Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CF Moto 125NK Türkiye ye gelir mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim biliyorsunuz NK125 duyuruldu peki Türkiye ye gelir mi fiyatı ne olur bu konular hakkında ne düşünüyorsunuz

https://www.instagram.com/p/CzWM8dkN...RlODBiNWFlZA==

https://www.instagram.com/reel/C0UZj...RlODBiNWFlZA==

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Drift L CBS
    2025 de piyasaya sürülecek diye duydum.

Tasarım çok iyi ama bu şekilde gelmez sanırsam, konsept gibi. Birçok parça değişecek gibi duruyor egzoz vs.

Alıntı motorine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2025 de piyasaya sürülecek diye duydum.
    Videonun açıklamasında bu sene ülkemize girmesi beklenen denmiş ama bilmiyorum fiyat ne olur acaba o çok önemli benim için

Başka bi bilgi verbiliecek veya konu hakkında fikri olan

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    büyük ihtimal gelir a1 ehliyet sınıfı için motorları oyk adamların zaten cfmoto gibi her hafta bi model çıkaran firma bunu getirmese yarın 3 model daha tasarlatır onlardan birini getirir

Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük ihtimal gelir a1 ehliyet sınıfı için motorları oyk adamların zaten cfmoto gibi her hafta bi model çıkaran firma bunu getirmese yarın 3 model daha tasarlatır onlardan birini getirir
    Fiyat ne olur peki tahmini

Motosikleti
    düldül(z-one)
    türkiye de peynir ekmek gibi motor satıyolar illa ki gelir

Alıntı turkerboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiye de peynir ekmek gibi motor satıyolar illa ki gelir
    Gelirse fiyat ne olur abi işte 80 90 civarı mı 120 130 mu

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı Eren ilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelirse fiyat ne olur abi işte 80 90 civarı mı 120 130 mu
    knk ne desek totomuzdan sallamış oluruz

Yapma abi bu motordan başka bişey görmüyo gözüm tr ye kesin gelicekmis araştırdım fiyat ne olur ona da cevap bulsam her şey güzel olucak

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Oktay motoru aradım az önce abi 2024 ün 2.ceyreginde gelicek ön sipariş 50 bin diyor çıkış yapıncada liste fiyatından 50 bin düşerek satışı yapılır diyor

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Depodan öne gelen detay da ne çirkinmiş yahu.

Gelir gelir de bu kadar kafayı yeme bir motor gelecek mi ne olacak diye. Şu an NK250 132bin TL, demek ki NK125 130bin TL olmayacak bunu buradan tahmin edebilirsin.
    Yalnız ikinci çeyreğe kadar vergi artar mı, döviz nerelerde olur bunlar bambaşka detaylar.

Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depodan öne gelen detay da ne çirkinmiş yahu.

Gelir gelir de bu kadar kafayı yeme bir motor gelecek mi ne olacak diye. Şu an NK250 132bin TL, demek ki NK125 130bin TL olmayacak bunu buradan tahmin edebilirsin.
    Yalnız ikinci çeyreğe kadar vergi artar mı, döviz nerelerde olur bunlar bambaşka detaylar.
    Abi bu sene motor alıcam kesin kafaya taktım ve bu modele hayran kaldım geçen sene konu acmistim hatta CF NK125 gelir mi diye gelmez denmisti Bayaa üzmüştü beni

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Abi bu sene motor alıcam kesin kafaya taktım ve bu modele hayran kaldım geçen sene konu acmistim hatta CF NK125 gelir mi diye gelmez denmisti Bayaa üzmüştü beni
    Güzel dostum heyecanlı olman çok güzel de, kafaya takma. Ben bu sene motor alacağım diye bir hedef koy kendine, motor + ekipmanları alacak nakdi sağladığın zaman da git al ne alıyorsan. Önümüzde seçim var, ekonominin durumu patatesten hallice, böyle aylarca bir plana kafaya takıp bir şey bekleme.
    Zevkine tercihine de bir şey diyemem ama CF'nin de tipine bakıp hayran kalanlardan çokça üzülen de mevcut. Neden ucuz olduğunu unutma. Şu an gençlik ateşinle böyle hissetmeni anlıyorum ama bir motosikletin fotorğafına bakıp da alım kararı vermemen gerektiğini de sen ileride anlayacaksın.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Güzel dostum heyecanlı olman çok güzel de, kafaya takma. Ben bu sene motor alacağım diye bir hedef koy kendine, motor + ekipmanları alacak nakdi sağladığın zaman da git al ne alıyorsan. Önümüzde seçim var, ekonominin durumu patatesten hallice, böyle aylarca bir plana kafaya takıp bir şey bekleme.
    Zevkine tercihine de bir şey diyemem ama CF'nin de tipine bakıp hayran kalanlardan çokça üzülen de mevcut. Neden ucuz olduğunu unutma. Şu an gençlik ateşinle böyle hissetmeni anlıyorum ama bir motosikletin fotorğafına bakıp da alım kararı vermemen gerektiğini de sen ileride anlayacaksın.
    Abi çok haklısın ama japona paray yetmiyor çin de de en kaliteli CF

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Abi çok haklısın ama japona paray yetmiyor çin de de en kaliteli CF
    Bu motorun gelmesine ikinci çeyrek dedilerse en az 3-4 ay var. Bu süreçte biraz daha para biriktirebilirsin belki?
    Yetmiyorsa da yetmiyordur elbette, CF'yi boklamak için de değil, ilk motorun olacak sanırım, ilk olacak şeyde bu kadar kati şekilde şartlanma demek istiyorum sadece.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Bu motorun gelmesine ikinci çeyrek dedilerse en az 3-4 ay var. Bu süreçte biraz daha para biriktirebilirsin belki?
    Yetmiyorsa da yetmiyordur elbette, CF'yi boklamak için de değil, ilk motorun olacak sanırım, ilk olacak şeyde bu kadar kati şekilde şartlanma demek istiyorum sadece.
    Anladım abi ama şimdi tipsiz kıçı kirik drift vs de istemiyorum NK125 olmazsa Raider 125 düşünüyorum oda hoşuma gidiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)