Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

istanbul izmir kamp

Motovento
    REKLAM ALANI

hepinize selamlar arkadaslar bayram haftasi pazartesi gununden itibaren istanbuldan izmir cesme tarafina gitmeyi dusunuyorum

suan tekim katilmak isteyen olursa sevinirim veya sizin rotanizada uyabilirim kamp alani ve gezilcek yerlerin tavsiyesinide alabilirim

hepinize tesekkurler simdiden saglicakla kalin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çanakkale üzerinden sahilden geze geze gel. müsait bi yerde kur çadırını. kamp alanına ne gerek var
    espresso bunu beğendi.

wc ve dus ihtiyaci icin kamp alanini tercih ediyorum baska bi srbebi yok😀
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tnjşhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wc ve dus ihtiyaci icin kamp alanini tercih ediyorum baska bi srbebi yok��
    WC bir ağaç dibi, duş da denizden.
    TIGERSHARK bunu beğendi.

herkes aynisini yapsa ortaligi b.k goturmezmi😀
    espresso bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İzmire yaklaştığında mesaj at..
    10 numara 5 yıldız yerler var..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    herkes aynisini yapsa ortaligi b.k goturmezmi��
    Ormanın içinde vahşi hayvanlar öyle yapıyor zaten.
    Ama yoğun kalabalık yerlerde sorun olabilir tabi ki.

tesekkurler

herkes aynisini yapsa ortaligi b.k goturmezmi��
    çişini heryere yaparsın. büyük wc ni de benzinliğe iyaparsın çok dert değil o. duş konusuna gelince de deniz ne güne duruyoır hadi tuzlu su dersin al 5 litrelik bidon dök kafandan aşağı. al sana düş.. sonuçta 10 larca gün dışarıda kalmayacaksın.
    espresso bunu beğendi.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Ege Akdeniz turu yaptığımda çanakkaleden sahilden geze geze gitmiştim Adana'ya kadar. Ücretli kamp yerlerine fiyat sorduğumda pansiyon da kalma kadar ücret çıkarmışlardı tüm kamp malzemelerim vardı üstelik. Baktım her yerde aynı bir tek ayvalıkta çadır attım. Diğer yerlerin hepsinde pansiyonda kalmıştım. 2018 de çeşme gibi bir yerde bile pansiyon kamp ücreti kadar pansiyona vermiştim. Boşu boşuna kamp malzemelerini taşımıştım. Bilemediğim ucuz yollu kamp alanları illaki vardır. Ama yorgunlukta bulduğum pansiyona atmak daha iyi gelmişti.
    mertowski bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayram döneminde kamp alanlarında yer bulabileceğinizi sanmıyorum; biz zar zor rezervasyon yaptırdık.

İzmir için yer bulabileceğinizi düşündüğüm kamplar Kosova Plajı, Kalemlik Orman Kampı; Şiringöl Camping, Kuşadası Duman camping.

bir ihtimal bunlarda bulabilirsin; kalemlik ve şiringöl %90 bulursun diye düşünüyorum.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok.
    Kosova Plaji denildigi zaman aklima hep cocuklugum geliyor. Kücükken ailecek yazlari orada hep cadir kurarmisiz. Babamda oradan ise gidip gelirmis. mis diyorum cunku o zamanlar 2 bilemedin 3 yasinda oldugumdan hayal meyal hatirliyorum.. Koyun sag tarafindaki yikintilari duran, halen duruyor mu bilmiyorum, lokanta gazino karisimi yerde cekilmis bir cok fotografim var. Ara sira annemle bakariz.

Gümüldür taraflarinda kamp alanlarinin olmasi gerekiyor. !0 sene önce olmasi gerekiyor oglum ile gidip orada kamp yapmistik. Denizati Otelinin yaninda.
    espresso bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cenk Ayvaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kosova Plaji denildigi zaman aklima hep cocuklugum geliyor. Kücükken ailecek yazlari orada hep cadir kurarmisiz. Babamda oradan ise gidip gelirmis. mis diyorum cunku o zamanlar 2 bilemedin 3 yasinda oldugumdan hayal meyal hatirliyorum.. Koyun sag tarafindaki yikintilari duran, halen duruyor mu bilmiyorum, lokanta gazino karisimi yerde cekilmis bir cok fotografim var. Ara sira annemle bakariz.

Gümüldür taraflarinda kamp alanlarinin olmasi gerekiyor. !0 sene önce olmasi gerekiyor oglum ile gidip orada kamp yapmistik. Denizati Otelinin yaninda.

duruyor orayı cafe-bar a cevirmişler aksamları rakı iciyor millet. hala içerdeki tek tesis o.
    boş olur diye önerdim ama bir kere gittim tekrar gideceğim biryer değil. tüm imkanlar karavanlara saglanmış artık. her karavanın özel bölgesi, elektriği,özel buz dolabı ve aydınlatması vs. varken cadır alanlarında elektrik için 20 metrelik kablo ile kavga etmek zorunda kalıyoruz. ortadaki ortak buzdolaplarında yer bulmak ayrı işkence.
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

cevaplariniz icin tesekkurler en iyisi dediginiz gibi guzrl bi koy bulup orda kamp yapmak
    kamp alanina verecegim ucretlede bol bol midye kokorec sogus benzeri yiyeceklere gomulmek
    yinede katilmak isteyrn motosikletli bireylere duyurulur simdiden herkese iyi tatiller🖐
    espresso bunu beğendi.

