Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ya Bu Eski Motor Sürenler Bize Gicik Galibaaa

Motovento
    REKLAM ALANI
    BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    arkadaşlar ben geçen gün motorumla seyir halinde iken yanımdan bi eski model motosiklet geçti büyük hacimli idi ama beni geçeceği kesin neyse o yavaş yavaş seyir etmeye başladı ben onu geçtim sonra yanımdan yırtınırcasına motoru bağırtarak geçti bu hareketi iki defa tekrarladı tam söyleyecekken kardeş senin derdin ne diye uzaklaşıp gitti benim yaşımda birisiydi bide bunu yaşlılarda yapar oldu dertleri neyse canımı sıktı valla bi bilsen nedenini çok sıklaştı şu aralar ben sessiz ce geçiyorum onlar zıttına daha fazlasını yapmağa çalışıyorlar artislik mi yoksa başka bişey mi ?????sinirim bozuk onlardan kaç gündür jawacılar niye böyle yapıyosunuz????!!!!!!1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zagortenay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZX-6
    Bize gıcıkmı demişsiniz.Siz kimsiniz de size gıcık olacaklar acaba.

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    ya vallahi
    gezi topiclerinde gerginlik bu topicde gerginlik o topicdegerginlik buluşmalarda gerginlik biri höt dese hemen sataşacak yer arıyor gibisiniz ilk msj dan yazılancewaba bak5 kişi girsebu topicdepatlıyıcak emin oldun sen bize gıcıkmısın nasıl gıcık olursun vs.vs.yeter artık

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    kardesim adam ne demiş aldıgı cevaba bak valla ayıp ya ne demek siz kimsiniz adam bi problem yasamıs onuda söylemiş olay bu bunu burada paylaşmıs aldıgı cevaba bak ya

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    ya eyvallah da.siz kimsiniz.eski motorcular kim.eski motorcuya eski motorcu en zaman deniyor falan.bence kuruntu yapmışın arkadasıms en.ferdi olaylar bunlar

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Olur bööle vakalar, arada da benim yanımda yavaşlayıp aniden gazlıyo 4ler, işin garibi aramıza neredeyse 10 kat kadar beygir farkı var ama herhalde 4 üzerindeki beygir farkında değil bunun

Olsun ama ben yine de alayımızı seviyorum, arada şımarıklık yapsalarda ya da "Hade bakem siz çinlisiniz" falan gibisinden posta koysalarda. Ortak paydamız var ne de olsa...
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Motosikleti
    YOK
    Bak KardeŞİm Ben Bu Lafi Ortaya Atiim Kİm ÜstÜne Alinirsa Alinir İlla Sana Demedİm Ben Burda O Harekeİ Yapanlara Dedİm Bİlmem Anlatabİldİmmİ Ben Senİ Tanimiyorum Sen Benİ Tanimiyosun Laf Ortada Alinip Alinmamak Sana KalmiŞ Kİmsye Laf Atan Yok Ben Bİ Sorunumu TartiŞmak İÇİn Yazdim SataŞmak İÇİn DeĞİl

Bakin ArkadaŞlar Ben Ne Dİyorum Sİz Lafi Nereye Çektİnİz Hay Yazmaz Olaydim Bu Kadar Olmaaz Ben Ne Dİyorum Sİz Ne Yaw Ben Eskİ Motorcu Demedİ Kİmsye Laf Atmadim Lanet Olsun Ya Bu Kadar Olmaz Ne Kadar Gergİn Bİ Mİlletİz Tamam BİŞey Sormadim

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Gıcığım işte GICIK GIIICIIIK

ŞAKA ya ne gıcık olması öyle şey olurmu?
    Ben motorumu 11 sene önce aldım. O zaman Türkiyede hiç Çin malı motosiklet yoktu. MZ ler yeni girmişti piyasaya. Jawa lar BMW ler Planetler NH lar falan vardı sadece. Trafikte motosiklte görmeye kimse alışkın değildi. Scooter diye bir kelime bilinmiyodu hepsinin adı Vespaydı. Şimdi ben motorumu satıp Çin malı motosiklet alsam yeni motosiklet sürücüsü mü olucam? Hakikaten böyle bir ayrım pek mantıklı olmuyor. çeşit çeşit motosiklet sürücüsü olduğu doğru ama eski motosiklet sürücüleri diye bir tür olduğunu bilmiyodum.
    Bu yazıyıda seni yermek için yazmadım. Benim yanımdanda Çin malı racing mootrla atraksiyon yaparak geçiyolar. Bence olgun ve zibidi diye ikiyede ayırabiliriz motosiklet sürücülerini. Motorun değil sürücünün karakterine göre ayrım yapmak daha doğru olur.

yav arkadaş bı derdını yazmıs sız bos muahbbetler yapıyonuz cok gereksızsınız

Motosikleti
    YOK
    AL İŞTE BEN ESKİ MODEL OTOSİKLET KULLANANLAR DEDİM ESKİ MOTOSİKLET ÇİLER DEMEDİM TEK KELİME İLE DEDİĞİM DİYECEĞİM BU BEN AYRIM YAPMIYORUM NE MÜNASEBET İÇİNE ETTİNİZ TOPİCİN AÇMAZ OLAYDIM Bİ DERDİMİ PAYLAŞTIM HALT ETTİM DEMEZ OLAYDIM ÇOK YARDIM ETTİNİZ ALLAH RAZI OLSUN :(

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı BİSANCI_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AL İŞTE BEN ESKİ MODEL OTOSİKLET KULLANANLAR DEDİM ESKİ MOTOSİKLET ÇİLER DEMEDİM TEK KELİME İLE DEDİĞİM DİYECEĞİM BU BEN AYRIM YAPMIYORUM NE MÜNASEBET İÇİNE ETTİNİZ TOPİCİN AÇMAZ OLAYDIM Bİ DERDİMİ PAYLAŞTIM HALT ETTİM DEMEZ OLAYDIM ÇOK YARDIM ETTİNİZ ALLAH RAZI OLSUN :(
    yucika olayı güzelce açıklamış, eh bende dilim döndüğü kadar yardımcı olmaya çalıştım. Daha nasıl bir açıklama ya da yardım bekliyorsun onun anlayamadım. Adamın motoru seninkinden hızlıysa tabi basıp gidecek yanından bunda alınacak ne var ki. Sen yarın öbür gün altına 130HP bir motorla gezinsen başkalarına ne yaparsın önce onu düşün.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler