Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Izmır- Ankara Yolculugu

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gurbet ellere gidince yabancı forumlarda mı geziyon
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Huahahah "İşte bunlar hep Kitap'ta yazıyor" diyen Yaşar Nuri Öztürk gibisin.
    gurcanozturk bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gurbet ellere gidince yabancı forumlarda mı geziyon
    Yok henuz motosiklet satin almadim, yabanci ehliyetim bile yok henuz. Oturum bu hafta gelir muhtemelen, sonrasina bakariz. Ama bisiklet ve toplu tasima varken gereksiz gibi motorlu arac
    tommygun, arndiol ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yok henuz motosiklet satin almadim, yabanci ehliyetim bile yok henuz. Oturum bu hafta gelir muhtemelen, sonrasina bakariz. Ama bisiklet ve toplu tasima varken gereksiz gibi motorlu arac
    Lütfen Hollanda'ya yerleşen Motorcu Abi gibi "Bugün 40 km.lik uzun bir sürüş yaptım" ,"Bugün Versys 1000 ile düzde hayvan gibi yardırarak 90 km hıza çıktım" gibi içerikler üretme, onun dışındaki herşey için takipteyiz.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen Hollanda'ya yerleşen Motorcu Abi gibi "Bugün 40 km.lik uzun bir sürüş yaptım" ,"Bugün Versys 1000 ile düzde hayvan gibi yardırarak 90 km hıza çıktım" gibi içerikler üretme, onun dışındaki herşey için takipteyiz.
    Anlatacak cok sey var da neyse :D
    tommygun ve Cyan bunu beğendiler.

o zaman size soru, 200 bin tl'ye kadar vitesli uzun yol motoru önerin bana

500 cc üstü ve abs olsun :D

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman size soru, 200 bin tl'ye kadar vitesli uzun yol motoru önerin bana

500 cc üstü ve abs olsun :D
    Çok fazla ilan yok ama cüzi bir pazarlık yapmak kaydıyla 2008 Bmw F800 St'yi ben olsam araştırırdım da muhtemelen sen uğraşmak istemezsin motorun ıncığıyla cıncığıyla. Bir de Çinli düşünürsen 2. el düşük km Cf Moto 650 Mt.ler var.

Çok fazla ilan yok ama cüzi bir pazarlık yapmak kaydıyla 2008 Bmw F800 St'yi ben olsam araştırırdım da muhtemelen sen uğraşmak istemezsin motorun ıncığıyla cıncığıyla. Bir de Çinli düşünürsen 2. el düşük km Cf Moto 650 Mt.ler var.
    bakım falan anlarım da tamirden hiç anlamam :D cfmoto benden uzak allaha yakın olsun.

ns200 ile uşak kütahya yokuşlarında 60-70 lere kadar düştüm, kafayı yedim gitmiyor motor :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Hatirliyorum da 2018 civari bende Scarabeo varken, gittigim servise F800ST gelmisti, eleman yabanci oldugu icin tamirciye Ingilizce ceviri konusunda ben yardimci oldum. Eleman 200x model F800ST ile Portekiz'den Turkiye'ye gelmisti, alet eskiydi ama saglamdi gordugum kadariyla. Buji degisimi yapilmisti, hatta 2 buji var onlarda sanirim. Tek problemleri benzin depo kapaginin yeri bence, heybe tipi canta koyunca patlar.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hatirliyorum da 2018 civari bende Scarabeo varken, gittigim servise F800ST gelmisti, eleman yabanci oldugu icin tamirciye Ingilizce ceviri konusunda ben yardimci oldum. Eleman 200x model F800ST ile Portekiz'den Turkiye'ye gelmisti, alet eskiydi ama saglamdi gordugum kadariyla. Buji degisimi yapilmisti, hatta 2 buji var onlarda sanirim. Tek problemleri benzin depo kapaginin yeri bence, heybe tipi canta koyunca patlar.
    Eski gri bloklarda boya atma da varmış, önemli mi? Bence değil. Tabi ki aktif kullanıcılarından ero ve eski kullanıcılarından Mamba09 benden çok daha iyi bilir. Geçmişte özelden ikisini de çok bunaltmıştım, adamlar Allahtan iyi adamlar da saçma sapan her soruma ciddi ciddi cevap vermişlerdi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)