Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ducati'nin tek silindir motoru...

Motovento
    REKLAM ALANI
    BoraKara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scrambler
    2008 Yılında Ktm 690 Smc almistim. Akrapovic son susturucu vardı ve K&N hava filtresi sadece. db killer ı sökünce Patlamayı duymanizi isterdim. Çok keyifli motosikletti. İnanılmaz bir düşük devir torku vardı.

İstanbula gittim geldim, sonrada sattım. Yolda bir ara motosikleti atacaktım yere kendimide bir ambulans gelsin beni alsın diye okadar titresim var yani anlatilmaz yasanir. El kol titreşim hastaligina yakalandigimi sandim korktum. 2 gün boyunca hasta yattim gelince İstanbuldan. Bir daha gökten zembille indirdik deseler tek silindir motosiklet almam. Yemin ederim abartmiyorum.
    Mr.wind, tommygun, hasmet ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan ayırmaya bayılıyorsunuz. adam ister tek silindir yüksek cc ister 4 silindir düşük cc biner , size ne?
    Drama queen adamlarin yaptigi geyige duyar kasmissin

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    660 tenere kullandım tek silindir büyük cc her babayiğin kullananacağı bir alet değil çok keyf'li merdiven çıkmak kaldırımdan atlamak süper birşey di

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    KLR 650 çok seviliyor burada. Ömür boyu KLR kullanan tipler var. Ara sıra denk geliyorum yolda.
    BoraKara bunu beğendi.

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    4 silindir diavel'den daha kötü olamaz.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 silindir diavel'den daha kötü olamaz.
    Zack sevmiş 4 silindir diaveli. Aynaları için fena gömmüş ama.

[YouTube linki...] tembellik işte...

BoraKara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scrambler
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KLR 650 çok seviliyor burada. Ömür boyu KLR kullanan tipler var. Ara sıra denk geliyorum yolda.
    KLR kullanıcı dostu motosiklet olarak biliniyor, yada ben gecmiste cevremden ve inceledigim kaynaklardan gordugum kadari ile oyle biliyorum. Yeni modellerini 2000 li yillarin basindan beri pek gormedim acikcasi.

Titresimi daha az , sele alcak, suspansiyonlar konforlu Smc ye gore. Ayrica agresif olmayan bir oturus pozisyonu ve motor karakteristigi var, daha dayanikli ve daha ekonomik bir motora sahip.

Sadece bir anımı anlatayim Smc varken o zamanlar Turkiyede meshur bir 660X furyasi vardi, mavi ve turuncu renkleri cirit atardi piyasada, Türk insanina supermoto kavramini ogreten model ha birde dr400sm yi unutmayayim. İki arkadasimda xt660x var. Kendi agizlari ile soylediler benim smc ye binince , seninki supermoto ise bizimkisi super inek demislerdi Agir ve hantaldi, motoruda cok verimli degildi. Ancak şunu hatirliyorum Antalyaya falan gezilere giderlerdi, uzun yola 660 ile gitmedim fakat kisa mesafe kullanimda bile daha az titresim oldugunu motosikletten hic anlamayan insan bilr anlardi. Yani uzun yollarda rahatsiz olmamislardi hic 660 lar ile.

Klr muhtemelen 660 dan daha da kullanici dostudur diye tahmin ediyorum. 660larin hepsi döküldü zaten, kronik elektrik agrizasi verip duruyorlardi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drama queen adamlarin yaptigi geyige duyar kasmissin
    yazdıgım cümlede duyar kasmak yok duyar kasıyor olsam "adamın parası belki ona yetiyor" falan derim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)