Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aprillia rs457

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevdamın başlangıcı 2t rs250 ve rs125’e dayanıyor
    Olsa da bir rs250 binsek
    Ben RS125'e razıyım, sen diyorsun 250. RS250 görsem valla çalabilirim :D

RS457'de merak ettiğim bir kaç detay var. Lansmanda açıklanan detaylarda pek anlaşılacak şeyler değil.
    Fiyat konusu belirleyici olacaktır ki geçenlerde sanırım konusu geçmişti, Triumph Bajaj ile ortak bir makina çıkartıp Hindistan'da Dominar'dan ucuza tanıtım fiyatı açıkklamıştı sanırım. Demek ki o aralıkları tuttumak mümkün olabiliyor.

RS457 tabii ki Dominar parasına olmaz, ama yukarılardaki makinaları düşündürecek bir fiyatın altında gelirse alt sınıfı süpürebilir olduğu gibi. ZX4RR'dan yavaş olacaktır tabii, ama ZX4RR'ın da RS660'tan pahalı olacağını düşünürsek, RS457 yine çok iyi bir konumlamada oluyor. Ne kadar Hero, ne kadar Aprilia anlayacağız artık.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben RS125'e razıyım, sen diyorsun 250. RS250 görsem valla çalabilirim :D

RS457'de merak ettiğim bir kaç detay var. Lansmanda açıklanan detaylarda pek anlaşılacak şeyler değil.
    Fiyat konusu belirleyici olacaktır ki geçenlerde sanırım konusu geçmişti, Triumph Bajaj ile ortak bir makina çıkartıp Hindistan'da Dominar'dan ucuza tanıtım fiyatı açıkklamıştı sanırım. Demek ki o aralıkları tuttumak mümkün olabiliyor.

RS457 tabii ki Dominar parasına olmaz, ama yukarılardaki makinaları düşündürecek bir fiyatın altında gelirse alt sınıfı süpürebilir olduğu gibi. ZX4RR'dan yavaş olacaktır tabii, ama ZX4RR'ın da RS660'tan pahalı olacağını düşünürsek, RS457 yine çok iyi bir konumlamada oluyor. Ne kadar Hero, ne kadar Aprilia anlayacağız artık.
    Bu motor TR ye gelir de, radarimiza girerse bir Aprilia uzmani olarak senin yorumlarina cok ihtiyacimiz olacak

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor TR ye gelir de, radarimiza girerse bir Aprilia uzmani olarak senin yorumlarina cok ihtiyacimiz olacak
    Estağfurullah, çok teşekkürler.
    Gelecek Türkiye'ye, hem merakımdan kesinlikle çekeceğim, hem de şöyle fıtı fıtı ufak bir motorla hurra gitme hissini de çok istediğim için mutlaka deneyeceğim.
    Mr.wind bunu beğendi.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Aprilia inanılmaz kaliteli, sağlam, sorunsuz, ömürlük bir motosiklettir... MV Agusta ile karşılaştırılınca.

Aprilia tüm bilinen motosiklet firmaları arasında tartışmasız birinci sıradadır... alfabetik sıraya göre.

bi Aprilia haşlama başlığı açak mı ki?

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı turkerboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorunsuzluk isteyen 250cc motora sıfırının 2 katı para verip japon alsın hocam
    verme o zaman 250cc ye 2 katını git cbr500 al aynı paraya ama kafa basmayınca bir modeli şişire şişire şimdide beğenmez oldular piyasasını ben arttırmadım motorun kullanıcıları arttırdı sorunsuzluk istiyosan sana seçenek var

Motosikleti
    düldül(z-one)
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verme o zaman 250cc ye 2 katını git cbr500 al aynı paraya ama kafa basmayınca bir modeli şişire şişire şimdide beğenmez oldular piyasasını ben arttırmadım motorun kullanıcıları arttırdı sorunsuzluk istiyosan sana seçenek var
    kral motoru sen üretmedin satışı sen üstlenmedin niye geriliyorsun bu kadar :D yeminle fabrika da motoru tasarlayan adamlara "yaptığınız motor b*k gibi olmuş" deseler bizim türkler kadar sinirlenmezler %99. sorunsuzluk derdim yok hafif güçlü teknolojik motor seviyorum o yüzden cbr 500r görüş alanımda değil hayırlı forumlar iyi sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)