Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT07'den Tricity 125e geçtim.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar motosiklet öğrenmeye mondiel Zeo 180 ile başladım ama kullanmaya ilk satın aldığım motor mt07 ile devam ettim. 2 sene süren bi serüvenim vardı malesef sattım zamanında. Bütçem buna yettiği için kelepir fiyatına tricity 125 aldım. Arkadaşlar bu motorda bi sorun mu var? 100 km hız son hız. Yani motor gitmiyor gibi geliyor bana. 0-50-60 olsun alt devirleri güzel aslında çokta fena değil. Ama sonrası yok acaba Yamaha servisine gitsem bakarlar mı 1400kmde daha motor. Rodajı daha bitmedi mi anlamadım. Bilgisi olan var mı yoksa scooter olduğu için mi yavaş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçmiş olsun. Alışırsınız. Aslan sahibiyken kedi sahiplenmeyi tercih etmişsiniz.
    DickName, espresso ve mertowski bunu beğendiler.

Motosikleti
    düldül(z-one)
    Alıntı ersevin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motosiklet öğrenmeye mondiel Zeo 180 ile başladım ama kullanmaya ilk satın aldığım motor mt07 ile devam ettim. 2 sene süren bi serüvenim vardı malesef sattım zamanında. Bütçem buna yettiği için kelepir fiyatına tricity 125 aldım. Arkadaşlar bu motorda bi sorun mu var? 100 km hız son hız. Yani motor gitmiyor gibi geliyor bana. 0-50-60 olsun alt devirleri güzel aslında çokta fena değil. Ama sonrası yok acaba Yamaha servisine gitsem bakarlar mı 1400kmde daha motor. Rodajı daha bitmedi mi anlamadım. Bilgisi olan var mı yoksa scooter olduğu için mi yavaş
    125cc motorun yapabileceği max sürat odur zaten daha fazlasını beklemek pek mantıklı değil
    espresso bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şekilde görüldüğü gibi.
    espresso, erensel, mertowski ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Piyasaya ilk çıktığında test sürüşü yapmıştım biraderle beraber gitmiştik , 125 cc önde iki teker haliyle motor ağır ikimizi taşımadı Ataşehir'de rampada 40 km yi geçememişti , 100 km iyi yapmış bence 125 lik hafif sukuturlarda 110-115 de zorlanıyor..
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    250cc xmax'ların bile 120'den sonra canı yok zar zor 130 küsür görüyor düz yolda, 125cc yine iyiymiş 100km hızla.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mt07den sonra buna geçersen bünyen kabul etmez.

yokuş asagı 108 görürsün :D
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)