Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

450sr lastik önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erdem Tşkrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    450SR
    Arkadaşlar merhaba geçtiğimiz haftalarda duke250 motorumu satıp 450sr aldım üzerindeki lastikler cst marka ve malum güvensizlik hissi yaratıyor. Bütçe olarak 7000-7500 TL yi geçmeyecek ıslak zeminde ve virajlarda güven verecek yumuşak hamurlu bir lastik ile değiştirmek istiyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    mitas sport force,bridgestone s22,rosso 3 veya rosso 4,metzeler m9.
    rosso 3 ve 4 ve metzeler m9 çok pahalı.mitas ve bridgestone arasında fiyat farkı çok az.
    bridgestone s22 tavsiye ederim test birincisi
    bursa bayii 0546 223 16 16

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Mitasla kullanıyorum ben çok memnunum.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    ilerde 450sr ile tecrübelerini ve duke 250 ile kıyaslamalarını bekleriz.

Motosikleti
    450SR
    https://ty.gl/62ilqwa24m trendyolda bridgestone istediğim ebatlarda buldum fiyatı uygun mudur sizce? Dediğiniz gibi rosso 3/4 metzeller m9 bütçemi aşıyor. S22 ile miras sport force karşılaştırılırsa hangisi daha iyidir. İletişim numarası size mi ait

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:24 ----------

Miras sport force kaç bin km ömrü var çabuk yıpranıyor mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:25 ----------

Biraz daha tecrübelenince aktarıcam👍🏻

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    s22 3 yıldır test birincisi diyorum hangisi iyi diyorsun.neden kimse okumadan dinlemeden cevap yazıyor.
    s22 daha sessiz,konforlu.yolu hissettirmiyor,sessiz sürüş saglıyor.mitas sport force daha sert hamur sanırım o yuzden en ufak pürüzü yoldaki hissediyorsun.daha çok asfaltı hissettiriyor.ikiside güven verici.profesyonel olmadıgım için yol tutuş için emin konusamam muhtemelen mitas 8/10 iken s22 10/10 dur test birincisi oldugundan dolayı.
    mitas 2 set kullandım ibirinde 10k km digerinde 12k km yaptım lastik bitmemişti.s22 için yurtdısında 8-10k uyapıyor diyorlar.
    ikiside alınır.pilot power almayın aldırtmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:45 ----------

numara bursa rider motor tamir/bakım/lastik
    benle alakası yok.orda tüm marka modeller var o yuzden bıraktım numarayı.s22,rosso serisi ve metzeler heryerde bulamassın

Motosikleti
    450SR
    Alıntı motomad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s22 3 yıldır test birincisi diyorum hangisi iyi diyorsun.neden kimse okumadan dinlemeden cevap yazıyor.
    s22 daha sessiz,konforlu.yolu hissettirmiyor,sessiz sürüş saglıyor.mitas sport force daha sert hamur sanırım o yuzden en ufak pürüzü yoldaki hissediyorsun.daha çok asfaltı hissettiriyor.ikiside güven verici.profesyonel olmadıgım için yol tutuş için emin konusamam muhtemelen mitas 8/10 iken s22 10/10 dur test birincisi oldugundan dolayı.
    mitas 2 set kullandım ibirinde 10k km digerinde 12k km yaptım lastik bitmemişti.s22 için yurtdısında 8-10k uyapıyor diyorlar.
    ikiside alınır.pilot power almayın aldırtmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:45 ----------

numara bursa rider motor tamir/bakım/lastik
    benle alakası yok.orda tüm marka modeller var o yuzden bıraktım numarayı.s22,rosso serisi ve metzeler heryerde bulamassın
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler inceden bi azarlamasaydın iyiydi

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Mitas'ın ömrünün kısa olduğunu söyleyebilirim.
    Hem ömrü kısa lastik çabuk eriyor, hem de lastik bitmeden önce de performansı erkenden düşüyor.

Mitas'ın S22'den sert olduğunu hiç sanmıyorum bu arada. Mitas inanılmaz yumuşak bir lastik ve zaten ucuz yollu iyi tutan lastik olması da bu nedenle. Rosso Corsa 2 mesela "Flex"i daha yüksek olduğu halde Mitas'tan daha fazla destek sunuyor - pistteki sert frenlerde. Mitas buralarda biraz dağılıyor. S22 tabii ki Mitas'tan daha gelişmiş bir lastik, bir tek belki biraz geç ısınıyor olabilir Mitas'a göre. S20-21'e kadar Bridgestone'lar böyle yorumlanırdı ama S22'yi çok incelemedim. Mitas ise neredeyse hemen her şeyden çabuk ısınıyor.

Yakın fiyata varsa S22 tercih edilebilir ama fark açılırsa biraz da düşük güce sahip motorlarda Mitas Sport Force çok çok iyi bir lastik tercihi. Yalnız "sezon" başında takılırsa sonraki seneye pek bir şey kalmayacağını da bilmekte fayda var. 4bin'de falan bitti benim en son :D

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem ömrü kısa lastik çabuk eriyor, hem de lastik bitmeden önce de performansı erkenden düşüyor.

Mitas'ın S22'den sert olduğunu hiç sanmıyorum bu arada. Mitas inanılmaz yumuşak bir lastik ve zaten ucuz yollu iyi tutan lastik olması da bu nedenle. Rosso Corsa 2 mesela "Flex"i daha yüksek olduğu halde Mitas'tan daha fazla destek sunuyor - pistteki sert frenlerde. Mitas buralarda biraz dağılıyor. S22 tabii ki Mitas'tan daha gelişmiş bir lastik, bir tek belki biraz geç ısınıyor olabilir Mitas'a göre. S20-21'e kadar Bridgestone'lar böyle yorumlanırdı ama S22'yi çok incelemedim. Mitas ise neredeyse hemen her şeyden çabuk ısınıyor.

Yakın fiyata varsa S22 tercih edilebilir ama fark açılırsa biraz da düşük güce sahip motorlarda Mitas Sport Force çok çok iyi bir lastik tercihi. Yalnız "sezon" başında takılırsa sonraki seneye pek bir şey kalmayacağını da bilmekte fayda var. 4bin'de falan bitti benim en son :D
    4 binde bittiyse hakkını vermişsin demektir. Ben 7500km de performansı çok hızlı bir şekilde düşünce değiştirmiştim ama daha da giderdi. S22 çok övülüyor ama ömrü kısa. 4 bin, 5 bin km gibi ömrünü tamamlar. Mitas 6500 km ye kadar gayet memnun etti beni.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 binde bittiyse hakkını vermişsin demektir. Ben 7500km de performansı çok hızlı bir şekilde düşünce değiştirmiştim ama daha da giderdi. S22 çok övülüyor ama ömrü kısa. 4 bin, 5 bin km gibi ömrünü tamamlar. Mitas 6500 km ye kadar gayet memnun etti beni.
    Bu 4bin km içerisinde pist kullanımı da var, 1 gün sanırım ya da belki 2 gün bilemedim. Yolda da genelde biraz fazla antreman usülü sürdüğüm bir döneme denk geldi. Ama Rosso Corsa II'lerin de böyle sürüldüğü durumdaki ömrü ciddi şekilde daha fazla. Ha geçen ay piste çıkmadan önce Rosso 4 Corsa aldım, Mitas'ları atmadım. Pistten sonra Rosso'ları çıkarıp tekrar Mitas'ları taktım, daha idare eder diye bir de sonbahar gelmişken öyle gezintiye çıkarsam Rosso Corsa'ları piç etmeyeyim diye. Ama performans kaybı ciddi.

RS'i kenara bırakırsak XJ6'da da bir set Mitas kullandım, o da 5bin'den itibaren ciddi şekilde performans düşüşü yaşadı ve 8bin'de artı baya çöpe dönmüştü.

S22'ye söylenen o ömürler muhtemelen California kanyonlarında ya da Avrupa'nın passlarında olan ömürdür. Oralarda asfalt bizim pist gibi olduğu için lastiği haşat ediyor. Yoksa Bridgestone S'ler genelde Metzeler RR'larla birlikte uzun ömürlü performans lastikleri arasında sayılırlar. S22'de bunun S21'e göre biraz daha azaldığını okumuştum ama kesinlikle Mitas'tan uzun ömürlü olacaktır.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Motosikleti
    450SR
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster

S22 7000 TL mitas 7875 TL şuan internette var ikisi arasında kaldım sanıırım S22 daha doğru bir tercih olacak gibi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı Erdem Tşkrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S22 7000 TL mitas 7875 TL şuan internette var ikisi arasında kaldım sanıırım S22 daha doğru bir tercih olacak gibi.
    Tarihi çok eski değilse o paraya yapıştır geç s22'yi, düşünme bile. Sidikli mitasa bak s22 den pahalı.
    oialdemir bunu beğendi.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    r25 te s22 kullanıyorum 2.takımımdayım ömrü billah başka birşey kullanmak istemiyorum daha harika bir lastik
    Erdem Tşkrn bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Sevgili Kardeşim. 27 Yıllık Bir Motosiklet Tecrübesine sahip biri olarak önerebileceğim en güzel Lastik.. METZELLER

https://www.youtube.com/watch?v=20oP0Kn8RUM

Motosikleti
    450SR
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarihi çok eski değilse o paraya yapıştır geç s22'yi, düşünme bile. Sidikli mitasa bak s22 den pahalı.
    Trendyolda şuan var tarih olarak 2022 yazmış bütçemi ayarlarsam alacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Alıntı maxell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kardeşim. 27 Yıllık Bir Motosiklet Tecrübesine sahip biri olarak önerebileceğim en güzel Lastik.. METZELLER

Hocam bu fiyatlara M5 var fakat sanırım o lastiğin üretimi durmuş bulamadım

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    metzeler m9 12bin lira,rosso 3 9300,mitas 7bin lira.s22 fiyatını sana verdigim telefondan alabilirsin.sanırım 8bin lira civarıdır.
    hangisini al diye sorarsın test birincisi s22 derim.bin liran eksikse mitas al

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)