Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bugün kendin için nereye gittin?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evde hafta içinden kalma ufak tefek bir iki iş tamamlama, bulaşık ve çamaşır, neflix ile zıbarmaca.

Şu yakıt ve yemek fiyatlarıyla hiç gezesim yok açıkçası, yarın anamlara giderken kullanırım belki motor. Havalar da sıcak, insanın içinden o kadar giyinmek de gelmiyor.
    Al benden de o kadar. Sezon başladı, bitecek daha darlık yüzü görmedik. Kurbanlığı oradan almıştık gerçi bir kere gittik.
    Batık ekonomide insanın marşa basası bile gelmiyor.
    tommygun, espresso ve Cyan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    2020'den beri her hafta sonu yaz - kış (cumartesi - pazar) evden beykoz anadolu feneri yolu üzerinde taşlıgeçit çıkmazında eve içme suyu alıp geliyorum (2X5 Lt'lik bidon sele altına 2 tane de topcase'e 2 bidon toplam da 20 lt bi damacana doldruyor) 2 posta git gel 32 km çarp 2 ile 64 km yol yapıyorum bazen can sıkıntısına ara yollardan yolu uzatıyorum. Rica yolundan bazende sahilden geliyorum. H.sonu rutinim bu o git geller bile yetiyor. Ekstra olarak ark.ın motoruna çanta takılması için çanta demirini benim motora yükledim çekmeköyden sevpa motora ordan da eve geldim. 100 km yi geçmişimdir bu cumartesi. Çekmeköyden benzin aldım 373 tl tuttu 10 küsür lt.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Tekirdağ -Çorlu-ara köy yollarından - Danamandıra ve finisch ev.

Metehan48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Rocket 3 GT 221 Edition
    Geçen hafta Fethiye-Muğla-İzmir (Çeşmealtı)-İstanbul gidiş, İstanbul-Bursa-İzmir (Çeşmealtı)-Fethiye dönüş 2200 Km civarında yol yaptım.

Onun dışında günlük 3-5 km işe git gel yapıyorum 50'likle.
    tommygun bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim, sanırsam bana çadır lazım tura çıkmanın lezzetini çok güzel aldım virajlı yollar oluncada tadından yenmiyor. Gemsaz güzel yer hafta içi genelde sessiz ve sakindir hafta sonuda genellikle kalabalık olur ama öyle mahşer alanı gibi olmaz, denizi genellikle pis oluyor en büyük sebebi ise Borusa'nın ve başka limanların olmasından kaynaklı.
    Decathlon'un fresh&black serisi çadırlarına bak. Fiyatını kesinlikle hakediyor. Normalde çadır güneş doğduğu gibi içi fırın gibi olur, bunlar içeri güneş almıyor, böyle bir çadırda öğlene kadar uyuyabiliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:49 ----------

Alıntı zihnigonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef ben keyifli bir gezi yapamadım. Teyzeoğlumun oğlu Cuma akşamı motorla işe giderken karşıdan gelen servis aracının hatalı sollama yapması nedeniyle kafa kafaya çarpışıp vefat etti. Bu sebeple Denizli'den Dalaman'a gittim. Oradan da köyüme (Fethiye-Nif) geçtim.
    https://www.haber48.com.tr/images/up...31be2b976c.jpg
    https://www.haber48.com.tr/images/up...02e7df89_1.jpg
    https://www.haber48.com.tr/images/up...3321b77dd4.jpg
    Başınız sağolsun. Çok üzücü.
    Sabır dilerim.
    tommygun, zihnigonen ve Motoseverrr bunu beğendiler.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Decathlon'un fresh&black serisi çadırlarına bak. Fiyatını kesinlikle hakediyor. Normalde çadır güneş doğduğu gibi içi fırın gibi olur, bunlar içeri güneş almıyor, böyle bir çadırda öğlene kadar uyuyabiliyorum.
    ilave bir öneri yapayım, fresh & black olmayan çadırı almayın, aldırmayın.
    öğlen sıcağında bunalıp, serinlemek için çadıra girdiğim de oldu benim.

Metehan48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Rocket 3 GT 221 Edition
    Maalesef ben keyifli bir gezi yapamadım. Teyzeoğlumun oğlu Cuma akşamı motorla işe giderken karşıdan gelen servis aracının hatalı sollama yapması nedeniyle kafa kafaya çarpışıp vefat etti. Bu sebeple Denizli'den Dalaman'a gittim. Oradan da köyüme (Fethiye-Nif) geçtim.
    Allah rahmet eğlesin, mekanı cennet olsun. Başınız sağolsun.
    tommygun ve zihnigonen bunu beğendiler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Başınız sağolsun, her ölüm erkendir ama bu gerçekten çok erken olmuş. Tüm yakınlarına sabır ve kuvvet dilerim.
    tommygun, espresso ve zihnigonen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Decathlon’un çadırlarını kullanma fırsatım oldu çok rahattılar güneş konusunda İzmir’in kavurucu güneşinde bile neredeyse serin bir iç hacim sağlamıştı.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilave bir öneri yapayım, fresh & black olmayan çadırı almayın, aldırmayın.
    öğlen sıcağında bunalıp, serinlemek için çadıra girdiğim de oldu benim.
    Öğlen sıcağında güneş altındaki fresh/black çadırda öğlen uykusu keyfi yaptığım da oldu.
    Fresh&black süper bir icat.
    tommygun ve maximusti, bunu beğendiler.

RecepAlışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Allah rahmet eylesin inşaAllah Yakınlara metanet versin
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Öğlen sıcağında güneş altındaki fresh/black çadırda öğlen uykusu keyfi yaptığım da oldu.
    Fresh&black süper bir icat.
    Birde abi 2 seconds modelleri var onların kurulumu çok rahat direkt ipini çözdüğünüz zaman adının hakkını vererek hemen kuruluyor, toplaması biraz karmaşık ama tekniğini bilince iş çokça rahatlaşıyor. 2 seconds modellerini tavsiye ederim.
    espresso ve maximusti, bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Birde abi 2 seconds modelleri var onların kurulumu çok rahat direkt ipini çözdüğünüz zaman adının hakkını vererek hemen kuruluyor, toplaması biraz karmaşık ama tekniğini bilince iş çokça rahatlaşıyor. 2 seconds modellerini tavsiye ederim.
    2seconds modellerinin toplu hali çok yer kaplıyor gibi görünmüştü gözüme.
    bizde f&B çadırlardan 3 kişilik olanından 2019 yazında almıştım, çocuklar 6 yaşındaydı o zamanlar, arabayla yunanistanda kamp yaparak gezmiştik, 2'si küçük çocuk 4 kişi sığmıştık 3 kişilik F&B çadıra, çok da rahat etmiştik.
    Çocuklar büyüyünce aynı çadırın önünde çanta da koymak için yeri olan bir üst modelini aldık o da 3 kişilik, onu hemen çocuklar kaptı tabi bize eski çadır kaldı. Çocuklar biz olmadan da izci kamplarına gittikleri oluyor, çadır kurma işi onlarda.
    Geçen mayıs gibi Kırklareli taraflarında orman içinde kamp kurduk, biz iki çadır gitmiştik, yaklaşık 8-10 çadır kadar toplanmıştık, başka bir arkadaşta decathlon'un en büyük modeli 3 oda bir salon, dışarıdan bakınca kubbeli kubbeli cami gibi görünen devasa çadırı vardı. kampingle çadır başına para diye anlaşılmış, çadır başı gecelik 150 lira, 2 gece kaldık biz iki çadır 600 lira ödedik, o arkadaş devasa çadırla 300 lira ödeyince çocuklarla yanyana iki ayrı çadır yerine tek büyük çadır alma kararı verdim. içinde yanyana iki odası ön tarafında masa da konabilecek kapalı bölmesi olan çadırından aldık, bu yaz o çadır da bizi çok rahat ettirdi. 3 kişilik küçük çadırlar yine elde tutuyoruz, izci kampı gibi yerlerde işe yarıyorlar, hem en küçük olanı motorla taşıyabilirim de, henüz motorla tek başıma kampa gitmedim, en fazla bizimkiler arabayla gittiler ben de motorla peşlerinden yola çıkıp gittim haliyle malzeme taşımakla uğraşmamış oldum.
    Motoseverrr ve AsyMeTRiQue bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    2seconds modellerinin toplu hali çok yer kaplıyor gibi görünmüştü gözüme.
    bizde f&B çadırlardan 3 kişilik olanından 2019 yazında almıştım, çocuklar 6 yaşındaydı o zamanlar, arabayla yunanistanda kamp yaparak gezmiştik, 2'si küçük çocuk 4 kişi sığmıştık 3 kişilik F&B çadıra, çok da rahat etmiştik.
    Çocuklar büyüyünce aynı çadırın önünde çanta da koymak için yeri olan bir üst modelini aldık o da 3 kişilik, onu hemen çocuklar kaptı tabi bize eski çadır kaldı. Çocuklar biz olmadan da izci kamplarına gittikleri oluyor, çadır kurma işi onlarda.
    Geçen mayıs gibi Kırklareli taraflarında orman içinde kamp kurduk, biz iki çadır gitmiştik, yaklaşık 8-10 çadır kadar toplanmıştık, başka bir arkadaşta decathlon'un en büyük modeli 3 oda bir salon, dışarıdan bakınca kubbeli kubbeli cami gibi görünen devasa çadırı vardı. kampingle çadır başına para diye anlaşılmış, çadır başı gecelik 150 lira, 2 gece kaldık biz iki çadır 600 lira ödedik, o arkadaş devasa çadırla 300 lira ödeyince çocuklarla yanyana iki ayrı çadır yerine tek büyük çadır alma kararı verdim. içinde yanyana iki odası ön tarafında masa da konabilecek kapalı bölmesi olan çadırından aldık, bu yaz o çadır da bizi çok rahat ettirdi. 3 kişilik küçük çadırlar yine elde tutuyoruz, izci kampı gibi yerlerde işe yarıyorlar, hem en küçük olanı motorla taşıyabilirim de, henüz motorla tek başıma kampa gitmedim, en fazla bizimkiler arabayla gittiler ben de motorla peşlerinden yola çıkıp gittim haliyle malzeme taşımakla uğraşmamış oldum.
    O kadarda yer kaplamıyorlar aslında, arkadaşımla motosikletle kampa gideceğimiz zaman sırtıma takarak çanta gibi yola çıkmıştık yaklaşık git gel 650 kilometre civarı onu sırtımda taşıdım biraz ağrısı oldu ama güzeldi, motosiklete onu koymak biraz zulüm olabilir çünkü geniş ama sırtta taşınırsa sorun olmayabilir, bu kadar geziden bahsedince yine kanım kaynamaya başlamadı değil .
    espresso bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Valla ben o eziyetlere gelemem. Avcılar-Bostancı deniz otobüsü ile Bostancı Hatay Lokantası'na gittim hanımla. Gündüz rakısıda başka güzel.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    O kadarda yer kaplamıyorlar aslında, arkadaşımla motosikletle kampa gideceğimiz zaman sırtıma takarak çanta gibi yola çıkmıştık yaklaşık git gel 650 kilometre civarı onu sırtımda taşıdım biraz ağrısı oldu ama güzeldi, motosiklete onu koymak biraz zulüm olabilir çünkü geniş ama sırtta taşınırsa sorun olmayabilir, bu kadar geziden bahsedince yine kanım kaynamaya başlamadı değil .
    3 kişilik Qechua F&B çadır motorla taşınabilir, benim xmax'ın sele altına bile sığar. Ama son aldığımız çadır çantasında katlı hali 16 kilo, arabanın bagajında bile çok yer kaplıyor ama ailecek kampa gidince çok konforlu oluyor.

