Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dominar 400 Yeşil mi? Siyah mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Fotolardan bakınca yeşil basit duruyor siyah daha ağır görünüyor. Yerinizde olsam siyahı tercih ederdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya kdiner ya da bir başkası şu an tam hatırlamıyorum ama eski Dominar'ı kırmızıya boyamış ve çok hoş olmuştu. Bence Bajaj böyle bir renkle Dominar üretse güzel olurdu. Sizin sorunuzun cevabına gelirsek bence de siyah.
    Kemal Diner yapmıştı. Ve çok yakışmıştı bence de. Şu an motosikletim tamamen siyah. Ve artık farklı bir renk arıyorum. Ben olsam yeşil alırdım.
    Bir gün olacak dedim, oldu

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ya kdiner ya da bir başkası şu an tam hatırlamıyorum ama eski Dominar'ı kırmızıya boyamış ve çok hoş olmuştu. Bence Bajaj böyle bir renkle Dominar üretse güzel olurdu. Sizin sorunuzun cevabına gelirsek bence de siyah.
    Kırmızı olsun 10 kuruş fazla olsun diyenlerdenim.
    Sırf kırmızı diye Ducati motorlar güzel görünüyor gözüme.
    tommygun ve mavellen bunu beğendiler.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Evet doğrudur benim ruhsatta siyah kırmızı yazıyordu sıkıntı olmamıştı ama aynı mürdüm rengi olupta parantez içinde mürdüm yazanlar vardı ruhsatında, 18 veya 19 yılında sınırlı sayıda düz mavi ve kırmızı renkli de gelmişti, sonra siyah ve yeşil olmak üzere iki renkte geldi gelmeye devam ediyor, ben daha koyu kırmızı düşünüyordum ama arkadaşlar Renault Clio kırmızı rengi olsun dedi o şekil renk kullanmıştık, yeşil resimlerde biraz daha hoş duruyor ama ben almam siyah tercih ettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

espresso ve mavellen bunu beğendiler.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Tavsiyem sıfır almaman. İkinci el olarak sana hangisi daha avantajlı olacaksa o motoru rengine bakmadan al. Zaten hepi topu 2 rengi var ve ikisi de güzel duruyor. Zaten motorun görünüşü konusunda hiç sıkıntısı yok. Keşke her yeri göründüğü gibi olsa.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    2 renkte yakışıyor bu bir gerçek.ama siyah asaleti var motosikletlerde.her modelde illakı düz siyah bir renk vardır ve talipliside vardır.siyah alırsan üzerine ne giyersen giy yakışıcaktır uyucaktır ama yeşil alırsan ona göre giyinmen gerekicek o masrafıda düşün.siyah sanırım parlak değil mat siyah o biraz beni düşündürüyor mat motosiklete bakmak cidden çok zordur kolay çizilir adamı üzer.şahsen eğer mat siyah ise yeşili al yok parlak siyah pulsarınki gibi oluyorsa o zaman ben siyah diyorum

Yeşil rengini aldım arkadaşlar bana daha cazip geldi alırken düşündüğüm tek şey Tarzan Rıfkı'nın söylediği gibi çizik vs. konusuydu. Beyaz tatlı bir jant şeridi ile hoş sportif bir görüntü alırım diye düşünüyorum. Bir de tur camı ve elcik korumanın şeffaf kısmını koyu siyah film yapacağım başka da bir şeye gerek yok tatlı dursun yeter diye düşünüyorum
    Guts ve Yunus Özbek bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 renkte yakışıyor bu bir gerçek.ama siyah asaleti var motosikletlerde.her modelde illakı düz siyah bir renk vardır ve talipliside vardır.siyah alırsan üzerine ne giyersen giy yakışıcaktır uyucaktır ama yeşil alırsan ona göre giyinmen gerekicek o masrafıda düşün.siyah sanırım parlak değil mat siyah o biraz beni düşündürüyor mat motosiklete bakmak cidden çok zordur kolay çizilir adamı üzer.şahsen eğer mat siyah ise yeşili al yok parlak siyah pulsarınki gibi oluyorsa o zaman ben siyah diyorum
    Nasıl yani, kullandığımızın araçların rengine göre mi giyineceğiz? Böyle bir moda mı var? Şaşırdım şimdi, hiç aklıma gelmezdi böyle şeylere dikkat eden olacağı.

Araçlarda boyanın tek anlamı var o da altaki metali korumak. onun dışında rengiymiş, parlaklığıymış falan saçma geliyor zaten bana. Hele en ufak çizilmede kötü görünen boyalı yüzeyler yapıyorlar sinir oluyorum. iş makinaları ya da motosiklet özelinde cross motorlar ne güzel, o kadar çamurun içinde düşme/sürtme sonrasında bile kötü görünmüyorlar. Zamanında parlak dümdüz yüzeylerin güzel göründüğü algısını yaratıp birileri bizi çok fena kazıklamış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

Alıntı ILGAZS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşil rengini aldım arkadaşlar bana daha cazip geldi alırken düşündüğüm tek şey Tarzan Rıfkı'nın söylediği gibi çizik vs. konusuydu. Beyaz tatlı bir jant şeridi ile hoş sportif bir görüntü alırım diye düşünüyorum. Bir de tur camı ve elcik korumanın şeffaf kısmını koyu siyah film yapacağım başka da bir şeye gerek yok tatlı dursun yeter diye düşünüyorum
    Hayırlı olsun, keyifle, kazasız belasız, bol köfte turu yapmalı gezmeler dilerim.

Rengini önemsemeyin, kırmızı olmadıkça her renk aynı nasıl olsa.
    Tur camının şeffaf kısmını film kaplayınca oradan yola bakılan yerdeyse yağmurda ve karanlıkta görüşü engelleyebilir dikkat edin.
    DickName bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    [QUOTE=espresso;4753374]Nasıl yani, kullandığımızın araçların rengine göre mi giyineceğiz? Böyle bir moda mı var? Şaşırdım şimdi, hiç aklıma gelmezdi böyle şeylere dikkat eden olacağı.

Araçlarda boyanın tek anlamı var o da altaki metali korumak. onun dışında rengiymiş, parlaklığıymış falan saçma geliyor zaten bana. Hele en ufak çizilmede kötü görünen boyalı yüzeyler yapıyorlar sinir oluyorum. iş makinaları ya da motosiklet özelinde cross motorlar ne güzel, o kadar çamurun içinde düşme/sürtme sonrasında bile kötü görünmüyorlar. Zamanında parlak dümdüz yüzeylerin güzel göründüğü algısını yaratıp birileri bizi çok fena kazıklamış.[COLOR="Silver"]

eee bi zahmet görsel bir durum var ortada sen çingene gibi geziyorsun heralde sarı motor mor kask kırmızı eldiven yeşil mont dikkat demeyelimde takım elbisenin altına yürüyüş ayakkabısı olmaz yani onun gibi.yoksa her aldığımız motora giyinmeye kalksak ohhoooo o kadarda değil.

Guts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı ILGAZS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız... Bu arada daha yeni zam geldi. Bu zamlardan etkilendin mi ?

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Bence yeşil ama satması daha kolay olur diye siyah.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    [QUOTE=tarzan rıfkı;4753395]
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani, kullandığımızın araçların rengine göre mi giyineceğiz? Böyle bir moda mı var? Şaşırdım şimdi, hiç aklıma gelmezdi böyle şeylere dikkat eden olacağı.

Araçlarda boyanın tek anlamı var o da altaki metali korumak. onun dışında rengiymiş, parlaklığıymış falan saçma geliyor zaten bana. Hele en ufak çizilmede kötü görünen boyalı yüzeyler yapıyorlar sinir oluyorum. iş makinaları ya da motosiklet özelinde cross motorlar ne güzel, o kadar çamurun içinde düşme/sürtme sonrasında bile kötü görünmüyorlar. Zamanında parlak dümdüz yüzeylerin güzel göründüğü algısını yaratıp birileri bizi çok fena kazıklamış.[COLOR="Silver"]

eee bi zahmet görsel bir durum var ortada sen çingene gibi geziyorsun heralde sarı motor mor kask kırmızı eldiven yeşil mont dikkat demeyelimde takım elbisenin altına yürüyüş ayakkabısı olmaz yani onun gibi.yoksa her aldığımız motora giyinmeye kalksak ohhoooo o kadarda değil.
    sarı motor, mor kask, neden olmasın ki?
    Motorum siyah, kaskım lacivert ama kask alırken görünür olması için şu civciv sarısı renk olanlardan alacaktım, mağazadaki sarı olanın üretim tarihi bir yıl eskiydi diye lacivert olanı aldım.

Takım elbise zaten başlı başına insanlık suçu, yok böyle rahatsızlık, hep eski devirlerden kalma uniforma'dan türemiş bir şey olması zaten ayrı bir iticilik katıyor, keşke normal rahat ayakkabı giyilse, neden olmasın? Benden uzak dursun. zaten sırf bu uniforma ve türevleri giyimler yüzünden hayatım boyunca giym kuralı olarak giyinik ol yeter tarzı işler yaptım. İyi ki 90'larda biz gençken her yerde kamera yoktu da ne tuhaf giyindiğimiz belli olmadı. Boşverin, salın böyle şeyleri rahat olun, hayatta dert edecek çok fazla şey var zaten.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee bi zahmet görsel bir durum var ortada sen çingene gibi geziyorsun heralde
    sarı motor mor kask kırmızı eldiven yeşil mont
    dikkat demeyelimde takım elbisenin altına yürüyüş ayakkabısı olmaz yani onun gibi.
    yoksa her aldığımız motora giyinmeye kalksak ohhoooo o kadarda değil.
    tarzan rıfkı bunu beğendi.

STEWARD26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KNUNİ TİGER 250 2007
    Servis siyah rengin zamanla güneşin altında solduğunu söyledi..

Zamdan etkilenmedim Kuralkan'ı tekrar tebrik ediyorum bu politikasından dolayı. Takdire şayan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)