vurup düşsen darbenin şokuyla belki hiçbirşey hatırlayamayacaksın ama arabayla onlarca metre tokuşarak yanyana ilerlemek cidden kabus gibi hatırlıyorum :D
    Teşekkürler, akla o anlık gelen "ne halt edicem" sorusu ikimize de olmuştur muhtemelen

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)