Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Barkın Bayoğlu'ndan sonra motosiklet testi ve yorumu yapan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar dun bir kanal buldum

Ukalaligi ve abartiyi bir tik azaltirsa bence bu adam is yapabilir.,

Tenere 700 sasisi icin "demirrrr abi bu" falan demeye gerek yoktu.
    Dukatiyke yola falan cikmam bozulir demesi falan hoş detaylar var

Afrikayi ovmus afferin , gs i de fazla gommus sanki.bilemedim.

https://youtu.be/gL5ajt2mf6k

https://m.youtube.com/watch?v=gL5ajt2mf6k

https://youtu.be/nCm3Sqory8c

En azindan isi bilen birine benziyor.

Bu arada,selcuk izleyen adamin kendine saygisi yoktur ve o adamla arkadaslik yapmam kesinlikle.
    tecrube0 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Hırbo bu adam Afrika 4 5 litre yakar diyor.Nasıl inanayım bu amatöre.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar dun bir kanal buldum

Ukalaligi ve abartiyi bir tik azaltirsa bence bu adam is yapabilir.,

Tenere 700 sasisi icin "demirrrr abi bu" falan demeye gerek yoktu.
    Dukatiyke yola falan cikmam bozulir demesi falan hoş detaylar var

Afrikayi ovmus afferin , gs i de fazla gommus sanki.bilemedim.

https://youtu.be/gL5ajt2mf6k

https://m.youtube.com/watch?v=gL5ajt2mf6k

https://youtu.be/nCm3Sqory8c

En azindan isi bilen birine benziyor.

Bu arada,selcuk izleyen adamin kendine saygisi yoktur ve o adamla arkadaslik yapmam kesinlikle.
    Merak ettim izledim de adam başlıkta GS i gömmüş anlatırken herkesten fazla övmüş Hırbo izlemeden başlığa bakıp yazmışsın sende , siz buna motormu diyorsunuz diye kinaye yapmış , gs in şaftını beğenene de ilk defa denk geldim ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O videoyuda izlememiş ki , Hırbonen başlıklara bakıp tavsiye veriyor yutup amatörü
    okanbagiscan bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Adam sert kullaniyor ondan

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettim izledim de adam başlıkta GS i gömmüş anlatırken herkesten fazla övmüş Hırbo izlemeden başlığa bakıp yazmışsın sende , siz buna motormu diyorsunuz diye kinaye yapmış , gs in şaftını beğenene de ilk defa denk geldim ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

O videoyuda izlememiş ki , Hırbonen başlıklara bakıp tavsiye veriyor yutup amatörü
    Hahaha.izleyecegini ve cevap yazacagini biliyodum niki
    Valla acik acik demis,gs sadece iyi duruyor iyi viraj aliyor ve konforlu..bi de gyzel gorunuyor.
    Onun disinda sifir bir motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

https://youtu.be/fjkddsnTpCo?si=lr41f6-gd_VlJ4Lo

Arkadaslar kanal budur.icerik ne kadar zengin bakar misiniz ?
    Suruculeri zaten ustadlar ustadlari.

Tek sikinti almanca.yirumlards bile hep goruyirum "english pleaseee!" Cok iyi kanal bence.

Aranizda almancasi olan biri iletisime gecip turkce destegi vermek istiyorum diyebilir mi ?
    Kanalin izleyicisi katlanir.siz de kazanirsiniz bence.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ama şimdi de senin yumuşak kullandığın sonucu çıkıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Bu arada FortNine da güzel kanal.

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle şunu vurgulayım: Birisini teknik bilgi, yetenek ve tecrübe konusunda eleştirebilmek için, eleştiren kişinin, eleştirdiği kişiden teknik bilgi, yetenek ve tecrübe konusunda daha üstün veya en az onun seviyesinde olması gerekir.
    Ben motosiklet kullanmaya 53 yaşımda başladım. Henüz 60-70 bin km bir tecrübem var. İzlediğim kişileri eleştirebilecek seviyede değilim. Haddimi bilirim.
    Sadece hızlı konuştukları için bir eleştiri getirmek istiyorum. Nispeten Alişan Fidan normal hızda konuşuyor.
    Ancak izlediğim kişilerin hiçbirinden, AEA’nın tadını alamadım. AEA’ın konuşurken yaptığı espriler, sıcaklığı, doğallığı, tarafsızlığı ve teknik bilgisi diğerlerinde yok gibi.
    Metehan07-70’nin dediği gibi, “Herkes sakız çiğniyor ama kimse Ayşe Aba gibi patlatamıyor”
    Bu arada yurtdışı YouTube kanallarına da baktım. “bikeworld, mcn, motorcyclist magazine” kanalları hoşuma gitti. İngilizce anlama problemim olmadığı için, herhalde artık yurtdışı kanalları daha çok izlerim. Hele de bikeworld’daki yorumcunun nefis BBC (Londra) İngilizcesi şahane. Bu tavsiyesi için shruikan’a hasseten teşekkür ederim.
    Sözün kısası, herhalde AEA’nın tahtı uzun süre boş kalacak. Belki de Barkın Bayoğlu’nun yeri hiç dolmayacak.
    Allah mekanını cennet etsin, nur içinde yatsın.
    mgokhan57 ve isoozdmr bunu beğendiler.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Adam sert kullaniyor ondan

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Hahaha.izleyecegini ve cevap yazacagini biliyodum niki
    Valla acik acik demis,gs sadece iyi duruyor iyi viraj aliyor ve konforlu..bi de gyzel gorunuyor.
    Onun disinda sifir bir motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

https://youtu.be/fjkddsnTpCo?si=lr41f6-gd_VlJ4Lo

Arkadaslar kanal budur.icerik ne kadar zengin bakar misiniz ?
    Suruculeri zaten ustadlar ustadlari.

Tek sikinti almanca.yirumlards bile hep goruyirum "english pleaseee!" Cok iyi kanal bence.

Aranizda almancasi olan biri iletisime gecip turkce destegi vermek istiyorum diyebilir mi ?
    Kanalin izleyicisi katlanir.siz de kazanirsiniz bence.
    İyi duruyor,iyi viraj alıyor ve konforlu. Birde güzel görünüyor.... Geriye ne kaldı ki zaten
    espresso bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her an "Hayırdır gardaş?" diyecek bir Yozgatlı, bir Kırşehirli, bir Çorumlu gibi.
    Bu arada Mevlüt aslen, öz, hakiki, gerçek Yozgatlıdır.
    tommygun, espresso ve isoozdmr bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada Mevlüt aslen, öz, hakiki, gerçek Yozgatlıdır.
    Bermuda şeytan üçgeninden olduğunu iyi tahmin etmişim.
    DickName ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi duruyor,iyi viraj alıyor ve konforlu. Birde güzel görünüyor.... Geriye ne kaldı ki zaten

140 kmh hizda araba konforu var ve egzoz sesi de guzel ayrica.
    Ama cok mutsuz adam, heyacan yokmus.

Kisacasi,bir africa degil diyor ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Ama şimdi de senin yumuşak kullandığın sonucu çıkıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Bu arada FortNine da güzel kanal.
    Abicim ben normal kullaniyorum, o yuzden 3.7 lt ile geziyorum
    Bu adam ofrooadcu,o yuzden biraz fazla yaktiriyor diye tahmin ediyorum
    Alpbatur ve okanbagiscan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fırsat bulup Hırbonen'e cevap yazamamıştım hocam dediğin gibi geriye ne kaldı ki , bir motorda bu meziyetler varki 40 senedir sınıfında çok satıyor , bu arada bir Ducati Multi ve hatta ilk kasa Africa bana göre Gs den daha güzel görünüyor..
    Alpbatur bunu beğendi.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Alıntı jackknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kolaçan çok seviyorum, Mevlüt samimi geliyor bana. Eşine motor sürmeyi öğretmesi benim hanıma motor fikrini sevdirdi gibi.
    Ayrıca Mevlüt tam bir Hondacı ya
    Ben de çok seviyorum markayı sebebini bilmiyorum ama öyle.
    Eskiden Hondam.com vardı, orada da takılmıştım uzun süre. Anlayacağınız üzere arabam yoktu hatta ehliyetim de yoktu, yaşım da tutmuyordu.
    Hiç hondam olmadı, anahtarlığı bile olmadı ya nasıl iş lan bu.
    Mevlüt eskiden aslında Honda'cı değil YBR'ciydi. Yamaha'cı demiyorum bak YBR'ci. Kuryeliği bırakmadan önce çektiği videolarında hatta bir ara CBF 150 aldı, o videosunda bile YBR'ciliğini vurguluyordu. Ancak zamanla yaptığı sponsorluk anlaşmaları filan falan doğrultusunda Honda marka motosikletlerle devam ediyor yoluna. Yolu açık olsun.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fırsat bulup Hırbonen'e cevap yazamamıştım hocam dediğin gibi geriye ne kaldı ki , bir motorda bu meziyetler varki 40 senedir sınıfında çok satıyor , bu arada bir Ducati Multi ve hatta ilk kasa Africa bana göre Gs den daha güzel görünüyor..
    İlk kasa derken bu kasa mi

https://m.youtube.com/shorts/1GvBQVu7ZqY

Goruldugu uzere 1999 model africa bile gs ten guzeldir.

Tasarim harikasi yemin ediyorum.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elektrikli motosikletin deposunu doldurup bir depoyla 60 kilometre ile 100 kilometre arası yol kat eden şu abimizi bu alemde tek geçerim.

espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Elektrikli motosikletin deposunu doldurup bir depoyla 60 kilometre ile 100 kilometre arası yol kat eden şu abimizi bu alemde tek geçerim.

https://www.youtube.com/watch?v=a2kWoqfCKEs
    İnsanımızın imaj merakı çok kötü. Videodaki kardeşe bakıyorum altında almancı sandaleti, tıknaz bir boy, kafasında pzvnk şapkası, yüzünde saçma bir sakal, vücudunda karbonhidrat göbeği.Kötü be, valla kötü.

Alemlerin Rabbi kuzey ülkelerine bonkör davranırken bizleri neden Ye'cüc Me'cüc gibi yaratmış hayrettir.
    DickName, iskampavya, mavellen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevlüt eskiden aslında Honda'cı değil YBR'ciydi. Yamaha'cı demiyorum bak YBR'ci. Kuryeliği bırakmadan önce çektiği videolarında hatta bir ara CBF 150 aldı, o videosunda bile YBR'ciliğini vurguluyordu. Ancak zamanla yaptığı sponsorluk anlaşmaları filan falan doğrultusunda Honda marka motosikletlerle devam ediyor yoluna. Yolu açık olsun.
    YBR'yi her fırsatta övüyor evet
    Hatta ys ile kıyasladığı videoda YS hakkında iyi demedi YBR tutkusundan sanırım
    mertowski bunu beğendi.

Motosikleti
    İlk kasa derken bu kasa mi

https://m.youtube.com/shorts/1GvBQVu7ZqY

Goruldugu uzere 1999 model africa bile gs ten guzeldir.

Tasarim harikasi yemin ediyorum.
    Buda güzel elbette yuvarlak far severim hele çift olunca dahada güzel geliyor bana , o yıllarda bir sürü motorda yuvarlak far var birbirlerine benziyorlar , ben 1000 lik lerden bahsettim stikır setli Africalar gayet güzel , 1100 lerde farların arasındaki o çıkıntıya gözüm hala alışamadı :D

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Diğer cevapları okumadan, doğrudan cevap vereyim: Hiçbiri.

Barkın abi kanalını ekonomik kaygılarla başlatmamıştı, zaten durumu da iyiydi, tabii epey para kazanmıştır, belki sonraki videolarında kaliteyi düşürmüş bile olabilir ama insanların akıllarında kalanı kadarıyla söyleyeyim en azından, Barkın abinin kanalının yakınına yaklaşabilecek kanal yok ne yazık ki.

Çünkü o kanalda amatör ruh vardı. Barkın abi sadece motor incelemez, motor sürüş dersleri verirdi(valla ben videolarından öğrendiğimi, sürüş eğitimcisinden öğrenemedim) ve tabii muhabbeti on numara adamdı toprağı bol olsun.

Kısacası yok abi, aç eski videoları izle vallahi daha iyi. Şimdiki içerik üreticilerin paçalarından para arzusu akıyor. Yanına yaklaşamazlar hepsini üst üste koysanız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

İnsanımızın imaj merakı çok kötü. Videodaki kardeşe bakıyorum altında almancı sandaleti, tıknaz bir boy, kafasında pzvnk şapkası, yüzünde saçma bir sakal, vücudunda karbonhidrat göbeği.Kötü be, valla kötü.

Alemlerin Rabbi kuzey ülkelerine bonkör davranırken bizleri neden Ye'cüc Me'cüc gibi yaratmış hayrettir.
    Cinsel seçilim abi. Bizde seçilimi mi var, kim kime, dum duma. Zaten şu devirde bile kız isteme adeti sürüyor misal, kadınların çok fazla seçme şansı da yok.

Tabii cinsel seçilim için öncelikle iyi bir ekonomi lazım, o da yok.

Ekonomi şahlanana kadar yecüc mecüc stayla devam yani.

Aslında genetiği güzel bir milletiz de, ürememesi gerekenler ürüyor sıkıntı orada.

NOT: Hollanda eskiden kısa bir ülkeyken, yecüc mecüclüğün kitabını yazmışken, şimdi maşallah orta dünya elfleri, kule gibi boy, niden? Cinsel seçilim.

https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/1081602X.2023.2192193#:~:text=Prior%20to%20the%20m id%2D19,(2013)
    mgokhan57, iskampavya ve espresso bunu beğendiler.

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

https://www.youtube.com/watch?v=a2kWoqfCKEs
    Vatandaşın şekli şemaili, kılıf kıyafeti bir yana dursun, ben söylediklerinin bir kısmını anlamadım.
    Siz söylediklerinin hepsini anladınız mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

Benim favorim motoSİKSEL' dir.
    Bu adam festival veya organizasyonlara gidiyordur herhalde.
    Bunu oralarda görüp selam veren varmı acaba?
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)