Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Barkın Bayoğlu'ndan sonra motosiklet testi ve yorumu yapan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın Bayoğlu'ndan sonra motosiklet testi ve yorumu için kimi tavsiye edersiniz?
    Düzenli olarak sürüş testi ve teknik özellik yorumu yapan birisi var mı?
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    İstenilen tüm özellikleri taşımasa da
    Kolaçan, Motorcu Muhabbeti ve Motopixel in bazı videoları keyiflidir

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    ben de aradım, pek yok. yapım kalitesi olarak motopixel var da içerik tatmin edici değil. zaten bi incelemeci "otobanda hız deneyeceğiz" dedi mi kapatıyorum videoyu.

yabancılardan bikeworld, mcn güzel; arada bi de motorcyclist magazine güzel incelemeler yapıyor.
    zileliorhan bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben "Motosiklet İstasyonu" adlı kanalı beğeniyorum.
    Siyahi ve espresso bunu beğendiler.

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstenilen tüm özellikleri taşımasa da
    Kolaçan, Motorcu Muhabbeti ve Motopixel in bazı videoları keyiflidir
    Teşekkürler cevap için

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de aradım, pek yok. yapım kalitesi olarak motopixel var da içerik tatmin edici değil. zaten bi incelemeci "otobanda hız deneyeceğiz" dedi mi kapatıyorum videoyu.

yabancılardan bikeworld, mcn güzel; arada bi de motorcyclist magazine güzel incelemeler yapıyor.
    Teşekkürler cevap için

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben "Motosiklet İstasyonu" adlı kanalı beğeniyorum.
    (Üçünüzün de)Tavsiye ettiği kanallara bakıyım. Teşlekkürler
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Rahmetli gibisi daha da gelmez. Motorcu muhabbeti güzel, kolaçan samimi ama motopixel in ne olduğuna ben karar veremedim henüz. Motosikletin broşürünü okuyor, otobanda gazlıyor bir de nedendir bilinmez her bindiği motor buna ben burdayım diyor. Ama efsane edit, montaj filan yapıyor orası ayrı.
    Alman_, mgokhan57, zihnigonen ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahmetli gibisi daha da gelmez. Motorcu muhabbeti güzel, kolaçan samimi ama motopixel in ne olduğuna ben karar veremedim henüz. Motosikletin broşürünü okuyor, otobanda gazlıyor bir de nedendir bilinmez her bindiği motor buna ben burdayım diyor. Ama efsane edit, montaj filan yapıyor orası ayrı.
    motorla ilk ilgilenmeye başladığımda motopixel'in videolarını beğeniyordum. sonra baktım hepsinde aynı şeyleri söylüyor. birçoğu da sponsorlu diye düşünüyorum. yalandan olumsuz yanlarını da söylüyormuş gibi yapıp her motoru övüyor.
    zihnigonen, Italian ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/1bH8ar-rRZE?si=1dlz6R8JlyKBbOd8

2:25 "yine bavyerrinin imzasi bir allah carpmislik,boyle iyhibinjh(carpilma efekti)

Allah rahmet eylesin.
    haluk23 ve espresso bunu beğendiler.

100 Oktan Alişan Fidan bence şu an en kalitelisi.
    harun27, Dinçdarı, Green Arrow ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Efsaneydi o tadı kimse veremez.
    dovahhkin bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Valla hiç kimse onun yerini dolduramaz o bambaşka bir insandı, sanki ailemden bir insanın yokluğu gibi hissederim onun yokluğunu mekanı cennet olsun.
    iskampavya bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim oralarda bir söz var dı eskiden, Herkes sakız çiğner ama, kimse Ayşe Abam gibi patlatamaz diye.
    zihnigonen bunu beğendi.

Barkın abi öleli 6 sene oluyor 6 senedir Türk motosiklet kanallarından herhangi bir şey açıp izlemişliğim yok. Aea alemde tekti ve verdiği tat başkaydı. Bizim kanalların hepsi teknik özellik sayıyor ve bunu da inceleme sanıyor. Tavsiyem yabancı kanallar bakın artık anlayabildiğiniz kadar

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı JK5F adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 Oktan Alişan Fidan bence şu an en kalitelisi.
    Alişan kaliteli ama çok sıklıkla video yüklemiyor. En büyük handikapı bu ama canlı yayınları gayet uzun ve izlettiriyor kendisini onun haricinde yeni fark ettiğim motopark tv de güzel anlatıyor
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı zileliorhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın Bayoğlu'ndan sonra motosiklet testi ve yorumu için kimi tavsiye edersiniz?
    Düzenli olarak sürüş testi ve teknik özellik yorumu yapan birisi var mı?
    100OktanTV Alişan kardeşimizin videolarının ilginizi çekebileceğini düşünüyorum hocam.

