Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bugün kendin için nereye gittin?

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Germeç'de Taşköprü'de de yenir.
    Ama biraz zor yenir.
    kuyu kebabi 750 liradan sezonu açtı
    1 kg kuzu için 750 çok bir para değil kasaptan kuzu lokum alsan 450 480 arası pişirmeye uğraşması vs derken astarı yüzünü geçer

dün işe geldim akşam çıkışta arkadaşlar kandıra/cebeci sahilde kamp yapacağız diye çağırdı bu sabahta işe geleceğim için gidemedim yani çalış çalış .....
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Dün dirsek ağrısı için ortopeste motosikletle gittim. Motosikletle gittiğim için dirseğim daha da ağrıdı

Ama ön ve arka hidrolikleri yeni değiştirmiştim. Denemem lazımdı. O açıdan...

Sırada ön lastik var... Sonra da yağ filtre...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün dirsek ağrısı için ortopeste motosikletle gittim. Motosikletle gittiğim için dirseğim daha da ağrıdı

Ama ön ve arka hidrolikleri yeni değiştirmiştim. Denemem lazımdı. O açıdan...

Sırada ön lastik var... Sonra da yağ filtre...
    Geçmiş olsun, senin dirsek neden geçmedi?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, senin dirsek neden geçmedi?
    Eyvallah. Tendon incinmesi uzun sürede geçiyormuş, kas dokusuna göre daha az kan gittiği için. Bir de dirsek acaip oynak ve çok kullanılan bir yer. O da iyileşmeyi geciktiriyor.

Mesela elini yumruk yapıyorken farkında olmadan dirsekteki çapraz kasları kullanıyor insan. Velhasıl bir şeyi sıkı tutmak bile zorlayabiliyor yanlışlıkla. Mesela hidrolik sıvısı kutusunun kapağını açmak gibi

Kas ağrısı 3-7 gün. Ama tendon 3-6 ay...
    tommygun bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrusunu istersen Lüleburgaz'a arkadaşlarla bir arada olmak için gidecektim , festival alanı idare eder düzenleyen arkadaşda Nerdeyiz Murat lakaplı gezgin hoş sohbet biridir , önümüzdeki hafta 11. Balıkesir Motofest var bu senede kaçırmam tavsiyede ederim , hem festival alanı hemde organizasyon , konserler vs vs Tr deki en keyifli motofestlerden biridir , gelecek olanlar burdan yazarsa tanışma vede sohbet imkanı olur ;)
    Balıkesir motofeste gidemem sanırım. Bu aralar taşınma hazırlıkları ile koşturuyorum, Büyük ihtimalle yine Luleburgaz'da olacağım.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Ehliyetimin ilk rotasını yaptım uzun olmasada benim çok zevkli bir rotaydı, rota:

Altıntaştan sonra yol zevkli yeni asfalt ve virajlar çok güzel oluyor, iş yaparken gelen özgüvensizliğim gitti ve artık kendime güvenim yerimde, Altıntaş temişken orada çok güzel çay ocağı mevcut ve diğer çay ocaklarının aksine denize sıfır, onun manzarası:

Valla abiler keyfim gıcır motosiklet ne güzel bir şeymiş ya .
    tommygun, espresso, tecrube0 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrusunu istersen Lüleburgaz'a arkadaşlarla bir arada olmak için gidecektim , festival alanı idare eder düzenleyen arkadaşda Nerdeyiz Murat lakaplı gezgin hoş sohbet biridir , önümüzdeki hafta 11. Balıkesir Motofest var bu senede kaçırmam tavsiyede ederim , hem festival alanı hemde organizasyon , konserler vs vs Tr deki en keyifli motofestlerden biridir , gelecek olanlar burdan yazarsa tanışma vede sohbet imkanı olur ;)
    Bir niyetlendim Cumadan çıkıp Balıkesir'e gitmeye ama bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetimin ilk rotasını yaptım uzun olmasada benim çok zevkli bir rotaydı, rota:

https://i.hizliresim.com/qpklurq.png

Altıntaştan sonra yol zevkli yeni asfalt ve virajlar çok güzel oluyor, iş yaparken gelen özgüvensizliğim gitti ve artık kendime güvenim yerimde, Altıntaş temişken orada çok güzel çay ocağı mevcut ve diğer çay ocaklarının aksine denize sıfır, onun manzarası:

