Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

İşte Bu Olmadı Apla

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim zamanımızda Haluk Levent'in "Akdeniz akşamları" ve Ege'nin "Yaz aşkım" şarkıları meşhurdu. Eline gitarı alan gencolar gece vakti sahile, kumlara koşar gitarı ve 3 paket sigara içmiş ses telleriyle kafamızı şey ederdi. Ayıp olmasın diye de "lan sus lan" diyemezdik. Bir de Kurt Cobain'in ölümü sonrası böyle depresif ve hisli gözükmek bir ara moda olmuştu. Millet utanmasa yaz vakti bile hırka giyip kurdeşen dökecekti. Çok kötü yıllardı da Allah'tan atlattık, sağ salim bu günlere geldik.
    Ben de gençliğimde heves edip gitar almıştım. Muzisyen bir arkadaşım (Rahmetli Kazım Koyuncu) bir kültür merkezinde ücretsiz gitar kursu vericem dediğinde gitarımı alıp gitmiştim. Beni biraz izledikten sonra sen yeteneğin olan bir şeylerle uğraşsan daha iyi olur diye kibarca "uğraşma bu meretle" demeye getirmişti. Beni büyük rezillikten kurtarmış.
    kryeck, tommygun, DickName ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RuzgarAşkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sosyal medya doğruların veya yanlışların ortaya konulabileceği bir mecra değil. Sosyal medya reklam temelli bir organizasyon.

Tıklanma, beğeni veya etkileşim olduğu müddetçe kralsınız ne dediğinizin bir önemi yok.

Bu şekilde reklam alır para kazanırsınız, onlara doğruyu anlatmaya çalışıp etkileşim sağladıkça onlar daha çok para kazanır daha çok güçlenir. Falcıların yüzbinlerce abonesinin olduğu bir platformdan sözediyoruzBunu demek istemiştim.

Yanlışları dile getirmekten çekinmemek saygı duyulacak bir davranış, ayrıca kimsenin kimseden çekindiği yok. Ama bu olayda tek parametre bu değil. Hangisini daha önemli buluyorsanız öyle davranırsınız elbette.
    Çok fazla izleyicisi olan "moto...el" youtube kanalı sahibi kendisine gelen yoğun tepkiler üzerine çok övdüğü bir motosikletin incelemesini kanalından kaldırıp sözkonusu firmanın ürünlerinden uzak durma kararı almıştı. Aldığı tepkilerden sonra abone sayısı 200 binden 300 bine çıkmadı. Tam tersine özür anlamına gelen bir video çekerek attığı geri adımı açıklamaya çalıştı. Sosyal medya dinamikleri için bu tür örnekler de fikir verir bence.

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Bizim zamanımızda Haluk Levent'in "Akdeniz akşamları" ve Ege'nin "Yaz aşkım" şarkıları meşhurdu. Eline gitarı alan gencolar gece vakti sahile, kumlara koşar gitarı ve 3 paket sigara içmiş ses telleriyle kafamızı şey ederdi. Ayıp olmasın diye de "lan sus lan" diyemezdik. Bir de Kurt Cobain'in ölümü sonrası böyle depresif ve hisli gözükmek bir ara moda olmuştu. Millet utanmasa yaz vakti bile hırka giyip kurdeşen dökecekti. Çok kötü yıllardı da Allah'tan atlattık, sağ salim bu günlere geldik.
    Şimdi de "Ananas gibi ahududu gibi" falan diye zırvalıyolar ya. Ben de kurucam bi grup "Sandalyeyi Ters Çevir 4 Kişi Oturalım" diye.
    DickName ve espresso bunu beğendiler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi valla bende o yok be , kim bilir sizin zaman nasıldı merak etmiyorum değil.
    Nez dediğimiz şey değil mi ya sarı şortlu abla :D

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nez dediğimiz şey değil mi ya sarı şortlu abla :D
    Valla oda yok bende .

