Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Korlas neden Selçuk ta israr ediyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    https://m.youtube.com/watch?v=DhUGrNYCzGchttps://m.youtube.com/watch?v=DhUGrNYCzGc

Yani adami gonderdiniz baslamis motomorini ovmeye ?
    Valla ucak otel paraniza yazik.olm bu adam sevilmiyor kafaniz hic mi basmiyor korlas ?

"2024'ün En Dikkat Çeken Modelleri Motomorini'den Geldi!"
    Hassektor ordan,motomorini ne lan ?

Bizim alisan da kesin agusta ovuyodur,bakmadim ama kesin gibi..
    Adam kalmadi adammmmmm,cok uzucu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    sadece o değilki şu an benim takip ettiğim en bilinenler alayı reklamcılık peşinde.parayı alıyor malı övüyor.kötü mal yok bu ara hepsi piyasanın en mükemmel malları piyasayı sallayanlar vs.tarafsız bağımsız yayın yapan yok hiç birine güvenim yok

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    herhangi bir çinliye iyi diyeni yada idare eder diyen kanalı izlemeyin o zaman sizde kardeşim adamı izliyonuz sonra niye bu adam diyonuz
    her motorda bi poh bi pürüz bulmuyosa o adam bişeyden anlamıyodur
    şu sıralar beni absoff sardı her önüne gelene adam akıllı gömüyo adam daha çok touring enduro motorlara baksana izlemesi zevkli
    espresso bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Valla beyler yanlış anlamayın da, “Selçuk gibi herifleri izlemeyin, reklam aldı diye çin malı motoru öven adamın lafıyla motor alınmaz” gibi laflar çok ettim. Dinletemedim.

Mutlaka reklam alınacak ama reklam aldı diye çin malı motorun yeşil rengini öve öve bitiremeyen, kawasaki ile karsılastıran herifleri izlemeyin abi, bu kadar basit.

https://youtu.be/Nxw78FS5eAs?si=uo3hfTcsBe-acTOD

Zamanında şu videoyu çekmiştim. Sırf videoda motora olumsuz laflar ettim diye BMW test motoru vermedi bana.

E motor yok, sponsor yok, devam edemedi projem. Doğruları söyleyen biraz aç kalıyor. Ama Selçuk gibi, motorlar hakkında doğru bilgileri izleyiciye aktarmayan, elalemin zar zor biriktirdiği 3 kuruşu yanlış motorlara harcatan biri olmaktansa, ağız kokusuyla gezmek iyidir.

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla beyler yanlış anlamayın da, “Selçuk gibi herifleri izlemeyin, reklam aldı diye çin malı motoru öven adamın lafıyla motor alınmaz” gibi laflar çok ettim. Dinletemedim.

Mutlaka reklam alınacak ama reklam aldı diye çin malı motorun yeşil rengini öve öve bitiremeyen, kawasaki ile karsılastıran herifleri izlemeyin abi, bu kadar basit.

Zamanında şu videoyu çekmiştim. Sırf videoda motora olumsuz laflar ettim diye BMW test motoru vermedi bana.

E motor yok, sponsor yok, devam edemedi projem. Doğruları söyleyen biraz aç kalıyor. Ama Selçuk gibi, motorlar hakkında doğru bilgileri izleyiciye aktarmayan, elalemin zar zor biriktirdiği 3 kuruşu yanlış motorlara harcatan biri olmaktansa, ağız kokusuyla gezmek iyidir.
    Hocam son videon 3 yıl önce, o zamanlarda bu kadar izlenilmiyordu motosiklet kanalları, araba alamayan motora hücum edince bi anda popüleritesi oldu, yoksa epey kapalı bir komündük bence.

Devam etseydin, küsmeseydin bu proje tutarmış gayet hoş edit olmuş, zamanla da gelişir, serpilirdin, izlenmelerin az buz değil bence yeni başlayanlara göre. Çünkü şimdi siz bu şahıstan ve yalanlarından bahsediyorsunuz ama yalancının afyonu geçince, insanın gerçeği aramak gibi bir huyu vardır, buraya derman olabilirsiniz bence.

Bi de sempatik herifsiniz bak, üslup güzel, hitap güzel, keşke devam etseymişiniz.
    mgokhan57 bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://m.youtube.com/watch?v=DhUGrNYCzGchttps://m.youtube.com/watch?v=DhUGrNYCzGc

Yani adami gonderdiniz baslamis motomorini ovmeye ?
    Valla ucak otel paraniza yazik.olm bu adam sevilmiyor kafaniz hic mi basmiyor korlas ?

"2024'ün En Dikkat Çeken Modelleri Motomorini'den Geldi!"
    Hassektor ordan,motomorini ne lan ?

Bizim alisan da kesin agusta ovuyodur,bakmadim ama kesin gibi..
    Adam kalmadi adammmmmm,cok uzucu.
    Ben raddeyi bir tık arttırıyorum. Yerli profesyonel kanalları neden izliyorsunuz ki? Ben profesyonel kanal izleyeceksem yabancıları izliyorum açıkçası. Yerli profesyoneller radarımda bile değil. Tek tük bakıyorum o kadar. (Dil problemi yoksa sorun da yok...)
    espresso, otopsici ve RuzgarAşkı bunu beğendiler.

yenividivici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kolaçan gibi adama honda sponsor buna mı şaşırdınız
    ersinylmzi bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Amma romantik adamsiniz. burda selcigu elestirirken bile adamin reklamina katkida bulunuyorsunuz.

Adam ekmegine bakar. izleyici ne istiyorsa onu veriyor demekki, gemisini yurutuyor iste.
    espresso ve otopsici bunu beğendiler.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

keşke tanıtmak istediğin motorları burdan bulsaydın motoru kullalan kişilerden alsaydın yani şu motoru test etmek istiyorum desen elbet bizdende bulurdun hiçbir marka sonuçta kend imotorunun gömülmesini istemez

ki dediğin bmw düzgün bir motor(düzgün motor = tr şartlarına uygun) olsaydı zaten tutardı ben hayatımda bu motoru trafikte dahi görmedim başarılı olan motor gayet güzel satar keza ucuzdur f/p dir tutar gerek kalitelidir tutar ama ikiside olamadıysan sende bir sorun vardır bu piyasa sana uygun değildir

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...ki dediğin bmw düzgün bir motor(düzgün motor = tr şartlarına uygun) olsaydı zaten tutardı ben hayatımda bu motoru trafikte dahi görmedim başarılı olan motor gayet güzel satar keza ucuzdur f/p dir tutar gerek kalitelidir tutar ama ikiside olamadıysan sende bir sorun vardır bu piyasa sana uygun değildir
    Sakarya'da pek BMW olmayabilir de İstanbul, İzmir gibi büyük şehilerde bayağı bayağı satıyor yani, trafikte bir GS görmediğim gün olmamıştır. Hatta şahsi tecrübeme göre İzmir İstanbul'u katlıyor bile denebilir; günde bir sefer görmeyi bırak, tek bir güzergahta birden fazla gördüğüm çok olmuştur.

Orijinal konuya dönecek olursak:
    En güzeli finansal gücün olacak, Big Rock Moto'daki arkadaş gibi motosikletleri satın alıp uzun süreli test ederek detaylı anlatacaksın. Öyle 1-2 saat sürerek ancak izlenimler aktarılır, satın alacak kişiye mutlaka yardımcı olur ama böylesi uzun vadeli ve detaylı bir test olamıyor maalesef. Motosikletler ile ilgili bazı sorun ve sıkıntılar öyle 1-2 sefer kullanarak anlaşılamayabiliyor. Parasını verip kimseden motor dilenmene gerek kalmadığı için, hak ediyorsa herhangi bir motoru da firmayı da istediğin gibi rahat rahat gömebilirsin.

