Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

cb250r satip, leoncino almak?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb250r
    Arkadaslar selam

cb250rdan cok memnunum. Performans, yakit, sorunsuzluk, kivraklik.

Lakin ben Temi cok kullaniyorum. Otoban hizlarinda daha keyifli bir yolculuk icin, Leoncino alsam mi diye bir zamandir kafamda kuruyorum.

performans ile ilgili herhangi bir cekincem yok. Kafamdaki sorular sunlar:

1-Sorunsuz bir motor mu? Kronigi falan varmi?
    2-Parcasi, ustasi var mi?

Tecrube sahibi arkadaslardan yorumlarini bekliyorum. Tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şu Leoncino'yu eski üyelerimizden oialdemir kadar iyi bilen, tanıyan yoktur. Onun eski yazılarına kolaylıkla ulaşmanız mümkündür, vaktiniz varsa bir göz gezdirmenizi tavsiye ederim. Kendisi de burayı görürse size destek olacaktır.
    Mr.wind, espresso, maktama ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    cb250r
    Tesekkurler Tommygun.

Arkadasin hem yazilarini okumus, hem videosunu izlemistim. Aradan baya zaman gecti acaba iyi yada kotu anlamda degisiklikler olmusmudur diye merak ettim.

Tabi farkli kullanicilarin yorumlarini da almak iyi olur.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Leoncino Avrupa'da tutulan bir motosiklet. Motoru TRK 50x serisi ile aynı. TRK 50x kullanıcılarının yorumları incelenebilir. (Kronikler, servisle ilgili konular vs. vs.)
    Mr.wind ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kendimizi kandırmayalım, zaten siz de 100-150k km sürmeyeceksiniz. En fazla 10-15k km yapıp satacaksınız. O nedenle şeklini şemalini beğendiğiniz, bütçenize uygun Leoncino'yu alın gitsin derim ben. Kroniği olsa ne olur? Parça bulduktan sonra usta bulmak kolay. 10-15 binde en fazla lastik, bilemedin zincir dişli değiştirirsiniz o kadar. Öyle rektefiyeydi, subap ve senkron ayarıydı, odur budur gerekmez.
    espresso, Cyan, BOO_74 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Leoncino Avrupa'da tutulan bir motosiklet. Motoru TRK 50x serisi ile aynı. TRK 50x kullanıcılarının yorumları incelenebilir. (Kronikler, servisle ilgili konular vs. vs.)
    Tesekkurler Cyan. 502c ile de aynidir sanirim motoru. Biraz da onlari inceleyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendimizi kandırmayalım, zaten siz de 100-150k km sürmeyeceksiniz. En fazla 10-15k km yapıp satacaksınız. O nedenle şeklini şemalini beğendiğiniz, bütçenize uygun Leoncino'yu alın gitsin derim ben. Kroniği olsa ne olur? Parça bulduktan sonra usta bulmak kolay. 10-15 binde en fazla lastik, bilemedin zincir dişli değiştirirsiniz o kadar. Öyle rektefiyeydi, subap ve senkron ayarıydı, odur budur gerekmez.
    Ben 1 yilda 7-8k km anca yapiyorum zaten. Apaciligim falan da yok. Otobanda 120 de tatli tali 5-6 bin devirde gitsin yeter.

Aslinda gonlumdeki aslan cb500f yada cbr500r. Leoncino fiyati ile cok cezbediyor. Ama parcasini bulamayacaksam bu sevda baslamadan biter

Motor benim elim ayagim oyle 1-2 ay yatsin parca bekleyim falan trafikte tirlatirim.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    leoncino çok çok ucuz alacak olsam alırdım.yabancı kullanıcılar çok memnun.bir kaç kişi plastik kalitesinin bir tık düşük oldugunu düşünüyor

Motosikleti
    MT-07
    Al al. Starbucks'a kadar drag yarışı atarız

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al al. Starbucks'a kadar drag yarışı atarız
    Kanki sana yetismek icin F1 pilotu olmak lazim

Yaptigim arastirmalar sonucu vardigim kanı su: motor cok guzel ama ne servis var ortada nede parcasi.

Motosikleti
    MT-07
    Gel sana ikinci el CB500F kovalayak. Kendine macera arama. Haaa TRK-502 al diyeceğim de biraz yüksek alet. Bir de uzun bacaklı motorlardan pek hoşlaşmıyorum.
    Mr.wind bunu beğendi.

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selam

cb250rdan cok memnunum. Performans, yakit, sorunsuzluk, kivraklik.

Lakin ben Temi cok kullaniyorum. Otoban hizlarinda daha keyifli bir yolculuk icin, Leoncino alsam mi diye bir zamandir kafamda kuruyorum.

performans ile ilgili herhangi bir cekincem yok. Kafamdaki sorular sunlar:

1-Sorunsuz bir motor mu? Kronigi falan varmi?
    2-Parcasi, ustasi var mi?

Tecrube sahibi arkadaslardan yorumlarini bekliyorum. Tesekkurler.
    Mr.Wind, inşallah HarbiyeliTRe 2.0 olmazsın.
    HarbiyeliTRe resmen bıktırdı bizi.
    Bugün geliyor şu motoru alacağını söylüyor, yarın geliyor başka konu açıp, başka bir motor soruyor.
    Hergün yeni bir konu açıp, makine soruyor.
    Konu açsın, önemli değil de, DickName yakalarsa, döver onu diye korkuyorum.

A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı zileliorhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Abi biz de senin açtığın konulardan ve her başlığın altına bir şey yetiştirmenden ve yorum yazmandan bıktık desem?

Takılıyorum çok ciddiye almayın; ama her şakanın altında da bir miktar gerçek yatar, onu da buraya bırakalım...

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi biz de senin açtığın konulardan ve her başlığın altına bir şey yetiştirmenden ve yorum yazmandan bıktık desem?

Takılıyorum çok ciddiye almayın; ama her şakanın altında da bir miktar gerçek yatar, onu da buraya bırakalım...
    İstersen "Anketler" kısmına bir anket açabilirsin.
    Çoğunluk senin gibi düşüyorsa, "Alın atınızı da, arabanızı da" derim.
    Sadece okurum.
    Hemen her gün 1 ya da 2 konu açıyorum.
    Örnek versen, son açtığım konulardan, hangisi lüzumsuz, hangisi malayani bir konu?
    Açtığım konular genelde teknik konular.
    O konuyu bilmesem de, akademisyenlikten gelen bir alışkanlık ile konu hakkında araştırma yapıyorum ve yazıyorum.
    Yazdığım tüm mesajları düzgün bir Türkçe ile yazmaya gayret ederim. Hemen hemen hiç yazım, anlam ya da imla hatası bulamazsın.
    Eğer benim gibi bir insana, şakaya da olsa getirerek böyle eleştiride bulunursan, ciddiye alırım.
    Tavsiyem, "Anketler" kısmına bir anket açmanız.
    Şimdi buraya "Benden hoşnut olmayanlar, alta yorum yazsın" desem, birçoğunuz belki kibarlıktan eleştirisini yazmayacak.
    Anket, en iyisi.
    iptaluyelik02 bunu beğendi.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel sana ikinci el CB500F kovalayak. Kendine macera arama. Haaa TRK-502 al diyeceğim de biraz yüksek alet. Bir de uzun bacaklı motorlardan pek hoşlaşmıyorum.
    Kanki suan en mantikli secenek cb500f zaten. Soyle temiz, uygun fiyatli 17-18 model birtane bulsam cok isterim. yada cbr500. Yeni kasalari gercekten dunya guzeli.

Hondacigim 500 serisini getirse de ortalik şenlense ne guzel olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Alıntı zileliorhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün geliyor şu motoru alacağını söylüyor, yarın geliyor başka konu açıp, başka bir motor soruyor.
    Hergün yeni bir konu açıp, makine soruyor.
    Konu açsın, önemli değil de, DickName yakalarsa, döver onu diye korkuyorum.

https://i.hizliresim.com/ptxikzy.jpg
    Sayin zileliorhan,

Cok sık baslik acmam ben. Hele ki motosiklet tavsiyesi isteyeceksem, zaten oncesinde o motosiklet ile ilgili var olan yerli yabanci girla video izlemis, butun kullanici yorumlarini okumus olurum.

Lakin leoncinonun kullanicisi cok cok az oldugu icin, guncel hicbir bilgi yok. O yuzden konu hakkinda yazilacak degerli yorumlar bana yardim ettigi gibi, benim gibi bu motoru arastiranlara da yardim edecektir.
    zileliorhan bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Cb500f gerçekten güzel seçim. Ben Gökhan Aygün'ün 84000 km.de eski Cbr 500'ünü kullanmıştım. Sıfır titreşimli, şahane bir motordu. Keşke Cb250R ile Cb650R arasında retro görünümlü Cb500R gibi ara bir model olsaydı.
    oialdemir bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yec ve oialdemir bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cb500f gerçekten güzel seçim. Ben Gökhan Aygün'ün 84000 km.de eski Cbr 500'ünü kullanmıştım. Sıfır titreşimli, şahane bir motordu. Keşke Cb250R ile Cb650R arasında retro görünümlü Cb500R gibi ara bir model olsaydı.
    Gercekten muhtesem olurdu o retro tasarim cb500 bloguyla birlesip acayip birsey cikardi ortaya. Gerci Hondacigim onu da Tr ye getirmez ipneligini yapardi.

Bu cb500 serisi konusunu da burdan 76 milyon onunde Hondaya tekrar hatirlatalim Ey Honda ipnelik yapma getir su motorlari

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosikleti
    MT-07
    https://www.honda.co.uk/motorcycles/.../overview.html

O zaman göndereyim sana bir link. Honda zaten bu motoru yapıyor, sadece bizim HondaTR getirmiyor ki bence haklılar. Mt-07 fiyatından satacağı motordan para kazanamaz ki bende honda cb500f alacaktım zamanında ama Mt-07 gibi karşısında aynı fiyat skalasında bir motosiklet olunca insan almak istemiyor.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Motosiklet elin, ayağınsa cb500f bence daha mantıklı eğer bütçe yeterliyse. Benelli, Rks filan dert arayan adamların alacağı motor.
    Mr.wind bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)