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar Nez, Sibel Tüzün, Samra Sökmen, Hilal Cebeci, Nadide Sultan bunlar bir dönemin hoş sanatçılarıydı.
    espresso bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Konu videoyu izlemedim ama daha önce bir kaç videosuna denk gelmiştim. Pikselden bile vahim bunun durumu. Gelişine sıkıyor paso. Çoluk çocuk eğliyor anca.

Stop making stupid people famous!
    iptaluyelik02 ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar Nez, Sibel Tüzün, Samra Sökmen, Hilal Cebeci, Nadide Sultan bunlar bir dönemin hoş sanatçılarıydı.
    Harika AVCI'dan sonra gündemden kopmuşum
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika AVCI'dan sonra gündemden kopmuşum
    Neydi, ne oldu o da. Hey gidi hey
    espresso bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Samra Sökmen silik . Nez, Sibel Tüzün , Hilal Cebeci , Nadide Sultan tanır ve biliriz .Aynı dönemlerde gülşen de bombaydı daha o zamanlar Erol Köse çıkıp aşkını ilan etmemişti.
    Bir de şu klip 90'lardan beni fena etkilemiştir

Motosikleti
    nc750x
    Şimdiden iyiydi bence be abi. Düşünsene insanlar Kurt Cobain örnek almışlar. Bu adam sanatında belli bir yere gelmiş neticede. Şimdilerin örnek alınan ve takip edilen, konu başlığıyla da ilintili 'sosyal medya ünlüleri' daha önce tanıdıklarımıza saygı ve özlem duymamızı sağlıyor ne yazık ki.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samra Sökmen silik . Nez, Sibel Tüzün , Hilal Cebeci , Nadide Sultan tanır ve biliriz .Aynı dönemlerde gülşen de bombaydı daha o zamanlar Erol Köse çıkıp aşkını ilan etmemişti.
    Bir de şu klip 90'lardan beni fena etkilemiştir

https://i.hizliresim.com/7ql2ew0.jpg
    Ben Özlem Tekin'i 2011'de Bodrum'da veterinerde görmüştüm. Nutkum tutulmuştu, çok güzel kadındı. Yeni evliydim, eşim oymuştu beni. Gülşen konusuna gelirsek ilk çıktığında Şehremini Kız Lisesinde okuyor diye haber alıp çıkışına gitmiştik. Bu dediğim 1996 falan olsa gerek. Tabi ki çıkışta Gülşen falan yoktu, babayı alıp bilardocuya gitmiştik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Alıntı pH5.5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden iyiydi bence be abi. Düşünsene insanlar Kurt Cobain örnek almışlar. Bu adam sanatında belli bir yere gelmiş neticede. Şimdilerin örnek alınan ve takip edilen, konu başlığıyla da ilintili 'sosyal medya ünlüleri' daha önce tanıdıklarımıza saygı ve özlem duymamızı sağlıyor ne yazık ki.
    Bizim okulda pano gibi bir şeye "Seni unutmayacağız Kurt Cobain" gibi bir yazı yazmışlardı. Biz o zaman Manowar dinler Nirvanacılara "pembe döt" muamelesi yapardık. Amma cahil çocuklarmışız. Müzik zevkime edeyim, sanki içip içip cenk etmeye çıkacakmışız.
    espresso bunu beğendi.

Yanlışım olabilir ama son zamanlarda sanki apaçi gibi süren motovlogger arkadaşlar baya türedi. E doğal olarak kitlesinin bir çoğu hevesli gençler/çocuklar. Bu yüzden de böyle şeyler komik geliyor ilgi çekiyor. Piyasa bu ne yaparsın kitleye göre içerik çıkarıyorlar. He aynı hareketi herkesin öve öve bitiremediği rahmetli Barkın Bayoğlu'da yapmadı değil fakat açıkça görüleceği gibi hitabet ve tarz çok değişti artık.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler