Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RiderMade Açıldı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hayirli olsun. Basarilar dilerim.
    Sj's ve Mamba09 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Hayırlı olsun
    Sj's bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, içimizden böyle bir işin yapan insanların çıkması çokça hoşuma gitti. Web sitenizdeki Streetfighter V4 ile olan katalog çekimleriniz kalitenizi buradan belli ediyor, başarılarınızın devamını dilerim.
    Tesekkur ederiz. SF V4 SPyi ozellikle sectik Uber Wash cekimi icin. Sahibi sagolsun dusunmeden daha once hic denemedigi bir urunu motoruna uygulatti Urunun oldukca pahali ve en hafif kimyasala bile hassas reaksiyon gosteren materyallere sahip motosikletlerde bile sorunsuz ve kusursuz is yaptigini gostermek icin tercih ettik.

Hatta basta dedigim gibi biz bu urunu once aslinda yikama merkezlerine satis gerceklestirdik, cunku bazen onlarin motorlarin sogumasini beklemeden guvenle temizlik yapacaklari bir kimyasala ihtiyaclari vardi hep.
    Motoseverrr bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederiz. SF V4 SPyi ozellikle sectik Uber Wash cekimi icin. Sahibi sagolsun dusunmeden daha once hic denemedigi bir urunu motoruna uygulatti Urunun oldukca pahali ve en hafif kimyasala bile hassas reaksiyon gosteren materyallere sahip motosikletlerde bile sorunsuz ve kusursuz is yaptigini gostermek icin tercih ettik.

Hatta basta dedigim gibi biz bu urunu once aslinda yikama merkezlerine satis gerceklestirdik, cunku bazen onlarin motorlarin sogumasini beklemeden guvenle temizlik yapacaklari bir kimyasala ihtiyaclari vardi hep.
    Katalog çekimleriniz çok çok başarılı, genelde bu e-ticaret yapılan sitelerde bu kadar kaliteye alışkın değilim hatta kendimi blog sayfasında gibi hissediyorum, her yerinde ayrı detayların olmasıda çok hoş olmuş ve premium bir his katmış.

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katalog çekimleriniz çok çok başarılı, genelde bu e-ticaret yapılan sitelerde bu kadar kaliteye alışkın değilim hatta kendimi blog sayfasında gibi hissediyorum, her yerinde ayrı detayların olmasıda çok hoş olmuş ve premium bir his katmış.
    Sagolun, bu tur yorumlar bizi sevindiriyor cunku markayi biz migrosta satilan bir deterjan alternatifi olarak degil oncelikle yurtdisinda kanitlanmasi icin urettik. Turkiye pazari onceligimiz olmamasina ragmen hem genel kani hem geri donus kismindan cok memnunuz.

Batuhan da onaylayacaktir, ben kiltosum biraz. Bu ise baslarken ve devaminda kalite cizgimiz bilinen en iyisinin otesine gecemeyeceksek yapmayacagiz formatiyla basladik. O yuzden su anki noktada cok rahatiz.
    espresso ve Motoseverrr bunu beğendiler.

Metehan48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Rocket 3 GT 221 Edition
    Merhabalar, hayırlı olsun öncelikle, başarılar dilerim.

Sitenizi çok başarılı ve premium buldum. Tek bir tavsiyem olacak, o da ürünleri kategoriler altına toplamanız. Bu şekilde insanlar istedikleri her bir ürüne tek tek bakmaktansa kategori altında seçmesi daha kolay olacaktır.

Birde sormak istediğim Easy Coat Seramic ürününüz, seramik kaplama gibi bir şey mi? Uygulamasını nasıl yapacağız? 30ml büyük bir motor için yeterli olur mu?
    Mamba09, Sj's ve espresso bunu beğendiler.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    hayırlı olsun, ürünler güzel görünüyor.
    ben de 1 Easy Clean ve 1 Fiber Wipe sipariş ettim. Hem de can acıtıcı kargo ücretine rağmen
    Kullandıktan sonra ürün yorumu da yaparım.
    Mamba09 bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı Metehan48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, hayırlı olsun öncelikle, başarılar dilerim.

Sitenizi çok başarılı ve premium buldum. Tek bir tavsiyem olacak, o da ürünleri kategoriler altına toplamanız. Bu şekilde insanlar istedikleri her bir ürüne tek tek bakmaktansa kategori altında seçmesi daha kolay olacaktır.

Birde sormak istediğim Easy Coat Seramic ürününüz, seramik kaplama gibi bir şey mi? Uygulamasını nasıl yapacağız? 30ml büyük bir motor için yeterli olur mu?
    Çok teşekkürler yorumunuz için. Daha kullanıcı dostu bir hâle getireceğiz.
    Easy Coat Seramic ürünümüzün sayfasını geliştireceğiz ve daha anlaşılır bir hale getireceğiz. Şimdi özetlemem gerekirse, o ürün bir settir. İçinde pasta, 30ml seramik, uygulama takozu ve bez ile beraber gelmektedir. 30ml bir ürünle 3-4 motora rahatça seramik yapabilirsiniz. Son kullanıcının uygulayabildiği bir seramik üründür, uygulama esnasında donma süresi profesyonel kullanım ürünlere kıyasla, daha uzundur. Onunla ilgili detaylı bir videoda çekeceğiz. Şu an stok dışı görünüyor fakat 1 haftaya kadar stoğa gireceğiz. Ufak bir kullanım kılavuzu hazırlamakla meşguluz.

Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, ürünler güzel görünüyor.
    ben de 1 Easy Clean ve 1 Fiber Wipe sipariş ettim. Hem de can acıtıcı kargo ücretine rağmen
    Kullandıktan sonra ürün yorumu da yaparım.
    Çok teşekkürler. Vallahi kargo ücretleri bizim de canımızı acıtıyor.
    Easy Clean susuz temizleme ürünüdür. Herhangi bir ağır leke çözme gücü yoktur. O ürünü planlarken şu senaryo ile yaptık:
    Akşamdan motorunuza yağmur yağmıştır, üzerine kedi çıkmıştır, sabah işe gideceksinizdir ve aceleniz vardır. Motorun üstünden tozu, göstergedeki yağmur lekelerini vs almak istiyorsunuzdur; Easy Clean'i sıkıp sadece silmeniz yetecektir.
    Çok teşekkürler siparişiniz için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Gerçekten çok emek harcadın. Sana da Sj's.e de başarılar diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:41 ----------

İlk siparişimi Uber Wash Nano ile verdim.
    Kaancım çok teşekkürler. Ne yaparsam yapayım, desteğini esirgemiyorsun çok teşekkürler tekrardan. (Buralara gelip, haber etmeden gidiyorsan yine öncekiler gibi valla darılırım... Neyse.) )

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Onur Bey ile heralde 2016 yılında falan tanışmışımdır. Overdose'un küçük yerine motosikletimi yıkamaya götürmüştüm, o zamanlarda o konseptte ve kalitede bir yer yoktu, daha sonra büyük mekana geçtiler, yine orada da 2-3 sefer hizmet almıştım. Bence bu işi profesyonel olarak ve işe kafa yorarak yapan tek firmaydı.

İşin bu noktalara gelmesi çok güzel, bende Guzzi'min temizlik ve parlaklığını ürünlerinize emanet edeceğim
    Onur bu işte gerçekten çok titiz. Ben kendimi titiz sanardım fakat Onur apayrı birisi. Çok kıl, çok gıcık.
    Bir ürünü formüle ettiğimizde, 3-4litre numune alıp, bir sürü motosikletin apayrı yerlerinde test ediyordu.
    Ayrıca ürünün kalitesinden gerçekten iyi anlıyor. Çünkü yıllarca muc off, chemical guys, würth gibi bir çok ürün kullanmış ve hangi ürünün iyi, hangisinin kötü olduğunu biliyor. Bu sebeple bir ürün yaratırken, rakip ürünlerin neler yapabildiğini ve bizim neler yapmamız gerektiğini iyi biliyordu.
    Onur'a ufaktan kimyager desek yeridir. Ürün içeriklerini koklayarak tahmin edebiliyor ve elleyerek "hmmm bunda silikondioksit var" falan gibi yorumlar yapabiliyor.

Sonuç olarak, Onur'un Overdose zamanlarından gelen tüm tecrübesini aktardığı bir şirket oldu RiderMade. Teşekkür ederiz yorumunuz için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun,
    hemen gömme timi olarak gelelim
    bence ürünler için bir alt kategori veya başlıkta toplasanız bir tık daha anlaşılır olur,
    örneğin :
    Yıkama ürünleri / Köpük - şampuan - cilalı şampuan
    Bakım ürünleri / Pasta - Cila - Cilalı pasta - Seramik kaplama
    Lastik Bakım ürünleri / Jant partlatıcı - Lastik parlatıcı
    Aksesuarlar / Sünger - Kil - Bez
    ürünleri tamamen farazi olarak salladım,
    ve merak ettiğim iki soru daha var,
    labaratuarınız gerçekten karadağ'da mı,
    ve satışta olan ürünlerinizin MSDS raporları varmı?
    Merhaba, teşekkür ederiz.
    Kategori işinde bir geliştirme yapacağız.

Evet Kotor'da. Kotor'da olmasının hikayesi biraz uzun. Tabii benim uzun bir süre Kotor'da yaşamış olmam da etkili bunda.

Evet, MSDS evraklarımız mevcut her ürün için. Fakat bu evrakları henüz siteye entegre edemedik. MSDS'lerin orjinalleri İngilizce, onların Türkçe'ye çevirilerini de yaptırıyoruz bu süreçte. Teşekkürler.
    tommygun, Sj's, maximusti, ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dün sabah verdiğim sipariş bugün Yurtiçi kargoyla bana ulaştı. Haftasonu motoru temizlerken kullanıp öncesi ve sonrası resimleri paylaşırım.

Mamba09, iptaluyelik03, espresso ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı olsun, forum üyelerine özel bi indiriminiz olacak mı.

Süper wash ile nano wash arasındaki fark nedir acaba.

Motosikleti
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler yorumunuz için. Daha kullanıcı dostu bir hâle getireceğiz.
    Easy Coat Seramic ürünümüzün sayfasını geliştireceğiz ve daha anlaşılır bir hale getireceğiz. Şimdi özetlemem gerekirse, o ürün bir settir. İçinde pasta, 30ml seramik, uygulama takozu ve bez ile beraber gelmektedir. 30ml bir ürünle 3-4 motora rahatça seramik yapabilirsiniz. Son kullanıcının uygulayabildiği bir seramik üründür, uygulama esnasında donma süresi profesyonel kullanım ürünlere kıyasla, daha uzundur. Onunla ilgili detaylı bir videoda çekeceğiz. Şu an stok dışı görünüyor fakat 1 haftaya kadar stoğa gireceğiz. Ufak bir kullanım kılavuzu hazırlamakla meşguluz.
    Cevabınız için teşekkür ederim, ürün stoklara girince bir kaç ürünle beraber alıp deneyeceğim.

Video, kullanım klavuzu ve içerik bilgisi çok daha iyi olur, hem sizin ürünü satma, hem de bizim ürünü anlayıp alma olasılığımız yükselir.

Tabi yeni olduğunuz için bunlar zamanla olacaktır.
    Mamba09 bunu beğendi.

Motosikleti
    CL-X 700 Sport
    Hayırlı olsun iyi kazançlar.

Motosikleti
    Alıntı RamazanBural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, forum üyelerine özel bi indiriminiz olacak mı.

Süper wash ile nano wash arasındaki fark nedir acaba.
    Merhaba. Şu an herhangi bir indirim kuponu planımız yok fakat oldukça bunu duyuracağız.

Super Wash ile Uber Wash Nano'nun farkını anlatmak gerekirse;

İkisi de temizleme solüsyonudur.

Super Wash ve Uber Wash'un formülleri bambaşkadır. Yani, bunu V motor ile Boxer motor gibi, iki farklı ürün olarak görebilirsiniz.

Sonuca gelirsek, yine bir örnekle açıklayayım; bi scooterim var, onu Super Wash ile yıkıyorum. Uber Wash'a pek ihtiyaç olmuyor orda açıkçası. Çünkü Super Wash ile gayet iyi bir sonuç alabiliyorum. Jantlar, grenajlar, koltuk, her kısım pırıl pırıl oluyor.

Uber Wash ise yetenek anlamında daha üstün bir temizleyici. Metal/krom parlatma ve pas sökme özelliğine de sahip olduğu için, Ducati'min headers temizliği, jantların daha detaylı temizliği, krom parçaların pastan arındırılması gibi işler için UberWash ile girişiyorum. Aynı zamanda motorun diğer bölgelerini de (grenaj, gösterge, koltuk) tertemiz yapıyor.

Bazen Ducati'me çok detaylı bir yıkama yapmaya vaktim yoksa ve basit bir yıkamayla iyi sonuç almak istiyorsam yine Super Washla yıkıyorum. Çünkü Uber Wash biraz daha maliyetli bir ürün. Super Wash'un ondan geri kalır yanı metal parlatma ve pas sökme dışında nerdeyse yok.

Formülasyonundan bahsetmeden bir özet yapmaya çalıştım.

Ayrıca bu bahsettiğimiz ürünler kostiksiz olduğu için, ürünü bölgeye püskürtüp, ağır kirlerin kendi kendine inmesini beklememelisiniz. Arabacılar genelde çok sever bunu. Ürünü bir yere sıkar ve "Bak kirler nasıl pıt pıt aşağıya iniyor hehehe" diye keyif alırlar. Bunu yapan ürünlerin geneli ağır kimyasallar içeriyordur. Kesinlikle kullanmayın.

Uber Wash ve Super Wash'u püskürttüğünüzde bir fırça ile çitilemeniz gerekir. Basitçe anlatmak gerekirse bu ürünler ordaki kiri yumuşatmakla ve yüzeyle arasına girip, ilişkisini koparmakla görevlidir. Siz o kiri sert bir su yardımıyla veya fırçayla itmelisiniz ki, kir yüzeyden ayrılsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben de az önce Uber wash nano ile balata temizleme spreyi siparişimi verdim. Tekrardan hayırlı olsun mağazanız. İnşallah memnun kalırız.
    Sj's bunu beğendi.

Motosikleti
    xsr 900
    çok güzel hareket, hayırlı olsun, muvaffak olmanızı dilerim.
    Sj's bunu beğendi.

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Şu an herhangi bir indirim kuponu planımız yok fakat oldukça bunu duyuracağız.

Super Wash ile Uber Wash Nano'nun farkını anlatmak gerekirse;

İkisi de temizleme solüsyonudur.

Super Wash ve Uber Wash'un formülleri bambaşkadır. Yani, bunu V motor ile Boxer motor gibi, iki farklı ürün olarak görebilirsiniz.

Sonuca gelirsek, yine bir örnekle açıklayayım; bi scooterim var, onu Super Wash ile yıkıyorum. Uber Wash'a pek ihtiyaç olmuyor orda açıkçası. Çünkü Super Wash ile gayet iyi bir sonuç alabiliyorum. Jantlar, grenajlar, koltuk, her kısım pırıl pırıl oluyor.

Uber Wash ise yetenek anlamında daha üstün bir temizleyici. Metal/krom parlatma ve pas sökme özelliğine de sahip olduğu için, Ducati'min headers temizliği, jantların daha detaylı temizliği, krom parçaların pastan arındırılması gibi işler için UberWash ile girişiyorum. Aynı zamanda motorun diğer bölgelerini de (grenaj, gösterge, koltuk) tertemiz yapıyor.
    Bir de Uber Wash'i sicak motorda bile kullanabiliyorsun. Ogren bunlari patron =p

Motosikleti
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de Uber Wash'i sicak motorda bile kullanabiliyorsun. Ogren bunlari patron =p
    doğru, söylemeyi unutmuşum Onur.

Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel hareket, hayırlı olsun, muvaffak olmanızı dilerim.
    çok teşekkürler.

Alıntı RamazanBural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de az önce Uber wash nano ile balata temizleme spreyi siparişimi verdim. Tekrardan hayırlı olsun mağazanız. İnşallah memnun kalırız.
    Güle güle kullan çok teşekkür ederiz alışveriş için.
    iptaluyelik03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Gerçekten çok emek harcadın. Sana da Sj's.e de başarılar diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:41 ----------

İlk siparişimi Uber Wash Nano ile verdim.
    Hocam merhabalar, ürünü kullandınız mı, nasıl memnun kaldınız mı?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Metehan48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merhabalar, ürünü kullandınız mı, nasıl memnun kaldınız mı?
    Yok hocam henüz kullanma şansım olmadı. Üşenmeyip tüm karenajları söktüğüm bir gün kullanacağım.
    Metehan48 ve espresso bunu beğendiler.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Hayırlı olsun. Zincir yağlama sipreyi kalmamış....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler