Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Süvarinin izinden

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    27-29 Ağustos da Afyon'da düzenlenen bir etkinlik...

2 kez etkinlik bölümünde yazdım konu açılmadı bir de burada deneyim

https://www.suvarininizinden.com/
    tommygun, GoGi, Jeansque ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tenere700
    Bu etkinliğe katılan var mı?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı voodevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletim toprak yollara uygun olmadigi icin katilmadim, yoksa katilabilirdim.

Motosikleti
    Epey kalabalık olacak gibi İstanbul'dan 14-15 motor var en az. Epeyce katılım olacak gibi

Motosikleti
    Tenere700
    Bende yarın öğlen Bursa'dan yola çıkmayı planlıyorum bir aksilik olmazsa, katılan arkadaşlarla görüşebiliriz.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fetö sevicilerinin olduğu bir Ata'mızı anma etkinliği... hmmm gerçekten enteresan!

Motosikleti
    Tenere700
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fetö sevicilerinin olduğu bir Ata'mızı anma etkinliği... hmmm gerçekten enteresan!
    Üstüme alınmadım ama kimden veya kimlerden bahsettiğinizide merak ettim. Böyle bir konuşmanın tarafı olmakta istemem fakat buradaki mesajlar yıllar sonrada halen duruyor olabilir, daha sonraları insanlar beni ima ettiğinizi düşünebilirler.

Birine bir şey söylüyorsanız lütfen direk kendisine söyleyin.

Üstüme alınmadım ama kimden veya kimlerden bahsettiğinizide merak ettim. Böyle bir konuşmanın tarafı olmakta istemem fakat buradaki mesajlar yıllar sonrada halen duruyor olabilir, daha sonraları insanlar beni ima ettiğinizi düşünebilirler.

Birine bir şey söylüyorsanız lütfen direk kendisine söyleyin.
    o şeref yoksunu kendini biliyor. İşaret etsek dahi kabul etmiyor. O yüzden yaranız yoksa gocunmayın.

Motosikleti
    Tenere700
    o şeref yoksunu kendini biliyor. İşaret etsek dahi kabul etmiyor. O yüzden yaranız yoksa gocunmayın.
    Ben sizi anlıyorum, bir şeyler hakkında konuşmuş tartışmışsınız belliki, benide ilgilendirmez ben o tarz konuları okumadan geçiyorum. Siz kendinizi, ben kendimi biliyorum ve hedef aldığınız kişide kendini biliyor belki ama burası açık bir platform, yeni gelen kişiler olabilir, konuyu yıllar sonra okuyanlar olabilir.

Demek istediğim yarası olunan gocunur diyip geçebileceğiniz bir konu değil, dışardan bakınca konuşan 3 kişiye "işte sizde şucusunuz" der gibi gözüküyor ve sayenizde bende kendimi açıklamak zorunda kalıyorum.

Ben sizi anlıyorum, bir şeyler hakkında konuşmuş tartışmışsınız belliki, benide ilgilendirmez ben o tarz konuları okumadan geçiyorum. Siz kendinizi, ben kendimi biliyorum ve hedef aldığınız kişide kendini biliyor belki ama burası açık bir platform, yeni gelen kişiler olabilir, konuyu yıllar sonra okuyanlar olabilir.

Demek istediğim yarası olunan gocunur diyip geçebileceğiniz bir konu değil, dışardan bakınca konuşan 3 kişiye "işte sizde şucusunuz" der gibi gözüküyor ve sayenizde bende kendimi açıklamak zorunda kalıyorum.
    Ben öyle görmüyorum. Birine DİREKT bir şey söyleyecek olsam zaten alıntılarım yukarıda oluğu gibi.

Eski yeni fark etmiyor, benim için fetö sevici fetö sevici. Rahatsız olmam bundan dolayıdır.

Motosikleti
    Tenere700
    Ben öyle görmüyorum. Birine DİREKT bir şey söyleyecek olsam zaten alıntılarım yukarıda oluğu gibi.

Eski yeni fark etmiyor, benim için fetö sevici fetö sevici. Rahatsız olmam bundan dolayıdır.
    Birine direk söylemiyorsan bu konudaki herkezemi söylüyorsun arkadaşım? Ne dediğin anlaşılmıyor, kendinde ne dediğini anlamadan söylüyorsun. Sana söylemedim demen yeterli benim için.

Arkadaşım her yazdığım mesajın altına tek tek sana söyledim sana söylemedim diye liste mi tutacağım? Ne dertliymişsin!

Benim ne dediğimi anlamadığımı nereden biliyorsun? Vahiy mi geldi?

Eskiden ya da halen fetö seviciysen al mesajı, değilsen başka kapıya selametle. Ya sabır.

Motosikleti
    Tenere700
    Tam siyasetçi cevabı, ben diyorumki banamı söyledin sen diyosunki öyleysen sana söyledim. Ne dediğinin anlaşılmadığını burdan çıkardım.

Bir bitmedi şu fetöcü, atatürkçü tartışması. Neyse dostum sen haklısın, kusura bakma.

Tam siyasetçi cevabı, ben diyorumki banamı söyledin sen diyosunki öyleysen sana söyledim. Ne dediğinin anlaşılmadığını burdan çıkardım.

Bir bitmedi şu fetöcü, atatürkçü tartışması. Neyse dostum sen haklısın, kusura bakma.
    Zoruna mı gitti böyle bir etkinlikte şeref yoksunlarının dahil olmasına karşı verdiğim tepki? Ha gittiyse de umurumda değil, uzatıp duruyorsun arkadaşım.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Hiç bir yere varmayan boş bir muhabbet olmuş arkadaşlar kusura bakmasın artık.
    redlion999 bunu beğendi.

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Epey kalabalık olacak gibi İstanbul'dan 14-15 motor var en az. Epeyce katılım olacak gibi
    İyiki geldiniz Ahmet abi,sizin gibi güzel insanları tanıdığımıza çok memnun olduk.Yine bekleriz her zaman.
    İyi bir yol arkadaşınız varsa hiçbir yol uzak değildir.

Motosikleti
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyiki geldiniz Ahmet abi,sizin gibi güzel insanları tanıdığımıza çok memnun olduk.Yine bekleriz her zaman.
    Güzel organizasyon oldu. Seneye de nasip olur inşaallah.
    blueway2 bunu beğendi.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    2023 yılı sürüşü ile ilgili paylaşılan bir bilgi göremedim. Bilgi amaçlı ben ekleyeyim.

# "Süvarinin İzinden"'in kulüp ,marka ,siyasi vb bağlantısı yoktur.Organizasyon tüm motosiklet kullanıcılarına aittir.
    # Tamamen gönüllülük esasıyla organize olduğumuz etkinliğe tüm motosiklet camiasının sahip çıkması ve rotanın geleneksel hale gelmesini amaçlıyoruz.
    # Büyük Taarruz'da , 5. Süvari Kolordusunun izlerini Süvari ruhuyla takip etmeye çalışıyoruz.Bu çerçevede önemli noktaları ziyaret ediyor ve yaşanan olayları anlatıyoruz.
    # Saygı Sürüşü'nün yanısıra, zaman zaman muharebe sahasında, kaybolmaya yüz tutmuş şehit defin yerlerinin onarımını yapıyoruz.

Çok sorulan sorular:
    * Etkinlik ücretli mi?
    - Tamamen ÜCRETSİZDİR.Orman yangınları tedbirleri nedeniyle orman içi kamp yapılamamaktadır.Bu nedenle bize tahsis edilen 26 Ağustos Tabiat Parkı,Milli Parklara bağlı bir özel işletmedir.Cüzi bir giriş ücreti işletme tarafından alınmaktadır (25 TL)

*Her motosiklet katılabilir mi?
    - Kısmen arazi etapları mevcuttur. Yüksek araç,uygun lastik ve deneyim isteyen etaplardır.Araziye girmeyenler için anlamı ve bütünlüğü bozmayacak şekilde alternatif rotalarımız mevcuttur.İlk kez arazi sürüşü yapacaklar için KESİNLİKLE uygun değildir

SÜVARİNİN İZİNDEN İNTERNET SİTESİ

tommygun ve symm bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bu sene katılmam zor gibi. Biraz yoğunluk var. Yine güzel bir sürüş olacağından eminim

Motosikleti
    2019 sym-jet 14 125 cc /// 2016 pulsar 150 ns
    Sym JET 14 125 cc scooter ile katılmak için kamp malzemelerimi ayarladım motor yağ değişimi genel kontrolleri yaptığım Ankara dan Cumartesi sabah 4:30 5:00 civarı yola çıkacağım. Motorum Arazi sürüşüne uygun olmadığı için alternatif asfalt, parke taşı olan köy yolları olan kısmına katılacağım. Ortak noktalarda buluşulacağı için alternatif güzergah olması ve bunu düşünceleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Buna benzer İSTİKLAL SÜRÜŞÜ vardı çok istiyordum bu sene mevsim şartları uygun olmadığı için iptal edildi. Bu tarz sürüşlerin daha da artması ümidiyle TÜM ŞEHİTLERİMİZ RUHU ŞAD OLSUN. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
    mertowski ve F54 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)