Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Varyatör kayışı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba brilliant
    Ustalar merhaba
    2 gün üst üste kayış koptu daha öncesinde de kayışı inceltti eritti 2 kere buna istinadenön varyatör arka varyatör değişti takip eden sürecte arka varyatör bir daha değişti ve 100 km sonra kayış koptu bu gün tekaradan arka varyatör ve kayış değişti ustam kayış yanlış takılmış dedi varyatörden koku geliyor sorun nedir acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Kayış orijinalden inceyse arka kasnakta göbeğe dayanıp hızla aşınır ve kopar , bagalarda çok ağırsa benzer durumlar yaşanabilir , birde Bando gibi markaların sahteleri satılıyor benim Pejo Tweet te başıma geldi , orjinal ebatlarda Bando kayış 30 km sonra pert oldu ambalaja dikkat edip tekrar satın aldım 2000 km dir sorun yok..

Motosikleti
    Kuba brilliant
    Şu anda tekrardan 100 cc kayışı taktık ölçüp 70 km olcak bi sıkıntı yok gibi testr devam ediyorum 100 km max 200 km yapmadan yolda kalıyorum teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Motor 50 cc ama yolda kaldığım için yakın olan ustaya gitmek zorunda kaldım kendi ustama götürdüm motorun 50 cc ama 100 cc kayışı oluyor bunlara dedi deniyorum şimdilik

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    Doğru ölçülerde ve orijinal kayış olmalı.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    100 cc 50 cc diye değilde ölçüye göre satın al gerçi bende hem 125 hem 200 lük Pejo Tweet var kayışları aynı ama her markada aynı olmayabilir , farklı ölçü kayış kopmasa bile düzde motor çok bağırabilir yada yokuş çıkarken çekiş çok düşebilir..

Motosikleti
    Kuba brilliant
    Söylediklerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)