Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar NS200 102 bin TL'ye alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar en son zam ne zaman geldi? Sizce bu fiyatta uzun süre kalır mı yoksa hemen 102 bin tl'ye almalı mıyım? En son zam ne zaman geldiğini bilmediğim için size sormak istedim. 2016 yılında almıştım, baya memnundum motordan fakat kredi borçlarını ödeyemediğim için satmıştım. Şimdi tekrar almak istiyorum. Birde RS200 mü NS200 mü almak daha mantıklı, fiyatlar hemen hemen aynı nerdeyse.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hangi modeli alırsın bilemem ama şu bu fiyata alınır mı bu şu fiyata alınır mı diye diye zamları yedik. Bu enflasyonist ortamda ne alırsan al geleceğe göre ucuza almış olacaksın

Peki N250 mi NS200 mü sizce?

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    250 şehir içi iyi tatmin eder uzun yol olarakda 200 cc için daha avantajlı ben 250 olanı alırdım

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    En son zam geçen hafta geldi ve bayram haftasında zam gelmedi, haftaya büyük ihtimal 110.000 tl civarı olur diye tahmin ediyorum. Ns ve Rs hemen hemen aynılar birinde karenaj var diğerinde ise yok N250 ise çok daha farklı bir motosiklet soğutma tipi ve vites sayısı olarak dezavantajı olan bir model, diğer yönlerini pek bilmiyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    n250 gözümde baya çöptür yani benim.daha doğrusu hindistan için o tarz yerlere üretilmiş özel bir motosiklettir.orada güzel ok de burada olmaz.sen o parayı vericeksin 5 ileri vites olucak oda yetmiyor yağ soğutmalı olucak sebep ???? ns200 kesinlikle çok daha iyi bir motor hem görüntü olarak hem canlılık sürüş olarak daha iyi.ama şahsen onuda almazdım oda son dönemine girdi yeni kasası çıkar yakında rs200 burada daha iyi bir tercih bence.ben rs200 yada cf moto nk250 sr250 modellerinden birini tavsiye ediyorum

seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bekleme yapma...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam sanki honda 140 bin de sen 102'e bajaj alınır mı diyorsun

o paraya daha iyisi yok bence.

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Fiyat - performans olarak Bajaj şuan müthiş bir konumda. RS ya da NS tamamen tercih sebebi. Ancak, hızlı karar verip motosikletin siparişini kuralkan üzerinden vermenizi tavsiye ederim. Hem fiyatlar hem de teslim tarihleri durmadan değişiyor.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Kafa karıştırmak gibi olmasın ama xpulse 200 denedim, çok hoşuma gitti. Tavsiye ederim.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    O kadar etmez, o paralar ona verilmez diye diye herşey bu hale geldi.
    Bugün 102 bine almazsanız 2-3 ay sonra 125 bin olur.

Alıntı Psyduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa karıştırmak gibi olmasın ama xpulse 200 denedim, çok hoşuma gitti. Tavsiye ederim.
    Tatlı bir alet; seveni cok.

Ancak piyasa ve güç olarak pulsarın cok gerisinde. saglam görünse de bana bir tık malzemesi pulsardan düşük gibi geldi.

Pulsardan daha kaliteli secenek rtr200 ama o daha kaliteli olsa da gücsüz ve piyasası yok.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Acımadan alınır.

Bugün MB Başkanı kuru baskılamak için döviz satışı yapmayacağını açıkladı
    Peşine neredeyse tüm araç firmaları yeni güncellenmiş fiyatlarını açıkladı
    Kur durmuyor belirsizlik hakim

Kuralkan dahil diğer firmalarında olası zammının kapıda olduğunu düşünüyorum

Motosikleti
    Dominar D250
    NS200 yıllardır ülkemizde bir çok kullanıcısı ve yedek parçası olan bir model. Usta anlamında da zorluk yaşatmaz. N250 daha Türkiye piyasası için yeni bir model ve 5 ileri vites, yağ soğutma gibi bir çok soru işareti var bence. Hiç düşünmeden bir an önce ns200 siparişini geçin hocam. Şu ekonomik ortamda ne alırsanız bir gün sonrasından daha ucuz oluyor.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Okumadıysan bir göz atmak isteyebilirsin.

Pulsar 250 vs. Pulsar 200
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Bence alınır, imkanım olsa alırım. Şimdilik cbf 150 ye devam.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tatlı bir alet; seveni cok.

Ancak piyasa ve güç olarak pulsarın cok gerisinde. saglam görünse de bana bir tık malzemesi pulsardan düşük gibi geldi.

Pulsardan daha kaliteli secenek rtr200 ama o daha kaliteli olsa da gücsüz ve piyasası yok.
    Millet atlıyor, zıplıyor, offroad yapan var, hatta denize giren bile var. Mekanik olarak güçlü olduğunu düşünüyorum. Xtrack etkinliğinde kullandım. Titreşimsiz, konforlu, atlamaya zıplamaya gelecek kadar kaliteli. Bir uzun yolda ns200 kadar gitmez ama yine de üzeceğini sanmam. Kullananlar çok memnun.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Kardeşim mart ayında sıfır 77 bin tl ye aldım. Daha 220 km de iken kronik tps sensörü arızası verdi. Motordan soğuduk. Bir yetkili servise gittik 1.5 ay oyaladılar. 2.bir servise yôneldik 2 hafta da orada oyaladılar. En sonunda forumda da olan Satış ve pazarlama müdürü Sn.Ekrem Ata ile görüşüp 3.servise yöneldik. 1 hafta sonra motorumuzun sorunu çözüldü. Haziran 7 de motoru yaptırdım, 8 inde ilana koydum, 9 unda sattım kurtuldum. Bir daha Bajaj mı ASLAAAAA......
    espresso bunu beğendi.

Millet atlıyor, zıplıyor, offroad yapan var, hatta denize giren bile var. Mekanik olarak güçlü olduğunu düşünüyorum. Xtrack etkinliğinde kullandım. Titreşimsiz, konforlu, atlamaya zıplamaya gelecek kadar kaliteli. Bir uzun yolda ns200 kadar gitmez ama yine de üzeceğini sanmam. Kullananlar çok memnun.
    orada belirtmeyi unutuşum benim bir tık malzemesi düşük derken mekanik olarak değil de diğer parçaları kast etmiştim.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200 / tvs rtr 200
    bende xpulse alma niyetindeydim. adamla konuştum anlaştım, sonra bi bakayım ne zaman ilana koymuş diye baktım ve geçen sene olduğunu gördüm. yani satması sıkıntı olan bir motor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)