Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Bugün kendin için nereye gittin?

Motovento
    REKLAM ALANI
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Çekmeköy'e sürdüm şakasız. 5 km'cik.

Motobuddy'siz takılıyorum. Ama random'dan sıkılmaya başladım.

29 Ekimde Ankara gezisi olsa da grupça gitsek deseler gruplar keşke.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29 Ekimde Ankara gezisi olsa da grupça gitsek deseler gruplar keşke.
    Ben 18 Mart için Çanakkale'ye gittiğimde devlet büyükleri geliyor ve selfie çekecekler diye Jandarma yolu kapamıştı ve Abideyi ziyaret edemeden İstanbul'a geri dönmüştüm. 29 Ekim'de Ankara da öyle olacak ve bizleri Ankara'ya bile sokmayacaktır yerli ve milli parti devleti. Hatta "terör saldırısı ihbarı aldık" diyecekler ve kutlama bile yaptırmayacaklardır.

1 hafta önce ya da 1 hafta sonra gitmek daha mantıklıdır.
    espresso ve abyasar bunu beğendiler.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    22 Eylül'de Muğla,ortaca,sarıgerme motosiklet festivaline katıldık.Çok güzeldi.
    Kamp yeri olsun,kafeteryası olsun denizi olsun muhteşem yerler.
    Gezilecek yerler olarak yakın yuvarlakçay,dalyan,iz tuzu plajı ve dalaman var.
    espresso bunu beğendi.

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 18 Mart için Çanakkale'ye gittiğimde devlet büyükleri geliyor ve selfie çekecekler diye Jandarma yolu kapamıştı ve Abideyi ziyaret edemeden İstanbul'a geri dönmüştüm.
    Abi 11 Mart - 25 Mart arasında beklerim
    tommygun bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu gün itibari ile yaz sezonunu kapatmış bulunuyoruz seneye görüşmek üzere antalya'dan selamlar olsun
    manavgat side merkez göynük kemer adrasan kaş deniz dışarıdan daha sıcak mandilinalar ve nar lar olmuş ortalık yavaştan sakinlemeye başladı
    kamp alanları boş en fazla 3 çadır oluyor fiyatlar 150 200 tl civarı ve yoğunluk yok diye tertemiz sessiz sakin
    malasefki burada da yabancı istilası var rus ve ukriler tüzünden TÜRK turustin yüzüne bakılmıyor yani ruslar sıcak denizleri savaşmadan almışlar bile kemer merkezde denize girilecek her yer kapatılmış durum gerçekten çok üzücü ve sinir bozucu

espresso, The-Rock, tommygun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Lastik ve yağ değişimi yaptım benim eşeğe, dedim burayı da bi hortlatayım hazır para baymışken.

Biga'ya arkadaşımın yanına gittim. İsmet Şanlı'ya yine saygı duydum yolda, rüzgar çok fena etkiliyor :D Çanakkale'den doğuya giderken rüzgar hep karşıdan vuruyor, yolculuğu çok korkutucu bir hâle sokuyor. Yine de dönüş yolunda hava çok güzeldi, Adatepe'ye gelince dedim denize doğru bi fıtı fıtı da yapayım.

Biga'da köfte yiyip onun fotoğrafını ve konumunu atacaktım ama arkadaşım, yeni bir pidecinin açıldığını söyledi ve oraya gitmeyi teklif etti reddetmedim. Etli ekmekten halliceydi pide dediği şey. Allah olmayanlara versin.

Sadece bir sorum olacak herkese:
    Bu motorun arka lastiğini değiştirdikten sonra adam takamadı herhalde. Arka frene ilk başta basarken boş basıyorum öyle, sonra bir tak sesi geldikten sonra fren sesi tutmaya başlıyor. Ayağımı da yukarı ittiriyor o tak sesi. Bu nidendir acaba?
    tommygun, espresso, yec ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dün ben de köfte yemek için Kırklareli merkezde Birtat köftecisindeydim. Sabah 09:30 gibi başlayan yolculuğum akşam üstü eve dönerek noktalandı, çıtırdan yaklaşık 350 km yapmışım. Subaşı üzerinden Saray-Vize-Kırklareli merkez rotasını takip ettim ama bol bol yağmur ve çamur yediğimden üstüm başım battı, motor bembeyaz oldu. Köfteci çıkışında Opet'te motoru yıkadım ve daha temiz olduğunu düşündüğüm otobanı kullanarak eve geri döndüm. Giderken dağ yolları keyifliydi, dönüşte de dümdüz sıkıcı otobanda yüksek süratlere çıkmadan sakin sakin geldim eve. Eve vardığımda "bugün az sürdük yahu" diyerek geri çıktım, bizim burada sahilde biraz gezdim, deniz havası aldım.

espresso, Metehan48, okanius ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    250r
    Kısa mesafe ama olsun,100 km. Pazar güneşini değerlendirdik. Odunluk iskelesi.
    tommygun, espresso, mertowski ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    @tommy ara ara burayı hortlat da kendimize gelelim..
    yok rodajı bitirmedik yok efendim onun bunun malzemesine verecektik diye haybeye gitti haftasonu. değerlendirmenin şart olduğu zamanlara geldik.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tommy ara ara burayı hortlat da kendimize gelelim..
    yok rodajı bitirmedik yok efendim onun bunun malzemesine verecektik diye haybeye gitti haftasonu. değerlendirmenin şart olduğu zamanlara geldik.
    Ben aslında her haftasonu çıkıyorum da gezilerimi yeterince uzun veya sıradışı bulmadığımdan burada paylaşmıyordum. Sağolsun abyasar kendi gezisini anlatmış, ben de dün yaptığımı anlatayım istedim.
    espresso bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    EDİRNE/MERKEZ (27.02.2024 - 28.02.2024)

tommygun, espresso, mertowski ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her zamanki gibi pazar günümü ormanda doğa yürüşü ve biraz odun toplayıp ormanın huzurunda dinlenmeye çekildim.
    gidiş geliş 80 km.
    killingroad, tommygun, espresso ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zamanki gibi pazar günümü ormanda doğa yürüşü ve biraz odun toplayıp ormanın huzurunda dinlenmeye çekildim.
    gidiş geliş 80 km.
    https://i.hizliresim.com/8zxnroq.jpg
    hocam peki oradaki küçük kırmızı oyuncak araba?
    Alper600RR bunu beğendi.

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet nasıl fark ettin anlamadım gerçekten oda şöyle. 2015 de askerden geldiğimde dolabımın üzerine askeri çantamı atmıştım. yaklaşık 9 yıl sonra birine o çanta lazım oldu vermek için çantayı indiridm poşetinden çıkarttım ve çantanın içinde bir kutu gördüm. ne olduğunu anlayamadım ilk,açınca gördüm. o dönem ben askerdeyken sevgilim kargo ile mektup falan yazıp böyle şeyler gönderirdi. onları ve bir kaç eşyayı o kutuya koymuştum. sonra merak ettim instagramına baktım ve evlendiğini gördüm. bende o mektupları ve fotoğrafları saklamanın manası olmadığı için yakmaya karar verdim. çöpe atınca biri okur diye düşündüm :d o oyuncak arabada onlardan biri üzerinde tarih falan yazıyor. birde kadraja girmeyen daha doğmamış çocuğumun sol patiği vardı sağıda ondaydı.
    tommygun, Macabre, okanius ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün ben de köfte yemek için Kırklareli merkezde Birtat köftecisindeydim. Sabah 09:30 gibi başlayan yolculuğum akşam üstü eve dönerek noktalandı, çıtırdan yaklaşık 350 km yapmışım. Subaşı üzerinden Saray-Vize-Kırklareli merkez rotasını takip ettim ama bol bol yağmur ve çamur yediğimden üstüm başım battı, motor bembeyaz oldu. Köfteci çıkışında Opet'te motoru yıkadım ve daha temiz olduğunu düşündüğüm otobanı kullanarak eve geri döndüm. Giderken dağ yolları keyifliydi, dönüşte de dümdüz sıkıcı otobanda yüksek süratlere çıkmadan sakin sakin geldim eve. Eve vardığımda "bugün az sürdük yahu" diyerek geri çıktım, bizim burada sahilde biraz gezdim, deniz havası aldım.

https://i.hizliresim.com/31uir0s.png
    Cocukmus,cougun okul taksidiymis,hanimin kili tuyu perdesiymiss hicbiri yok.
    Hayat sana guzel.

Biz ugrasalim duralim.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cocukmus,cougun okul taksidiymis,hanimin kili tuyu perdesiymiss hicbiri yok.
    Hayat sana guzel.

Biz ugrasalim duralim.
    Puhahaha öyle deme, kadın kız için içkisiydi, oteliydi, seyahatiydi, hediyesiydi bende de çok para gidiyor. Benim avantajım bu giderlerin düzenli ve sürekli olmaması, yani 1-2 ay mola verme imkanım var.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    benimde bir anım olsun.işe gittim migrosa gittim ama sym jetx ile gittim.km de 1 tl yakıyor iş yeri 10 km 10 liraya gittim çok mutluyum otobüs 20 lira çünkü
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa mesafe ama olsun,100 km. Pazar güneşini değerlendirdik. Odunluk iskelesi.https://i.hizliresim.com/ozrxtpq.jpg
    Odunluk İskelesi şahane yer, CB250R da çok yakışıklı motor .

Bi ara Alexandria-Troias taraflarına gideceğim. Orada benim arabayla milleti gezdirdiğim hellenik tarih turum var, bu sefer motorla gideceğim. Gidince buraya patlatırım.
    yec bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Vay arkadaş herkes haftasonu yaldır yaldır gezmiş imrendim , bende cumadan bugüne kadar 4 depo benzin tükettim :D bir iş aldım yardım edecek bir kişi bulamadım iyimi Tuzla , İkitelli arası parçacı , rektefiyeci , turbocu , pompacı dolanıp duruyorum , şu güzel kış güneşinde Ege Akdeniz yapmak vardı peeeh :(

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ulus'lar arası bir yolculuğu ne dersiniz?

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)