Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bot konusunda yardım lazım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Merhabalar,

Shima Exo Vented

Üstte linkteki botu satın aldım geçen hafta, yeni teslim aldım. Evde bi giydim, denedim. Ayağıma tam oldu. Sıkma, boğma, vurma gibi bi olumsuzluk yok. Yazlık ve de tipi de hoşuma gittiğinden bunu aldım.

Aklımı kurcalayan kısım korumalar; normal bir ayakkabının 2-3 katı fiyat edecekmiş gibi gelmedi bana pek. Tamam, kritik bölgelerde bi güçlendirme var; ama "sertçe" korumalar. Beklediğim "taş gibi" korumalar değiller. Bayağı sert yapıdalar gene, yumuşak değiller asla.

Şimdi, her bot böyle mi koruma anlamında? Ben mi çok fazla şey bekledim? Bu fiyata bu kadar mı? "Onu alacağına şunu alsaydın" mı?

Teşekkürler, iyi günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Ulan çok mu pahalı acaba diye düşünerek 3000 liraya aldığım bot 4800 lira olmuş.Ben edge modelini almıştım koruması filan iyi denedim ama darbede biraz çizildi uç kısmı 4000 lira çok da değerli bir para değil artık malesef beğendiysen giy bence beğenmediysen yani içine sinmiyorsa mağazadan deneyerek görerek al değiştir malum 4000 değersiz ama bizim için çok para

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    anlatıyorum tek tek...
    motosiklet botundan beklenen en önemli 2 özellik ,birincisi kaydırmaz tabanlı olması,ikincisi 5 adet ayak parmagını koruyacak ön bölgede sert koruma olması.bildigim kadarıyla motor botlarının tamamı böyle...
    şimdis sorun şu sendeki bot casual yada urban yada city yada kıs bot olarak geçiyor.bunlardaki koruma 2 yerde oluyor.ön parmaklar ve ayak bilegi iç ve dış yuvarlak kemikte...
    diger bot türü touring.bunlarda senin aldıgın botun uzun hali.bazılarında kaval kemigi kısmı daha sert....

üçünü bot türü enduro,dördüncü bot türü racing...
    racing ve enduroların tamamına yakını tehlikeli sürüş oldugu için maksimum korumalı oluyor...

örnek bırakıyorum

https://www.motodium.com.tr/urun/sidi-rex-racing-bot

bende de sendekine benzer kısa bot ve touring uzun bot var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

fiyatlar normal.yurtdışında en ucuz bot 80 dolardan başlıyor.ortalama bir model 120 dolar.dolayısıyla 3500tlye falam geliyor.
    türk marka botlar daha ucuz...
    bu da touring bot

https://www.vipmoto.net/falco-libert...let-botu-48925
    dolar olarak hesaplarsan iyi fiyat

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)