Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Supermoto nedir ne ise yarar ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    https://www.visordown.com/news/indus...ful-bike-eicma

Sozde bu model eicma nin en guzel motoru secilmis..dukatin pr calismasi tabiki bunlar,hintli/paki mi tuttular oy vermesi icin bilmiyorum.

Bu motorun aynisinin tipkisini ktm zaten yapmisti..motoru turunun ilk ornegimisss..desmo ve tek silindir olunca ilk ornek oluyor galiba..

Neyse,

Abi dukati bu motor icin bayaa reklam yapti ama bu motorun amaci nedir ben anlamadim

90 cm, duz sele,gagali magali,fotolara bakiyorum ustune binenler akrobasi yapiyor, seleye cikiyor,amuda kalkiyor falan.

Cozemedim..,ktm ninkini de cozememistim zaten.Naked turu varken kim napsin bunu bilmiyorum.
    Bu motor satmaz dukati..

18-20 yasa hitap ediyor, onlarda bu yuksek fiyati veremez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    zenginlerin oyuncağı diyelim.baya baya sevildi bu arada egzosla birlikte tek silindirde 85 beygir veriyor kafaya değil ...ne geçer sayko bir makine.cidden sürmesini bilenlere hitap ediyor üst seviye motor.satıcakmı satar gibi duruyor bayılmış millet.bende hayranıyım hypermotard özellikle bitiyorum tipine şekline alırmıyım almam bu tip motorlar nedense inanılmaz çekici geliyor banada sayısı çok az olduğu için diyorum.en güzeli seçilmesi heleki şu dönemde hiç şaşılcak bir şey değil mt09 duke990 ı gören bunu açık ara 1. seçer

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tam itlik kopukluk makinesi. Bu bende olsa yolda paso dede ezerim.
    The-Rock, Motoseverrr, espresso ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Ülen Hırbocum paran yok anlamasın tabi seni fakir. Para ezmeye yarayan bir makine. Alıcan vercen kıbacı, vercen kırbacı. Yanlaya yanlaya alcan virajı. Orgazm makinesi.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam itlik kopukluk makinesi. Bu bende olsa yolda paso dede ezerim.
    Like yetmezdi buna bayaa guldurdun tommmmy

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülen Hırbocum paran yok anlamasın tabi seni fakir. Para ezmeye yarayan bir makine. Alıcan vercen kıbacı, vercen kırbacı. Yanlaya yanlaya alcan virajı. Orgazm makinesi.
    Vay vay vayy

Su yazilanlardan sonra eksisozluk te nerdeyse hergun karsima cikan "motorcularin trafik teroristi olmasi"
    basligina hak verir duruma geldimm.

Dede ezen mi ararsin, yanlayan ziplayan lastik yakannn.

Vay beee yaxik yazik.

Daha dune kadar 4 silindir ovuyodyz ne oldu da hepimiz tek silindir hayrani oldu anlamiyorum.
    BoraKara nin tek silindir ile ilgili yemini hatirlatirimm,adam ölüyormyus titresimden
    tommygun, sallami, Metehan48 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Hero Xpulse
    Nakeda göre uzun amortisör çalışma aralığı ve tel jantı ile haifif araziyede giriyor kaldırımlardan atlıyor gibi avantajları var bence harika

Motosikleti
    Abi şakamı yapıyorsun. bizi mi makaraya mı alıyorsun anlamadım. Makine pist makinesi sinyal yok bir şey yok. Bununla yola çıkanın ya totosu demirden, yada beyni.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Benim iki araba ve üç motor koyacak bir garajım, öyle bir garajı olacak bir evi ve o garajı dolduracak kadar aracı alacak param olsa alacağım üç motordan biri olabilir Hırbonen. Yaş da 50 oldu, böyle bir motoru 5 yıl içinde sürdüm sürdüm. Süremedim ise artık para olsa da olmaz o işler...
    Hırbonen ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Abi şakamı yapıyorsun. bizi mi makaraya mı alıyorsun anlamadım. Makine pist makinesi sinyal yok bir şey yok. Bununla yola çıkanın ya totosu demirden, yada beyni.
    Sinyali var ya, alttaki fotolarda gorunuyor.
    Ama yorumun hosuma gitti, dedigin gibi anca pistte kullanilacak zengin oyuncagi gibi duruyor.

Bilirsin,zenginler ne yapacagini sasirmis durumdadir cogu zaman.