https://i.hizliresim.com/yv02dfs.jpeg

Valla abiler keyfim gıcır motosiklet ne güzel bir şeymiş ya .
    Hayırlı olsun Ben yanıma termos ve liptonun yeni çıkan çaylarından alıyorum (toz olan ) demleme çay olmayan manzarasını beğendiğim yerlerde hemen hazırlıyorum çay candır Gemsaz da güzel yermiş.
    Motoseverrr ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir niyetlendim Cumadan çıkıp Balıkesir'e gitmeye ama bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Hayırlı olsun Ben yanıma termos ve liptonun yeni çıkan çaylarından alıyorum (toz olan ) demleme çay olmayan manzarasını beğendiğim yerlerde hemen hazırlıyorum çay candır Gemsaz da güzel yermiş.
    Çok teşekkür ederim, sanırsam bana çadır lazım tura çıkmanın lezzetini çok güzel aldım virajlı yollar oluncada tadından yenmiyor. Gemsaz güzel yer hafta içi genelde sessiz ve sakindir hafta sonuda genellikle kalabalık olur ama öyle mahşer alanı gibi olmaz, denizi genellikle pis oluyor en büyük sebebi ise Borusa'nın ve başka limanların olmasından kaynaklı.
    tommygun, espresso ve AsyMeTRiQue bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    TEM'den Kartepe'ye gittik önce. TEM'den çıktıktan sonra Maşukiye değil ama aşağıda bir mahallede pastanede 2 tane poğaca yedim, bok gibiydi.
    Sonra Kartepe'ye çıktık indik, oradan Kandıra'ya gittik. Kandıra'dan az önceki benzincide soda içtik. Oradan Ağva'ya Ağva'dan da Hacılı'ya gittik, Hacılı'da bakkalda oturduk, su ve soda içtik. Bir de çok acıktım snickers yedim. Oradan da eve. Sürmekten ibaret gün oldu bu ne dedim, bu sefer scooter'la çıkış Taşkışla'da arkadaşlarla buluştum. Scooterda HGS yok iyi hatırlattın, köprü parasını ödeyeyim.
    Cyan, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Merhaba

Bugün kendim için gökçetepe tabiat parkının oraya gittim esasında italyan koyuna gidecektim ama çok fazla arabanın gittiğini görünce vazgeçtim dönüşte benzinim bittiği için benzin almaya bolayır'a gittim .Hazır Bolayır'a gitmişken Şarköye de uğradım. Lahmacununu sevdiğim bir lokanta vardı ona uğradım .Lahmacun +Açık ekşi ayran favorim Sonra Veis in orda bir dondurma yedim sonra uçmakdereye uğramadan olmazdı tabi uçmakdere yeni yapılmış bir çeşme vardı . Orada oturdum termostan sıcak suyla sallama çay hazırladım .Manzarayı izledim . Sonra oradan Kumbağ'a geçtim . Sonra da eve geldim

Km tam bakmadım ama 560 küsürdü

https://i.hizliresim.com/646wvmm.JPG
    veis'in dondurması da iyidir hee. olsa da yesek(yalasak? ) şimdi.

Ben de bu sezon iki hobimi birleştirecek bir yöntem buldum. artık motorumla yamaç paraşütü yapmaya gidiyorum. bugün kartepeye gittim 40 dk kadar uçtum. dağa çıkarken de çok güzel bir yol kullandım. bol firketeli, tatlı virajlı. arkadaşların dediğine göre yoldan devam edince kartepeden pamukova taraflarına çıkıyormuş. bir çok motorcu da kullanıyormuş yolu. hatta çilekli diye bir köy varmış. çilek yemeye gideceğim bir gün.
    tommygun, mertowski ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı darling1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    veis'in dondurması da iyidir hee. olsa da yesek(yalasak? ) şimdi.

Ben de bu sezon iki hobimi birleştirecek bir yöntem buldum. artık motorumla yamaç paraşütü yapmaya gidiyorum. bugün kartepeye gittim 40 dk kadar uçtum. dağa çıkarken de çok güzel bir yol kullandım. bol firketeli, tatlı virajlı. arkadaşların dediğine göre yoldan devam edince kartepeden pamukova taraflarına çıkıyormuş. bir çok motorcu da kullanıyormuş yolu. hatta çilekli diye bir köy varmış. çilek yemeye gideceğim bir gün.
    Her yerde Veis var artık kumbağa gittim orada da veis çıktı karşıma ama Şarköydekinin hatırası var öğrencilik yıllarından kalma

Bahsi geçen yol aşağıdakiyse gayet güzel görünüyor asfalt ağaçlar arasında temiz bir yol.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Çok teşekkür ederim, sanırsam bana çadır lazım tura çıkmanın lezzetini çok güzel aldım virajlı yollar oluncada tadından yenmiyor. Gemsaz güzel yer hafta içi genelde sessiz ve sakindir hafta sonuda genellikle kalabalık olur ama öyle mahşer alanı gibi olmaz, denizi genellikle pis oluyor en büyük sebebi ise Borusa'nın ve başka limanların olmasından kaynaklı.
    Bende çadır mat uyku tulumu hepsi varda gitmek için azim lazım niyet lazım :D
    darling1907, tommygun, mertowski ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Etli ekmekten devam o zaman
    Etliekmek de 100 tl oldu maalesef.
    tecrube0, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Bende çadır mat uyku tulumu hepsi varda gitmek için azim lazım niyet lazım :D
    Mesela şuan İzmir Altınkum’da olmak isterdim kamp ve çatır olayları çok zevkli biraz rahatsız olsada çok güzel anılar yaşatıyor.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Mesela şuan İzmir Altınkum’da olmak isterdim kamp ve çatır olayları çok zevkli biraz rahatsız olsada çok güzel anılar yaşatıyor.
    İzmir de kamp için çok fazla yer var karaburunda mesela nefis koylar var, Eski foçada kamp alanları var , gümüldürde var ,çeşmede var , varda var

İstanbuldan izmire motorla gittim.
    Kask kapali daha serindi
    Bi hafta tatil sonrasi
    Arabayla izmir urfa yaptim 1261km.
    Git git bitmedi yol 13 saat sürdü.

Kebabin, halayin yuvasini yiktik.
    Her yerde kelesler patliyor.
    24 saat açık klimalar
    Sevdim ben burayı hanım ok verirse taşınabilirim

İnternet dandik resim paylasamiyorum.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    İzmir de kamp için çok fazla yer var karaburunda mesela nefis koylar var, Eski foçada kamp alanları var , gümüldürde var ,çeşmede var , varda var
    İzmir deyince zaten bir farklı oluyor insan, çok güzel bir şehir ve 1 tanede çirkin kız yok maşallah hepsi manken gibi .

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jonvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etliekmek de 100 tl oldu maalesef.
    Buralarda Etli Ekmek 150, Pastırmalı Ekmek 170 TL

[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buralarda Etli Ekmek 150, Pastırmalı Ekmek 170 TL

[/COLOR]https://www.youtube.com/watch?v=RmNw7jYUgBU
    Patatesli veya mantarli yeriz biz de

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Maalesef ben keyifli bir gezi yapamadım. Teyzeoğlumun oğlu Cuma akşamı motorla işe giderken karşıdan gelen servis aracının hatalı sollama yapması nedeniyle kafa kafaya çarpışıp vefat etti. Bu sebeple Denizli'den Dalaman'a gittim. Oradan da köyüme (Fethiye-Nif) geçtim.

espresso ve Guts bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı zihnigonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef ben keyifli bir gezi yapamadım. Teyzeoğlumun oğlu Cuma akşamı motorla işe giderken karşıdan gelen servis aracının hatalı sollama yapması nedeniyle kafa kafaya çarpışıp vefat etti. Bu sebeple Denizli'den Dalaman'a gittim. Oradan da köyüme (Fethiye-Nif) geçtim.
    https://www.haber48.com.tr/images/up...31be2b976c.jpg
    https://www.haber48.com.tr/images/up...02e7df89_1.jpg
    https://www.haber48.com.tr/images/up...3321b77dd4.jpg
    Allah rahmet etlesin, mekanı cennet olsun. Yazık, gencecik çocuk. Allah sabır versin.
    zihnigonen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)