Rahmetli, güzel bir zamanda, önemli bir boşluğu doldurmuştu. Kendine has tarzı da beğenildi. Şimdi ne zaman o zaman, ne de motosiklet algısı o dönemdeki gibi.
    Green Arrow bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Selcuk la barkini ayni kefeye koymayin nolur :(
    numan ve ryangt bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    AEA'da muazzam bir genel kültür vardı. Yurtdışında yaşamış, İstanbul'un önemli bir okulunda eğitim görmüş, çok yönlü biriydi. Farklı dilde birçok yazıyı, videoyu anlayıp tercümesini bizlere rahatlıkla anlatabiliyordu. Garibim Selçuk tam Anadolu esnaf işi. AEA'da olan o kültürün ve lezzetin zerresi Selçuk'ta yok. Yabancı kelimeleri daha doğru düzgün telaffuz bile edemiyor. Bilmediğini de bilmeyip sallıyor, tam %52'ye tabi bir arkadaş. Selçuk'un kamera kullanımı, editleri, sponsorlarıyla olan cıvık ilişkileri tamam güzel ama adamda bir çiğlik var, bir şeyler eksik. Kolaçan Mevlüt'ün şivesi de Allah'ın gücüne gitmesin çok kötü, Ankara'yı ve Ankaralıları çok severim ama bu Mevlüt'ün şivesini duymaya 10 dakika dayanamıyorum. Her an "Hayırdır gardaş?" diyecek bir Yozgatlı, bir Kırşehirli, bir Çorumlu gibi. Sahi Mevlüt nasıl ünlü oldu o da hayret.
    iskampavya, Cyan, espresso ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    AEA'da muazzam bir genel kültür vardı. Yurtdışında yaşamış, İstanbul'un önemli bir okulunda eğitim görmüş, çok yönlü biriydi. Farklı dilde birçok yazıyı, videoyu anlayıp tercümesini bizlere rahatlıkla anlatabiliyordu. Garibim Selçuk tam Anadolu esnaf işi. AEA'da olan o kültürün ve lezzetin zerresi Selçuk'ta yok. Yabancı kelimeleri daha doğru düzgün telaffuz bile edemiyor. Bilmediğini de bilmeyip sallıyor, tam %52'ye tabi bir arkadaş. Selçuk'un kamera kullanımı, editleri, sponsorlarıyla olan cıvık ilişkileri tamam güzel ama adamda bir çiğlik var, bir şeyler eksik. Kolaçan Mevlüt'ün şivesi de Allah'ın gücüne gitmesin çok kötü, Ankara'yı ve Ankaralıları çok severim ama bu Mevlüt'ün şivesini duymaya 10 dakika dayanamıyorum. Her an "Hayırdır gardaş?" diyecek bir Yozgatlı, bir Kırşehirli, bir Çorumlu gibi. Sahi Mevlüt nasıl ünlü oldu o da hayret.
    Mevlüt en azından vicdanlıydı .Dürüsttü ilk videolarında yüzü bile görünmüyordu. Selçuk zaten medyacı olduğu için mesleği o yüzden kamera kullanımı , yazılım kullanımı iyi . RM5 olayında millet Selçuk 'un yüzünden çok zarar etti.Sırf para alıyorum diye doğru yanlış söyledi.Övdü de övdü.Tartmadan etmeden ve bu da ilk değildi.

AEA gerçekten kültürlüydü. Yabancı diller , hobiler vs mükemmel bir insandı. Modelcilik hobisi , piyano çalması , ekşi sözlükte yazdığı bir sürü şey vardı mesela ulan bu herif nerden biliyor bunları diyordun. Bajajla başını belaya soktu adam doğru söyledi diye .Şimdikiler yapar mı
    espresso, mgokhan57 ve Green Arrow bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevlüt en azından vicdanlıydı .Dürüsttü ilk videolarında yüzü bile görünmüyordu. Selçuk zaten medyacı olduğu için mesleği o yüzden kamera kullanımı , yazılım kullanımı iyi . RM5 olayında millet Selçuk 'un yüzünden çok zarar etti.Sırf para alıyorum diye doğru yanlış söyledi.Övdü de övdü.Tartmadan etmeden ve bu da ilk değildi.

AEA gerçekten kültürlüydü. Yabancı diller , hobiler vs mükemmel bir insandı. Modelcilik hobisi , piyano çalması , ekşi sözlükte yazdığı bir sürü şey vardı mesela ulan bu herif nerden biliyor bunları diyordun. Bajajla başını belaya soktu adam doğru söyledi diye .Şimdikiler yapar mı
    Bizim forumda biz daha plan,proje,sperm bile değilken yanılmıyorsam "Carl Gustav" nickiyle yazıyormuş AEA.
    tecrube0, espresso, mgokhan57 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bizim forumda biz daha plan,proje,sperm bile değilken yanılmıyorsam "Carl Gustav" nickiyle yazıyormuş AEA.
    Şimdi baktım da adam ilk mesajını tartışmak için atmış Çok nazik tartışmalar olmuş :/ Allah rahmet eylesin.

Barkın bu mesaja cevabı yapıştırmış ama .

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Barkın Bey;

Ben buraya tartışmak için gelmiyorum. Sizin kişiliğinize karşı hiç ağzımı açmadım açmam da. Ama siz aynı saygıyı göstermek konusunda ne yazık ki özensiz davranıp niyetimi sorgulamaya kalkmışsınız. Bir daha kişiliğime saldırırsanız aynı terbiyeyi göstermeyeceğimden emin olabilirsiniz. Bu noktadan sonra sizinle konuşmaya gerek görmüyorum.

Gazınızı site dışında çıkarmanızı öneririm. Eğer illa site içinde çıkarmaya çalışacaksanız lütfen forumlarda tartışma çıkarmayın, yok yine bu söylediğimi de umursamayacaksanız lütfen benimle tartışmaya kalkmayın, başka biri ile tartışmayı deneyin.

Benim için bu site sadece, benimle aynı hobiyi paylaşan insanlarla konuşabileceğim, birşeyler paylaşabileceğim bir yer. Tartışmak için buraya gelmiyorum.

Tüm iyi niyetimle tekrar sevgiler, saygılar diliyorum.

Gencay
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)