Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Nolan eski Nolan değil

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Aradan kaç gün geçti firma halen mailime dönüş yapmadı .
    Nolanı seviyoruz ama firması sevmemize engel oluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Scrambler
    Tam kahvehane sohbeti bu; Eskiler daha iyiydi, yeniler kötü. 1998 yılından beri Nolan N60 ile başladigim kask macerama Halen Nolan N84 ile devam ediyorum. Belki bir düzineden fazla kaskım oldu, bu kaskların 5 tanesi Nolan markaydı. Kesinlikle hiç bir problem yaşamadım. Fiyat performans olarak en beğendigim markalardan birisidir. N60 ile buyuk bir kaza gecirmistim başımı araba diregine ciddi bicimde carpmistim hic bir sekilde hasar almadım. Kafanız terliyor ise çok ve terinizdeki tuz miktarı normal seviyenin ustunde ise ic yapi daha hizli bozulur kasklarda, ayrica vizoru olur olmaz kimyasallar ile silerseniz bozarsaniz, buna ıslak mendillerde dahildir.
    benhasan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı BoraKara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam kahvehane sohbeti bu; Eskiler daha iyiydi, yeniler kötü. 1998 yılından beri Nolan N60 ile başladigim kask macerama Halen Nolan N84 ile devam ediyorum. Belki bir düzineden fazla kaskım oldu, bu kaskların 5 tanesi Nolan markaydı. Kesinlikle hiç bir problem yaşamadım. Fiyat performans olarak en beğendigim markalardan birisidir. N60 ile buyuk bir kaza gecirmistim başımı araba diregine ciddi bicimde carpmistim hic bir sekilde hasar almadım. Kafanız terliyor ise çok ve terinizdeki tuz miktarı normal seviyenin ustunde ise ic yapi daha hizli bozulur kasklarda, ayrica vizoru olur olmaz kimyasallar ile silerseniz bozarsaniz, buna ıslak mendillerde dahildir.
    Nolan a yabancı değilim. Temizliği veya bakımına da yabancı değilim. Hatta kafamda neredeyse hiç terlemez. Şuan bir n87 ve bir n86 kaskım daha var . Evdeki eski serilerin modeli aklımda bile değil . Ama n91 ve 90 serileri biraz sorunlu sanırım. Tedarikçi firma halen dönüş yapmadı mail lime buna takıldım aslında.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    AGA BU KASK 2013 DE ÜRETİME SÜRÜLDÜ . ALLAH BİLİR SENİNKİ KAÇ YAŞINDA ŞU AN :D GENELDE BAYİLERİMİZ ÇÜRÜMÜŞ ÜRÜNLERİ SATMAYA MEYİLLİLER. BUNA STOKÇULUK DENİYOR. MESELA MUĞLA DA BİR HONDA BAYİİSİ 7 YAŞINDA SHOEİ QWEST KASK SATIYOR. 10 BİN LİRANIN ÜSTÜNDE FİYATI VAR

Motosikleti
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AGA BU KASK 2013 DE ÜRETİME SÜRÜLDÜ . ALLAH BİLİR SENİNKİ KAÇ YAŞINDA ŞU AN :D GENELDE BAYİLERİMİZ ÇÜRÜMÜŞ ÜRÜNLERİ SATMAYA MEYİLLİLER. BUNA STOKÇULUK DENİYOR. MESELA MUĞLA DA BİR HONDA BAYİİSİ 7 YAŞINDA SHOEİ QWEST KASK SATIYOR. 10 BİN LİRANIN ÜSTÜNDE FİYATI VAR

🤦🏻♂🤦🏻♂🤦🏻♂🤦🏻♂

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler