Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Damsız Giriş Yapılabilen Kamping

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    selamlar,

malumunuz bazı tesisler damsız içeriye tek erkek almıyor. bu yıl biraz huzur bulmak için tek başıma güney tarafına inmeyi ve kamp yapmayı planlıyorum.

damsız kabul eden kamp tesisleri nereleridir? tavsiyeniz var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco AK550
    kamp alanına damsız alınmadığını ilk kez duydum. güney sahillerine özel demek ki. yıllardır düzenli olarak bir arkadaş grubuyla kampa gidiyoruz, daha hiç böyle bir şey duymadım.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Arayıp soracaksın. Alanda var, almayanda.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izmir için soruyorsun sanırım; en bariz almayan yerler acar camping ve bunu söylemese de kapıdan almayan hipo camping. bunlardan uzak dur.

Kalemlik Caping , Gümüldür Campng (biri kapandı ama hangisi bilmiyorum), Kosova Camping, Huzur Camping, Zeytin Gölgesi Camping, Şiringöl Camping bunlar damsız alıyor.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk defa duydum

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk defa duydum
    günübirlikçi de alan yerlerin bazıları aile yeri oldugundan kampinglerde de aile - çift arıyor.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet var böyle bir şey. Şahsen küfür edeceğim ama hangi birine edeceğim bilemiyorum. Damsız alınmazı bir nebze anlarım. Sonuçta ailenle gitmişsin, kimin ne olduğunu bilemezsin. Bir grup gelir içine eder o gecenin. Lakin bazı işletmeler "tek başına" olan kişileri de almıyor. Muhtemelen ülkemizdeki cehaletten kaynaklı bir durum. Kişi tek takılıyorsa kesin bir sıkıntısı vardır algısı var gerizekalılar tarafında. Yani bir kişi tek başına ne kadar tehlikeli olabilir? Bahsettiğim yer de camping alanı yani. Kıyıda köşede çadırını açsın takılsın, kime ne zararı var? Gideceğiniz lokasyonda değil belki ama olur da gidersiniz diye "Kırklareli Demirköy Candaş Kamping" tek başına moto solo yapanları almıyor. Almıyoruz demiyorlar ama ölü sezonda "yerlerimiz doldu maalesef" cevabını aldım. Aklınızda olsun.

Sonuç olarak kanunen ve yazılı olmasa da bazı işletmelerde bu durum var.
    espresso bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Damsiz almayan meyhane , damsiz almayan restorant , camping var boyle seyler bizim ulkeye mahsustur heralde yasamak istiyorsan birisi olacak illa yaninda belki ben yalniz takilmayi seviyorum.Neden potansiyal sapik damgasi yiyorum.
    tommygun, espresso, M.balibey ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    "Yeni nesil meyhane" denen soytarılık kadar uyuz olduğum yer yok. Hele mekanda bir de rakı içerken garsonlar sürekli "ara çayı" gibi saçma sapan bir uygulama yaparak ortamda tepsi dolusu çayla dolaşıyorsa çok kötü, hakem olsam sorgusuz sualsiz penaltı noktasını gösteririm.

Meyhane dediğin yer eski usüldür, fiks menü olmaz, içeride Instagram meraklısı tipler de olmaz. Mezeden tadar rakını içersin. Bitti mi gidersin. Ailenin de öyle meyhanede işi olmaz.
    espresso, tecrube0, DickName ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Damsiz almayan meyhane , damsiz almayan restorant , camping var boyle seyler bizim ulkeye mahsustur heralde yasamak istiyorsan birisi olacak illa yaninda belki ben yalniz takilmayi seviyorum.Neden potansiyal sapik damgasi yiyorum.
    Bir başka versiyonuda Bekara ev verilmemesi .
    tecrube0 bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Yeni nesil meyhane" denen soytarılık kadar uyuz olduğum yer yok. Hele mekanda bir de rakı içerken garsonlar sürekli "ara çayı" gibi saçma sapan bir uygulama yaparak ortamda tepsi dolusu çayla dolaşıyorsa çok kötü, hakem olsam sorgusuz sualsiz penaltı noktasını gösteririm.

Meyhane dediğin yer eski usüldür, fiks menü olmaz, içeride Instagram meraklısı tipler de olmaz. Mezeden tadar rakını içersin. Bitti mi gidersin. Ailenin de öyle meyhanede işi olmaz.
    Bizim Trakya'da ailecek de gidilir böyle dediğin yerlere. Yani ailecek gidileni de vardır. Çocukken çok gitmişimdir.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim Trakya'da ailecek de gidilir böyle dediğin yerlere. Yani ailecek gidileni de vardır. Çocukken çok gitmişimdir.
    Doğrudur abi, hatta Trakya'da kızlar teklif ediyormuş

Şaka bir yana , benim örneğim biraz daha İstanbul özelinde. Yani Trakya'da zaten "yeni nesil meyhane" diye bir saçmalık yoktur diye tahmin ediyorum.
    espresso bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon

Çay olayı son zamanlarda arttı eskiden şalgamla içme modası vardı , buzlu badem filan gezerdi şimdi çay içiyorlar çay geziyor , bir de o tiplerin ehlikeyf tribi oluyor "yok abi ben sadece içerim" deden baban çay bardağı ile içiyodu .Köpoğlu olur, peynir olur, haydari olur, egedeysen kabak çiçeği dolması olur, börülce olur ama o masada çay olmaz bu benim görüşüm tabi.
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çay olayı son zamanlarda arttı eskiden şalgamla içme modası vardı , buzlu badem filan gezerdi şimdi çay içiyorlar çay geziyor , bir de o tiplerin ehlikeyf tribi oluyor "yok abi ben sadece içerim" deden baban çay bardağı ile içiyodu .Köpoğlu olur, peynir olur, haydari olur, egedeysen kabak çiçeği dolması olur, börülce olur ama o masada çay olmaz bu benim görüşüm tabi.
    Şalgama bizim de gözümüz alıştı, ben içmem ama "hadi güneylidir, hadi güney doğuludur, adetleri böyle" der susarım. Lakin rakı sofrasında 2-3 tekte bir çay içmek bence ayıptır. Ben haşa bu işin asla otoritesi olamam ama masama böyle bir kardeş gelse valla bütün gece "Ayşegül" diye dalga geçerim.
    espresso, DickName, tecrube0 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor

izmir'de arkadaşımla gidip delikanlı gibi iki tek atıp çıkacağım meyhane yok. ya içeride cümbüş var, ya fiks menü var, ya da önüne hop yanmış mangal geliyor.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Scrambler
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir'de arkadaşımla gidip delikanlı gibi iki tek atıp çıkacağım meyhane yok. ya içeride cümbüş var, ya fiks menü var, ya da önüne hop yanmış mangal geliyor.
    Doğma büyüme Eşrefpaşalıyım ben, buralarda çok vardı eskiden, şimdi kalmadı neredeyse. Meşhur Taş plak Akif babanın yeri vardi. Gramafondan az Müzeyyen ablayı dinlemedik gencligimizde. Akif baba rahmetli oldu. Boyle mekanlarda bitti gitti malesef.
    tecrube0, tommygun, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hiçbirimiz çok yaşlı sayılmayız ama maalesef bizim devir geçti, bitti herhalde.

Aslında tam anlatmak istediğim yeri BoraKara çok iyi anlatmış.
    BoraKara ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Şalgama bizim de gözümüz alıştı, ben içmem ama "hadi güneylidir, hadi güney doğuludur, adetleri böyle" der susarım. Lakin rakı sofrasında 2-3 tekte bir çay içmek bence ayıptır. Ben haşa bu işin asla otoritesi olamam ama masama böyle bir kardeş gelse valla bütün gece "Ayşegül" diye dalga geçerim.
    Rakı masasında çay mı? İlk defa duydum, bu nasıl bir saçmalık!? Bunu yapanı kovarım aga ben masadan. Oldu olacak kaymaklı turşu da yiyelim...

Şalgam da ocak başında gayet gideri var, ama sırf meze veya meze+balık rakı sofrasında çay kadar yabancı kalıyor.

Çay da neyse artık? Dünyada en çok çay içiken ülke bizimkiymiş, 100 sene önce çay diye bir şey yoktu.

Son bir ekleme: Rakı yemek içkisi değildir. Biz içiyoruz öyle ama değil yani işte...
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

gecen aynı sözü metin akpınar söyledi.

ben rakı arasında bir cay kahve molası severim; değişiklik oluyor. ama yeni nesil meyhane ayagına 750 lira verip sacma sapan 2 meze 2 tek rakı 1 ara sıcak tarzı şeyleri de sevmiyorum.

instagramda 2 tek rakı icen milletin kadeh tokuşturma storysini görmekten gına geldi.

---

Ana konuya dönecek olursak; arkadaşlar nasıl elit yerlerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ancak damsız alan mekanların cogunlugunda daşşak kokusundan geçilmiyor. burada da şunu söyleyeyim günümüz kızları seksi olmayı cok iyi biliyor; mekanda damsız olursa 20 kıza 80 erkek olur, 80 erkek de bütün aksam o kızlara bakar. o nedenle damsız almamak gerekir ya da güvenlik içerdeki dengeyi tutmak için oranı ayarlamalı.

bundan 10 yıl önce mekana gittiğimizde içerdeki hatun durumuna göre alan yerler vardı, bize konuyu acıklar bizde teşekkür eder giderdik.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Hatay'da Buldanlılar Lokali varmış. İyi diyolla.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)