Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egzoz susturucu sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle merhabalar abiler arkadaşlar 2. El motorumda m4 egzoz var ancak maalesef susturucusu mevcut değil satan arkadaştada susturucu sanırım mevcut değil bulaşık teli taksam arkada tutucak birşey yok ve gerçekten yüksek sesli m4 egzoz susturucusunu ayrıca olarak bulamadım lütfen yardımcı olursanız sevinirim egzozum ekteki linkteki gibidir yardımcı olursanız sevinirim
    https://www.setmoto.com.tr/m4-perfor...-3-renkli-ozel
    Ucunda bulunan siyah susturucudan arıyorum
    maalum ülkemizde o kadar şey legalken egzoz illegal

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Sen o egzozu çöpe at. O siteden susturucu takılabilen daha iyi bir model al.

https://www.setmoto.com.tr/yeni-versiyon-yoshi-susturucu-sok-tak-35cm-elyafli-tok-ses

Bu replika yoshiden arkadaşın r25inde vardı. Sesi iyi keser.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı mehmetali26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalum ülkemizde o kadar şey legalken egzoz illegal
    İllegal iken gece yarısı öküz gibi bağırtan o.ç ları var, legal olsa vay halimize. Bizim insanımızda empati hak getire. Sana tavsiyem yeni egzoz parası kadar ceza yemeden yeni egzoz al. Ceza, motorun bağlanması filan canın sıkılır sonra.
    espresso bunu beğendi.

Öncelikle görüşün için teşekkür ederim abi
    Evet değiştirme fikrim var ancak 1 ay gibi süre geçirmem lazım bu aydan sonra ilk işim olucak gibi yorumun için teşekkür ederim söküp kaynak yapip taktiricam

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Evet maalesef öyle gezen insanlarda aynı şekilde bende küfür edebiliyorum özellikle mahalle aralarında empati duygusu kalmadı ancakki anlayabiliyorum gece mesaisi olan insanlar olsun çevreye baya bi faktör ediyor sokak aralarında yüksek devirde bagittirip gezen insan değilim evet bağlanma durumu oluyor ve uğraştırıyor empati duygusu ölmemiş birisi olarak bu yorumu yazdım görüşün için teşekkür ederim abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

fb__ömer acaba video atma şansınız varmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler