Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Barkın Bayoğlu'ndan sonra motosiklet testi ve yorumu yapan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi baktım da adam ilk mesajını tartışmak için atmış Çok nazik tartışmalar olmuş :/ Allah rahmet eylesin.

Barkın bu mesaja cevabı yapıştırmış ama .
    Eski üyeler tam eski Türkiye'nin özetiymiş, çok kibarlar. Bizim dönem kullanıcılarının büyük kısmı sıkıntılı, tam ampül.
    Motoseverrr, tecrube0, espresso ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z500SE 2024
    ben motopark tv yi izliyorum genelde

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Tüm mesajları okudum sonu şöyle bitiyor

Alıntı Carl Gustav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gencay bey;

Sizi kırdıysam, bilerek/bilmeyerek hakaret ettiysem, kendimi yanlış anlattıysam, özür dilerim.

Umarım bir vaktini bulup Ankara'ya geldiğimde şahsen tanışırız.

Barkın Bayoğlu
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Barkın Bey;

Sevgili arkadaşım. Ben özür dilerim, sizin anlattıklarınızla ilgili tek bir yere takılıp, emeğinizi görmeyerek üzdüğüm için. Hakkınızı helal edin. Umarım birgün tanışma fırsatımız olur. Ankara ya yolunuz düştüğünde birasını yada kahvesini içeceğiniz bir arkadaşınız daha var unutmayın.

Sevgi ve saygılarımla;

Gencay Güral ÜNSAL
    espresso, The-Rock ve f0cus bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tüm mesajları okudum sonu şöyle bitiyor
    Ha işte böyle naif üyelerin ardından 15-20 sene sonra geldiğimiz duruma bak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

Motopark tv de İzmitli zengin bir ailenin yakışıklı çocuğu olmaktan başka hiç bir özelliği olmayan, her üst düzey motosiklete erişim imkanı olup daha viraj alamayan genç irisi, ergen bir kardeşimiz bence.
    espresso bunu beğendi.

Ama genç ve zengin olması onun suçu değil 😂😂.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yerli kanalları pek takip etmiyorum, arada denk gelirse. Tek yerli kanala aboneyim o da Alişan'ın kanalı ama o da son zamanlarda işi iyice ticarete döktü (yapsın tabi kendi bileceği konu), eski tadı kalmadı.
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15" -- Rks Spontini 110 23"
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerli kanalları pek takip etmiyorum, arada denk gelirse. Tek yerli kanala aboneyim o da Alişan'ın kanalı ama o da son zamanlarda işi iyice ticarete döktü (yapsın tabi kendi bileceği konu), eski tadı kalmadı.
    Rahmetli bu işide güzel yapardı, Evans, Putoline, Motolastik ve KMA gibi firmaların reklamını yaparken hem bizleri bilgilendirir hem eğlendiri hem reklamınıda yapardı, en anlam veremediğim konu Motosiklet hakkında yorum yapan bir insana neden Turşu firması sponsor olur.
    espresso, tommygun ve zihnigonen bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahmetli bu işide güzel yapardı, Evans, Putoline, Motolastik ve KMA gibi firmaların reklamını yaparken hem bizleri bilgilendirir hem eğlendiri hem reklamınıda yapardı, en anlam veremediğim konu Motosiklet hakkında yorum yapan bir insana neden Turşu firması sponsor olur.
    O turşu firmasını videolardan görüp denemiştim, hala da marketten denk gelirse alırım, salatalık turşuları çok güzel, biranın yanında çok iyi gidiyor. Market rafında Berrak marka turşu görünce alıyorum hemen.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15" -- Rks Spontini 110 23"
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O turşu firmasını videolardan görüp denemiştim, hala da marketten denk gelirse alırım, salatalık turşuları çok güzel, biranın yanında çok iyi gidiyor. Market rafında Berrak marka turşu görünce alıyorum hemen.
    Rahmetli Ağır Vasıta Sollamak adlı videosunda Berrak turşularının aracı ile çekim yapmıştı yine oradan hem bilgi hemde reklam yapmıştı, Berrak turşularını Bursa'da pek görmedim ya da dikkatimi çekmedi.
    espresso bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim forumda biz daha plan,proje,sperm bile değilken yanılmıyorsam "Carl Gustav" nickiyle yazıyormuş AEA.
    Ben hayal meyal bu nickli arkadaşın konularını hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam uzun tartışmalar yapıyordu ama bu nickin barkın beye ait olduğunu meşhur olduktan sonra öğrendim
    tommygun bunu beğendi.
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

Advençır İstanbul var
    Adventure İstanbul var aea konseptinde değil ama güzel sohbetleri var
    Hayat motorla güzel var

Kalitelerine kefil değilim hiç tanımıyorum ama izliyorum
    Zaten biliyorsunuz daha motorum bile yok benim
    O yüzden beni fazla hesaba almayın

