Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıfır motosiklet aldım, başıma gelmeyen kalmadı, düşüncenizi belirtmenizi istiyorum?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bir heves ilk motosikletim olan Falcon Techno 125 motosikleti alma gibi bir hata yaptım. Motorun görünüşü vs güzel. Ama içi beni çok yaktı. Motoru aldım dakika bir çalışıyordu fakat gaza birden yüklenince istop ediyordu. Servis benzin pis dedi geçiştirdi. Bugün de arka fren diski sallanıyordu ve sıkıştı. Lastik dönünce değiyor çektim evin altına öylece bekliyor.

Bana bir akıl verin? Ben bunları şikayet mi edeyim yoksa gidip tamir ettireyim mi? Servis diyorum ama bir şeyden anladığı yok.
    apearce bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Rocket 3 GT 221 Edition
    Alıntı tuncerdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir heves ilk motosikletim olan Falcon Techno 125 motosikleti alma gibi bir hata yaptım. Motorun görünüşü vs güzel. Ama içi beni çok yaktı. Motoru aldım dakika bir çalışıyordu fakat gaza birden yüklenince istop ediyordu. Servis benzin pis dedi geçiştirdi. Bugün de arka fren diski sallanıyordu ve sıkıştı. Lastik dönünce değiyor çektim evin altına öylece bekliyor.

Bana bir akıl verin? Ben bunları şikayet mi edeyim yoksa gidip tamir ettireyim mi? Servis diyorum ama bir şeyden anladığı yok.
    Aldığınız bayiye durumu bildirin, varsa farklı bir servise götürün, yapılan işlemleride firma ismi ile beraber makbuzunu alın. Garantisi olan bir ürün sonuçta çözüm bulmak zorundalar, kullanıcı hatası yok ise ortada ki yok.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süresi geçmedi ise iade edin kurtulun derim.

Motosiklet'te aldığımdan beridir motor arıza ışığı yanıyor.

yenividivici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi baktım sıfırı 60 bin tl. o fiyata tvs jupiter 110 alır geçerdiniz. hiç mi araştırmadınız yoksa parayı falcon ile giderken yol dan mı topladınız.

Sorma gittik gördük aldık, başımıza dert aldık. Aldığımdan beridir yaşadığım sorunları sayayım, Eve geldi marş basıyorum çalışıyor istop ediyor. Neyse servise götürdük sorunu çözdü(servis fişi varmış bize hiç bir şey vermediler bilmiyoz ki), ama sorun tekrardan oluştu. Motor arıza ışığı yanıyor 11 gündür. En son da Kampana fren civataları gevşedi, düşüyordum. Şimdi ben sence nasıl bir yol izlemeliyim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)