Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial rx3i evo hakkında düşünceleriniz neler?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Merhaba arkadaşlar ikinci elden bu motor alınır mı uygun km de? Turlar için iyi midir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ben kullanıyorum. 2018 model 30 bin km de kendisi. bugüne kadar 1 akü değiştirdim ve bir adet arka fren merkezi değiştirdim. kırklareli/izmir kırklareli/ankara yapmış biri olarak eğer yüksek hızlara çıkmam derseniz motosiklet bir sorun çıkarmıyor.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanıyorum. 2018 model 30 bin km de kendisi. bugüne kadar 1 akü değiştirdim ve bir adet arka fren merkezi değiştirdim. kırklareli/izmir kırklareli/ankara yapmış biri olarak eğer yüksek hızlara çıkmam derseniz motosiklet bir sorun çıkarmıyor.
    Teşekkürler.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    erguny ,ben 8 senede 3. evoyu kullanıyor İDİM. 2 buçuk ay önce 110 km süratle TANK SLAPPER yaşayıp düşünceye kadar . Şu an yaş 68 motosikletten kurtulmak
    istiyorum . lakin 2 teker aşkı yakamı bırakmıyor. henüz kararımı kesinleştirmedim. İkilem devam ediyor.
    gelelim EVO nasıl bi makine davasına :
    2015 de sıfır, bayiden aldığım ilk evo 2021 de bursa da evimin önünden çalındı. 33 bin km yol yapmıştım 6 yılda , 6 kez Bursa - İzmir Çeşme ilçe ye gidip tatil sonrası dönmüştüm. Bursa - <Çeşme tek gidiş 450 km. yalnız git ge l 900 km.
    2022 de ikinci EVO yu ( 2019 model )aldım . 4 ay sonra 2019 u tekrar bir başka 2015le değiştirdim. bu son evoyla da 2 .kez çeşmeye giderken kaza
    yaptım . bu kullandığım 40 bin km toplam evo sürüşü içinde bu motor beni asla yolda bırakmadı. Ancak sana naçizane tavsiyem ,evo alırsan , bizlerle
    teması hiç koparma. hatta seni kendi WHATSAPP gurubumuza alalım. Telim profilde var , whatsapp düşünürsen ulaş bana. En önemlisi EVO yu hangi il veya
    ilçede kullanacak olman. Ustası olmayan yerde çok sıkıntı çekebilirsin . Kolay gelsin. Wesselam.
    erguny bunu beğendi.
    bursevi

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Üretimi sonlanan bir model. Daha güncel modellere yönelmen daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Yedek parça bulundurma zorunluluğu ortadan kalktığı anda erişim zorlaşacaktır. O zamana kadar da çok kolay olacağını sanmam.
    Herhangi bir yakınıma tavsiye etmezdim.
    erguny bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)