Motosikleti
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim iki araba ve üç motor koyacak bir garajım, öyle bir garajı olacak bir evi ve o garajı dolduracak kadar aracı alacak param olsa alacağım üç motordan biri olabilir Hırbonen. Yaş da 50 oldu, böyle bir motoru 5 yıl içinde sürdüm sürdüm. Süremedim ise artık para olsa da olmaz o işler...
    Cıkk ııh. Bunu sürecek adam şu an sahip olduğunu da öyle sürer, ama hep ama az. Bunu sürecek adamın içinde olacak. Şimdi bile biraz arka sarsın götü başı oynasın demiyorsan, sonrası içinde olmaz. Parayla olacak iş değil.
    otopsici bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zenginlerin oyuncağı diyelim.baya baya sevildi bu arada egzosla birlikte tek silindirde 85 beygir veriyor kafaya değil ...ne geçer sayko bir makine.cidden sürmesini bilenlere hitap ediyor üst seviye motor.satıcakmı satar gibi duruyor bayılmış millet.bende hayranıyım hypermotard özellikle bitiyorum tipine şekline alırmıyım almam bu tip motorlar nedense inanılmaz çekici geliyor banada sayısı çok az olduğu için diyorum.en güzeli seçilmesi heleki şu dönemde hiç şaşılcak bir şey değil mt09 duke990 ı gören bunu açık ara 1. seçer
    Duke 990 demisken gormeyenler icin hatirlatalim.

Ktm cirkinlikte citayi asiri yukseltti,artik rakipsiz.
    İnsan binecek ya buna a.k ktm naptin sen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:49 ----------

Cıkk ııh. Bunu sürecek adam şu an sahip olduğunu da öyle sürer, ama hep ama az. Bunu sürecek adamın içinde olacak. Şimdi bile biraz arka sarsın götü başı oynasın demiyorsan, sonrası içinde olmaz. Parayla olacak iş değil.
    Cyan dede ezecek, lastik yakarak ilerleyecek biri degil bence de

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Alıntı mmmm15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nakeda göre uzun amortisör çalışma aralığı ve tel jantı ile haifif araziyede giriyor kaldırımlardan atlıyor gibi avantajları var bence harika
    Ya ilk basta onu ben de dusundum..asiri yuksek sele falan.
    Ama kucuk lastikler var ve bu lastiklere disli lastikte bulunmaz herhalde.
    Arazi zor bence.
    espresso bunu beğendi.

Hacıllı Darlık civarı iyi tempo yapan bir holigan ekibi var. Telefat vermezlerse 3-5 tane satar Türkiye'de...

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .....Abi dukati bu motor icin bayaa reklam yapti ama bu motorun amaci nedir ben anlamadim.....90 cm, duz sele,gagali magali,fotolara bakiyorum.....

Fakir değilsin Hırbo o halde amatörsün bu motorun özelliğini anlaman için fotolarına değil katalogdaki ağırlığına bakacaksın..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fakir değilsin Hırbo o halde amatörsün bu motorun özelliğini anlaman için fotolarına değil katalogdaki ağırlığına bakacaksın..
    Yakıtsız 151kg. 12l depo olsa yakıtla taş çatlasın 160kg olur.

Bununla dede ezmem tabi, orman rotalarında ayı ezerim. (Maalesef bizim burada ABD'deki gibi zarif ve nazlı geyikler yok, ayılar var...) Puhahaha.

Artık SM pisti falan nerede varsa oraya çıkılır bununla.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay anasini..333 lbs yi gordum ama kg a cevirmemistim.
    İyimis be.

Zengin i.neler zorlanmasin tabi :(
    espresso ve freasy bunu beğendiler.

Motosikleti
    nc750x
    Ducati artık Audi VW grubunu bir parçası.
    Basarlar parayı yaparlar reklamı.
    espresso bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Duke 990 demisken gormeyenler icin hatirlatalim.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...bnvPQ&usqp=CAU

Ktm cirkinlikte citayi asiri yukseltti,artik rakipsiz.
    İnsan binecek ya buna a.k ktm naptin sen

benim hoşuma gitti demek ki ben insan değilim

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Vay anasini..333 lbs yi gordum ama kg a cevirmemistim.
    İyimis be.

Zengin i.neler zorlanmasin tabi :(
    Bunu zengin kodomanlar almaz Hırbo hala amatör düşünüyorsun , bu motor otoyol dışındaki virajlarda , Uçmakdere gibi yerlerde racing tokatlayan manyaklara , bilek reyizlere , sabah yürek yiyip evden çıkanlara hitap ediyor , kalantorlar gider GS adv , Ducati Multi bilmemne , Ktm Adv alır , bir motor parasıda Touratech e sisti , çantaydı , konfor jel seleye döker ;)
    kryeck ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    ducati hyper 796,821 ve 1100 var zaten.ama o modeller ağır ve güçlü.bu onların hafifi olmuş.ürün gamını genişletmişler.ktm smc 690 70hp iken bu daha fazlası.güzelmi güzel.meraklısı alır.bize ybr 125 düşer

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Yalnız bu araziye girer mi ki? Tel jant değil normal bizim motorlardaki gibi jant gördüm sanki.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)