Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Benzin zammi hakkinda

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    2022 temmuz asgari ucret 5500 tl
    2022 temmuz benzin fiyati 25 tl(ortalama)

5500 / 25 = 220 litre

2023 temmuz asgari ucret 11.400 tl
    2023 temmuz benzin fiyati 33 tl

11400 / 33 = 345 litre

Noldu lan muhalifler ? Asgari ucretli kuba marka motoruyla gecen seneye gore yuzde 50 daha cok gezebiliyor.

Matematik yalan soylemez.Ayrica,isterse benzin 50 tl olsun,iki gay evlenecegine benzine 50 tl veririm daha iyi.oyum yine akp ye.
    xtrafrozen, Mr.wind, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Dua edelim de dolar 30 lira olmasın hırbo Bir de benzinin variline zam gelirse tadından yenmez."Kamuda tasarruf" diye eskiden haberler olurdu duyamıyoruz artık. Ama yakışır.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Gabar petrolünün etkisi bu. Fışkırıyor, koyacak yer bulamıyoruz.

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    Asgari ucretin yukselmesi herseye zam dalgasi demek

Akaryakitin artmasi herseye zam dalgasi demek

Matematik enflasyonuda ispatlar
    berkeusta01 bunu beğendi.

Sabah sabah şok oldum; dün 24tl olan mazot bugün 32tl (her zaman aldığım istasyonda).
    Arabayı kilitleyip zorunlu haller dışında kullanmamak lazım.
    Motoru da keşke 125cc alsaydık.

Motosikleti
    Xmax 400
    Bence herkes aksam 21 de kornaya bassin 5dk derdim ama boyle zamlari protesto etmeyi ulkemiz su an suc sayiyor galiba

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    %52 memnun olduğu için diyecek bir şey bulamıyorum.

Motosikleti
    Xmax 400
    Emekli zamlari icin fon bulmaya calisiyolar muhtemelen. Temmuz zammina hic gerek yoktu. Su yabanci sorunu bi gitse hem kiralar dusecek hem market fiyatlari inecek ama yanlis metod uygulaniyo ve yanlisi yanlisla ortmeye calisiyolar

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    Valla ben yaş tarafındayım maalesef kurunun yanında yanıyorum ama yapacak birsey yok ülke halinden memnun
    stubborn bunu beğendi.

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Eğer elinizden bir şey gelmiyorsa, ülkenin hali, ülke insanı hakkında strese girmek, şu anda bir insanın kendisine yapabileceği en büyük kötülüktür.

Bu döneme gelmemiz talihsizlik olabilir ama yapabilecek ne var? Ben söyleyeyim, hiçbir şey. Bu yüzden çalışın, para kazanmaya çalışın, bu konuları en azından bir ışık görene kadar fazla düşünmeyin, stres ile kendinizi yıpratmayın.

Valla bunu ben, yüzüklerin efendisi ekonominin içine etmeye başladığı zamanda strese girip saçında beyaz çıkartmış biri olarak söylüyor ve yapabiliyorsam, herkes yapar. Takmayın abi, motor 1 milyon olmuş, evler 10 milyon olmuş... Yapılabilecek hiçbir şey yok geçmesini beklemekten başka. Zaman kısıtlı, zaman değerli.
    xtrafrozen, Ercument, fazil ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Xmax 400
    Konuyu acan arkadas bu zamlari umursamayan alkis tutanlardan. Hic dusunmuyo. Market fiyatlarina zam gelecek o asgari ucret neye yetecek diye. Bide matematik hesabi yapiyo. Cok kotu gercekten. Halen savunanlaei gordukce gercekten ne yapsalar az bize

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu acan arkadas bu zamlari umursamayan alkis tutanlardan. Hic dusunmuyo. Market fiyatlarina zam gelecek o asgari ucret neye yetecek diye. Bide matematik hesabi yapiyo. Cok kotu gercekten. Halen savunanlaei gordukce gercekten ne yapsalar az bize
    Hırbo mu O dalga geçiyor ya

Alıntı fancydriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer elinizden bir şey gelmiyorsa, ülkenin hali, ülke insanı hakkında strese girmek, şu anda bir insanın kendisine yapabileceği en büyük kötülüktür.

Bu döneme gelmemiz talihsizlik olabilir ama yapabilecek ne var? Ben söyleyeyim, hiçbir şey. Bu yüzden çalışın, para kazanmaya çalışın, bu konuları en azından bir ışık görene kadar fazla düşünmeyin, stres ile kendinizi yıpratmayın.