Kolaçan çok seviyorum, Mevlüt samimi geliyor bana. Eşine motor sürmeyi öğretmesi benim hanıma motor fikrini sevdirdi gibi.
    Ayrıca Mevlüt tam bir Hondacı ya
    Ben de çok seviyorum markayı sebebini bilmiyorum ama öyle.
    Eskiden Hondam.com vardı, orada da takılmıştım uzun süre. Anlayacağınız üzere arabam yoktu hatta ehliyetim de yoktu, yaşım da tutmuyordu.
    Hiç hondam olmadı, anahtarlığı bile olmadı ya nasıl iş lan bu.
    espresso, zihnigonen ve isoozdmr bunu beğendiler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Rafta Berrak turşu görünce hep rahmetliyi hatırlıyorum.
    pea, TIGERSHARK ve espresso bunu beğendiler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Skyturkteyken sponsor bulamiyorlar ve berrak tursulari sponsor oluyor.Motosikletle hic alakalari yok esasinda adamlarin Barkin bir videoda anlatiyordu.Facebookta fan grubu olan bir marka�� berrak tursulari fan klubu
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Skyturkteyken sponsor bulamiyorlar ve berrak tursulari sponsor oluyor.Motosikletle hic alakalari yok esasinda adamlarin Barkin bir videoda anlatiyordu.Facebookta fan grubu olan bir marka�� berrak tursulari fan klubu
    Ben hiç market turşusu almadığım için görmedim bu markayı. Bakıp görmemiş olma ihtimalim de yüksek. (Bence turşu dediğin turşucudan alınır, market turşuları pek iyi olmuyor, iyi bir turşucunun ürünleri market ürünlerini her zaman döver...)
    espresso bunu beğendi.

R4DON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motopark tv de İzmitli zengin bir ailenin yakışıklı çocuğu olmaktan başka hiç bir özelliği olmayan, her üst düzey motosiklete erişim imkanı olup daha viraj alamayan genç irisi, ergen bir kardeşimiz bence.
    Abi insanlık binlerce yıldır asil ailenin zengin çocuğu olarak doğmuş olmaktan başka özelliği olmayan adamlar tarafından yönetiliyor. Bence sen motosiklet youtubırı değilde benliğini adayıp aynı yola baş koyacağın motosiklet mehdisi gibi bir şey arıyorsun
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı R4DON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi insanlık binlerce yıldır asil ailenin zengin çocuğu olarak doğmuş olmaktan başka özelliği olmayan adamlar tarafından yönetiliyor. Bence sen motosiklet youtubırı değilde benliğini adayıp aynı yola baş koyacağın motosiklet mehdisi gibi bir şey arıyorsun
    Yaşlanınca iyice huysuzlaştım. Yakında bankamatik kuyruğunda millete sataşırım.
    espresso, ryangt ve DickName bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hiç market turşusu almadığım için görmedim bu markayı. Bakıp görmemiş olma ihtimalim de yüksek. (Bence turşu dediğin turşucudan alınır, market turşuları pek iyi olmuyor, iyi bir turşucunun ürünleri market ürünlerini her zaman döver...)
    Bu market turşuları içinde iyilerden. Tabi ki turşucudan alınma turşu gibi olamaz.
    Bir de bu firma klasik anadolu kaplanımsı firmalar gibi muhafazakar değil oradan dikkatimi çekmişti. Sahibi de kuzenimin universiteden arkadaşıymış, bilgisayar okumuş sonra ailenin büyükleri istanbulda gezmeyi bırak gel fabrikanın başına geç demişler, kuzen öyle anlatmıştı, aa ben okuldan tanıyorum bunları demişti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Yaşlanınca iyice huysuzlaştım. Yakında bankamatik kuyruğunda millete sataşırım.
    Cyan ve ben şu model olduk, seni de aramıza ekleriz.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Oğuzhan Muslu var

Eskiden, hangi konuyu ararsanız arayın, birkaç tane iyi kanal, birkaç tane de acemi kanal olurdu.
    İyi kanalları takip eder, acemilerin de gelişimine tanıklık ederdiniz.
    Eskiden (10 yıl önce) zordu bu işler; kamera, ışık, mikrofon vs. bul, çekim açılarından anla, videoları kurgula, upload et.

Şimdi her şeyde olduğu gibi youtube videosu çekme işi de ayağa düştü.
    Her konuda her gün sürüyle kanal açılıyor.
    Bi tripod, bi kamera bulan herkes başlıyor "Arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz, abone olmayı unutmayın" demeye.
    1-2 yıl sonra da kanallar ölü kanala dönüşüyor, hiçbir yeni video gelmiyor.

Youtube'da sürekli video izleyen biri olarak, uzun zamandır takibe değer bir kanala rastlamadım.
    Yukarıda yazılan kanalları izleyebilirsiniz ama aşağı yukarı hepsi aynı tarz, aynı uslüp, aynı şeyleri anlatıyor.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motosiklet Arenası diye bir kanal var, daha önce Türkiye'de yapılmamış müthiş bir fikirle giriş yaptı. Trafiğe kapalı bir alanda kukalarla düzenlenmiş bol dönüşlü bir parkur oluşturmuş. Orada insanları zamana karşı kapıştırıyordu. Harika bir fikirdi. Tabi ki bizim ülkemizde çoğunluk Gymkhana gibi aktiviteleri becermekten ziyade teker yapmayı ya da düzde basmayı marifet saydığından kanal yeteri kadar büyüyemedi. Bir de kanal sahibi arkadaş 1 sene içinde sürekli motor aldı, değiştirdi, övdü, sattı bir antipati oluşturdu bende. Zaten galerici ruhlu insanları hiç sevmiyorum. Başlangıç felsefesine uygun olarak kanalı yürütebilseydi bence harika olurdu. Keşke motor tanıtımı, övme, saçma sapan röportaj işlerine girmeseydi.
    espresso bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bahsedilen youtuber'ları kısmen biliyorum ama aralarından motopixel selçük'ü iyi biliyorum, size tavsiyem selçük beyin kanalıdır.

videoda anlattığı her cümlenin her kelimesini iyi dinleyin ve her dediğinin tersini yapın ve tersini kabul edin. Zira adamın anlattığı herşey taraflı veya yanlış,en iyi ihtimalle eksik.
    tommygun, espresso, haluk23 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)