Son not: Inceleme kanalı dediğin böyle olur, benzer birkaç tane iyi kanal daha var. Bunlar varken bizimkiler kusura bakmasın, yapacak çok da fazla bir şey yok... Bununla birlikte illa ki sadece uzun dönem ve çok detaylı test ve incelemeler olması da şart değil. Bilgisine / sürüşüne güvendiğin kişilerin kısa izlenim videoları da çok faydalı. Bu tarz kısa içerik üreten yabancı ve güvenilir kanal da bolca var.
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Biz Selçuk'u izledikçe, kanalına abone oldukça, like ya da dislike attıkça, video altına yorum yazdıkça etkileşim artıyor. Haliyle kanalı büyüyor, büyüdükçe de Korlas bakıyor Selçuk fazla izleniyor ona motor incelettiriyor.

Korlas'ın Selçuk'a motor inceletmesini engellemek için yapabileceğimiz tek şey Selçuk'u yok saymak. Kendisinin videolarına pek güvenmesem de Selçuk'un bu işlere verdiği emeği de yok saymamız olmaz. Ha ben izlemiyorum, ayrı konu.
    espresso, Alper_tim, M.balibey ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke tanıtmak istediğin motorları burdan bulsaydın motoru kullalan kişilerden alsaydın yani şu motoru test etmek istiyorum desen elbet bizdende bulurdun hiçbir marka sonuçta kend imotorunun gömülmesini istemez

ki dediğin bmw düzgün bir motor(düzgün motor = tr şartlarına uygun) olsaydı zaten tutardı ben hayatımda bu motoru trafikte dahi görmedim başarılı olan motor gayet güzel satar keza ucuzdur f/p dir tutar gerek kalitelidir tutar ama ikiside olamadıysan sende bir sorun vardır bu piyasa sana uygun değildir
    bmw mevzusu fiyat performans işinden çok öte
    ben memurum maaşım belli
    motoru alabilmek için zamanında atmadığım takla kalmadı ki en son tracer için çektiğim kredinin taksitlerini ödüyorum halen
    fark tam olarak şurada
    benim tracer 900 ün bakımını yaptığımda (ki buna herşey dahil)bana 3 bin liraya mal oluyor.
    ki ben yılda 3-4 defa bakım yapıyorum
    bmw sadece yağ değişimine 10 k fiyatlar istiyor ki arıza yaparsa sıçtın
    şimdi açarım sarı siteyi tracerle kafa kafaya takas edeceğim bir gs illa bulurum.
    ama iş işletmeye gelince 2 senede bir tracer parası yiyor motor.
    ne bende o para var ne de o kadar parayı kazanacak G.t var
    espresso ve mgokhan57 bunu beğendiler.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    bmw sadece yağ değişimine 10 k fiyatlar istiyor ki arıza yaparsa sıçtın
    şimdi açarım sarı siteyi tracerle kafa kafaya takas edeceğim bir gs illa bulurum.
    ama iş işletmeye gelince 2 senede bir tracer parası yiyor motor.
    ...
    Ducati / Korlas'a üzüldüm şimdi; milletin desmo bakımı korkusundan bir yağ değişimine 10k para verilen(!) BMW'ler kadar satamıyorlar.

Bu 10k tutar doğru ise Ducati kullanmak BMW kullanmaktan ciddi ucuza geliyor demektir, fiyatlar da daha uygun neden BMW kadar satamıyorlar?

(Sadece yağ değişimi için 10k bana doğru veya geneli ifade eder gibi gelmedi açıkçası; o tutarlda mutlaka başka birşeyler daha vardır. BMW'lerin motor, şanzıman ve şaft yağları ayrı diye biliyorum, ıslak debriyaj olmadığı için ıslak debriyaja uygun motor yağından ucuz olmalı...)
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducati / Korlas'a üzüldüm şimdi; milletin desmo bakımı korkusundan bir yağ değişimine 10k para verilen(!) BMW'ler kadar satamıyorlar.

Bu 10k tutar doğru ise Ducati kullanmak BMW kullanmaktan ciddi ucuza geliyor demektir, fiyatlar da daha uygun neden BMW kadar satamıyorlar?

(Sadece yağ değişimi için 10k bana doğru veya geneli ifade eder gibi gelmedi açıkçası; o tutarlda mutlaka başka birşeyler daha vardır. BMW'lerin motor, şanzıman ve şaft yağları ayrı diye biliyorum, ıslak debriyaj olmadığı için ıslak debriyaja uygun motor yağından ucuz olmalı...)
    Otostopcuyu cok pis kandirmislar gibi duruyor.
    Herseye inaniyolar yaa
    Cyan bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otostopcuyu cok pis kandirmislar gibi duruyor.
    Herseye inaniyolar yaa
    BMW bakımı 10k olmayabilir abartı olabilir bu rakam ama honda/yamaha idamesi her türlü BMW'den ucuz.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW bakımı 10k olmayabilir abartı olabilir bu rakam ama honda/yamaha idamesi her türlü BMW'den ucuz.
    Bu devirde ucuz yok, herkes tuttuğunu (Van der Waals kuvvetinin el verdiği ölçüde) dipliyor.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bu devirde ucuz yok, herkes tuttuğunu (Van der Waals kuvvetinin el verdiği ölçüde) dipliyor.
    Evet ama işte mesela bende yamaha servislerinin diplediğine kadar kapasite var ama bedava BMW GS verseler onun idamesine yetmez kapasitem, bu anlamda demiştim.
    BMW idame ettirebilmem için birazcık daha zenginleşmem lazım.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ama işte mesela bende yamaha servislerinin diplediğine kadar kapasite var ama bedava BMW GS verseler onun idamesine yetmez kapasitem, bu anlamda demiştim.
    BMW idame ettirebilmem için birazcık daha zenginleşmem lazım.
    İşte o dipleme sıklığı falan her şeyi etkiliyor. Mesela şimdilerde Ducati'nin yeni çıkartacağı azman tek silindirli motor 15'te bir yağ değişimi 30'da bir desmo bakımı isteyecekmiş. Honda'n olsa o süre zarfında 5 kere servise gireceksin. Honda'nın 5 servisi ile Ducati'nin 2,5'tan 3 (iki yağ değişimi, ikinci değişimde desmo bakımı) esasen aynı paraya gelecek. Yani kapitalist düzen bizden almak istediği paraya öyle ya da böyle, allem ederek kallem ederek, bir şekilde alacaktır. O yüzden kalbimizi dinleyelim.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İşte o dipleme sıklığı falan her şeyi etkiliyor. Mesela şimdilerde Ducati'nin yeni çıkartacağı azman tek silindirli motor 15'te bir yağ değişimi 30'da bir desmo bakımı isteyecekmiş. Honda'n olsa o süre zarfında 5 kere servise gireceksin. Honda'nın 5 servisi ile Ducati'nin 2,5'tan 3 (iki yağ değişimi, ikinci değişimde desmo bakımı) esasen aynı paraya gelecek. Yani kapitalist düzen bizden almak istediği paraya öyle ya da böyle, allem ederek kallem ederek, bir şekilde alacaktır. O yüzden kalbimizi dinleyelim.
    Katilmiyorum.

Honda motor aldiktan sonra kitapcikta 12.000 diyorsa 12.000 de gitmekte ne sakinca var ?
    Hadi 1 yil riske girme,ama ondan sonra 6000 km son derece luzumsuz olur.

Valla bu desmonun sakasi yok, kol gibi sokuyolar.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    R1200 Gs'in yağ ve filtre değişimini yetkili olmayan özel servisimizde yapsak, malzemeleri biz alıp götürsek maliyet yine de kol gibi olur mu?
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)