Valla bunu ben, yüzüklerin efendisi ekonominin içine etmeye başladığı zamanda strese girip saçında beyaz çıkartmış biri olarak söylüyor ve yapabiliyorsam, herkes yapar. Takmayın abi, motor 1 milyon olmuş, evler 10 milyon olmuş... Yapılabilecek hiçbir şey yok geçmesini beklemekten başka. Zaman kısıtlı, zaman değerli.
    Bu günler geçtiğinde bu günleri ararız yalnız ben ilk motor aldığımda ns160 ı ben 22000 liraya aldım .nmax 155 40000 liraydı dominar 400 50000 civarıydı

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2022 temmuz asgari ucret 5500 tl
    2022 temmuz benzin fiyati 25 tl(ortalama)

5500 / 25 = 220 litre

2023 temmuz asgari ucret 11.400 tl
    2023 temmuz benzin fiyati 33 tl

11400 / 33 = 345 litre

Noldu lan muhalifler ? Asgari ucretli kuba marka motoruyla gecen seneye gore yuzde 50 daha cok gezebiliyor.

Matematik yalan soylemez.Ayrica,isterse benzin 50 tl olsun,iki gay evlenecegine benzine 50 tl veririm daha iyi.oyum yine akp ye.
    Asgari ücretten yüksek alanlar yarın iş ilk maaşlarının asgari ücrete indirilmesini istesin.

Hayat onlara güzel.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    O iki gaydan biride sensin eminimki. Bu çanak yalayicisinin gruptan atilmasini taleb ediyorum. İyice bokunu cikardi cunku.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Saaplaaaaadaha bunlar iyi günleriniz demekten sıkıldım. Deposu bol olan varsa fullesin 40+ lar eli kulağında.seçim bahanesine beleşe benzin kullandınız oohhhhh ne ala.litresi 1 dolardan az benzin kullanan heralde sayılı ülke olduk ne çabuk unuttunz.fiyat uygun hala akp bu işi biliyor bravo.ayrıca doğal gaza 3 kat vergi zammı geldi kışın çok zevkli geçicek motorlar olmuş 1 milyon 20 liraya benzin alacaksınız haaatabitabii bende öyle diyordum .ohohhh diyorum ne kadar çok kişinin canı yanarsa o kadar zevk alıyorum artık.kasımda 3.mtv yi unutmayın haaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O iki gaydan biride sensin eminimki. Bu çanak yalayicisinin gruptan atilmasini taleb ediyorum. İyice bokunu cikardi cunku.
    Bayim,siz once talep yazmayi ogrenin.
    xtrafrozen bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dua edelim de dolar 30 lira olmasın
    Tahminim bir sonraki yaza kadar 1 quarter 10 lirayı geçer. Velhasıl önümüzdeki yaz tatili süper geçecek. Hatırlıyorum, 2008 yaz tatilinde YTL ve Dolar çok yakındı birbirine, ilk kez dikkat etmem gerektiydi ne alıp ettiğime yaz tatilinde...

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahminim bir sonraki yaza kadar 1 quarter 10 lirayı geçer. Velhasıl önümüzdeki yaz tatili süper geçecek. Hatırlıyorum, 2008 yaz tatilinde YTL ve Dolar çok yakındı birbirine, ilk kez dikkat etmem gerektiydi ne alıp ettiğime yaz tatilinde...
    Ne diye kendine bu eziyeti yapıyorsun, 300km batıda medeniyet var.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne diye kendine bu eziyeti yapıyorsun, 300km batıda medeniyet var.
    Avrupa'ya iş icabı gidip geliyorum zaten. Maksat annem babam ve kardeşlerimi görmek. Bir de bizimkiler Aliağa'nin kuzeyine deniz kenarına ev yaptırdılar büyükçe. Deniz süper. Bazı günler çarşaf gibi ve berrak. Denizatı bile var. Velhasıl ortam çok iyi yüzmek ve dinlenmek için.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupa'ya iş icabı gidip geliyorum zaten. Maksat annem babam ve kardeşlerimi görmek. Bir de bizimkiler Aliağa'nin kuzeyine deniz kenarına ev yaptırdılar büyükçe. Deniz süper. Bazı günler çarşaf gibi ve berrak. Denizatı bile var. Velhasıl ortam çok iyi yüzmek ve dinlenmek için.
    Samimiyete sığınarak bi git allasen demek istiyorum.
    Onları da getiririm en kötü Midilli'de Sakız'da Selanik'te Thassos'ta vs yaparız tatili. Muhtemelen sen kısa süre maruz kaldığın için daha dayanılabilir geliyordur sana. Şehir dışında izole bir ortamda elbette insan kendi fanusunu yaratabilir ama en nihayetinde İstabul'a İzmir'e uçarak geliyorsun.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)