Yaz bitiyor, okullar açılınca bizimkiler yine izci kamplarına başlarlar, ben de peşlerinden motorla giderim ne güzel olur. Sonbahar ve baharda kamp daha güzel oluyor aşırı sıcak olmayınca.
    Motoseverrr bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    Bugün kendim için işe geldim. Motorla geldim. 65km geldim. Gelmeyecektim. Yolda gelmemek için elli tane sebep saydım ama sebepleri saydıkça farkettim ne kadar çok gelmek zorunda olduğumu.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    3 kişilik Qechua F&B çadır motorla taşınabilir, benim xmax'ın sele altına bile sığar. Ama son aldığımız çadır çantasında katlı hali 16 kilo, arabanın bagajında bile çok yer kaplıyor ama ailecek kampa gidince çok konforlu oluyor.

Yaz bitiyor, okullar açılınca bizimkiler yine izci kamplarına başlarlar, ben de peşlerinden motorla giderim ne güzel olur. Sonbahar ve baharda kamp daha güzel oluyor aşırı sıcak olmayınca.
    Para arttırabilirsem çadır almak istiyorum aslında, bahsettiğiniz çadır cidden çok çok az yer kaplıyor, 2 seconds modeli ile kıyaslayıncada yok gibi birşeymiş . Sahil kamplarındaki en uyuz olduğum nokta çadıra kum girmesi yokmu bunun çözümü? Ben eve geldiğimde çadırı süpürmüştüm ama kamptayken kum gelmesi can sıkıcı.
    espresso ve AsyMeTRiQue bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Para arttırabilirsem çadır almak istiyorum aslında, bahsettiğiniz çadır cidden çok çok az yer kaplıyor, 2 seconds modeli ile kıyaslayıncada yok gibi birşeymiş . Sahil kamplarındaki en uyuz olduğum nokta çadıra kum girmesi yokmu bunun çözümü? Ben eve geldiğimde çadırı süpürmüştüm ama kamptayken kum gelmesi can sıkıcı.
    Biz kamplara araba ile gidiyoruz, bagajda hep küçük bir süpürge ve faraş durur, çadırı toplamadan önce süpürüyoruz. Motorla giderken bu kadar ıvır zıvıra gerek yok, küçük çadır zaten eve döndükten sonra salonda kurulup rahat rahat temizlenebilir.

Motorla gitmek için 3 kişilik olan çadır aslında fazla büyük, 2 kişilik olanı daha da küçük olur. Tabi çok daha küçük ve hafif olan başka markalar var ama fresh&black olayını başka markalarda görmedim.
    Motoseverrr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)