cevaplariniz icin tesekkurler en iyisi dediginiz gibi guzrl bi koy bulup orda kamp yapmak
    kamp alanina verecegim ucretlede bol bol midye kokorec sogus benzeri yiyeceklere gomulmek
    yinede katilmak isteyrn motosikletli bireylere duyurulur simdiden herkese iyi tatiller��
    geziye çıkmadan önce günlük tahmini kaç km yapacağına göre akşam için geceleme noktaları belirle.
    daha sonra https://earth.google.com/web/ bu linkten google erathe web e grip yukarıdan bi bak tahmini hangi koylar olabilir diye. patika iniyor mu koya (motorla ulaşman için patika daha iyi araba yoluna göre daha sakin olur)..
    daha sonra bulduğun koyların konumuna göre https://tripinview.com/tr/ bu internet sitesine gir. Üye olman lazım sadece. bu adana mersinden tüm akdeniz ege ve marmara kıyılarını 2015 yılında helikopter ile çekilmi görüntülere bakabilrisin. video görüntüsü süper kaliteli olmasa da her noktayı adım adım fotoğraflamışlar. ve çözünürlük çok güzel. ordan bakarsın hmm bak bu koy sakin burası kalabalık burda bu var burda şu var gibi koylara bakıp aha burda kamp atabilirim dersin. daha sonra orasının konumunu senin telefondan google map uygulamasından eklersin. şak diye bulur gece konaklarsın.. evet biraz uğraştırır ama rahat edersin

mesala ayvalık karaaç da bi noktaya baktım öylesine. aha görüntü böyleymiş. 1 gecelik kamp için çok ideal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

birde söylemeyi unuttum. telefonuna Lumos uygumalasını indir.

ne işe yarıyor dersen; kamerayı açıp güneşin saat kaçta nereden doğacak saat kaçta nerede olacak diye bakmış oluyorsun. diyeceksin ne işime yarayacak. çadırda kalan bi adam için çok önemli, çünkü en kaliteli çadır bile olsa (fresh black olanlar hariç)sabah saat 6 da hepsi hamam gibi olur. uyku uyuyamaz dinlenememiş olursunn. o yüzden Lumos uygulamasından güneşin doğunun tam olarak görebileceğin için hmm o zaman ağıcın şurasına koyayım şu kayanın şurasına koyayım ki sabah şu saate kadar gölgede olayım rahat rahat uyuyayım diye. çok işine yarar.

https://apps.apple.com/tr/app/lumos-...725106192?l=tr

uygulama ios da var. androitte var mı bilmiyorum. eğer yoksa bile başka uygulama bu tarz olan mutlaka vardır

okanbagiscan, freasy, mertowski ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayram döneminde kamp alanlarında yer bulabileceğinizi sanmıyorum; biz zar zor rezervasyon yaptırdık.

İzmir için yer bulabileceğinizi düşündüğüm kamplar Kosova Plajı, Kalemlik Orman Kampı; Şiringöl Camping, Kuşadası Duman camping.

bir ihtimal bunlarda bulabilirsin; kalemlik ve şiringöl %90 bulursun diye düşünüyorum.
    Kamp alanlarında rezervasyon yaptınıza göre güncel fiyatları görmüşsünüdür. Ben de merak ettim, ne civarlarda oldu Türkiyedeki kamp alanlarında fiyatlar bu sezon?
    mertowski bunu beğendi.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geziye çıkmadan önce günlük tahmini kaç km yapacağına göre akşam için geceleme noktaları belirle.
    daha sonra https://earth.google.com/web/ bu linkten google erathe web e grip yukarıdan bi bak tahmini hangi koylar olabilir diye. patika iniyor mu koya (motorla ulaşman için patika daha iyi araba yoluna göre daha sakin olur)..
    daha sonra bulduğun koyların konumuna göre https://tripinview.com/tr/ bu internet sitesine gir. Üye olman lazım sadece. bu adana mersinden tüm akdeniz ege ve marmara kıyılarını 2015 yılında helikopter ile çekilmi görüntülere bakabilrisin. video görüntüsü süper kaliteli olmasa da her noktayı adım adım fotoğraflamışlar. ve çözünürlük çok güzel. ordan bakarsın hmm bak bu koy sakin burası kalabalık burda bu var burda şu var gibi koylara bakıp aha burda kamp atabilirim dersin. daha sonra orasının konumunu senin telefondan google map uygulamasından eklersin. şak diye bulur gece konaklarsın.. evet biraz uğraştırır ama rahat edersin

https://d2wzo7cpkz5upz.cloudfront.ne...E_IMG_6510.jpg

mesala ayvalık karaaç da bi noktaya baktım öylesine. aha görüntü böyleymiş. 1 gecelik kamp için çok ideal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

birde söylemeyi unuttum. telefonuna Lumos uygumalasını indir.

ne işe yarıyor dersen; kamerayı açıp güneşin saat kaçta nereden doğacak saat kaçta nerede olacak diye bakmış oluyorsun. diyeceksin ne işime yarayacak. çadırda kalan bi adam için çok önemli, çünkü en kaliteli çadır bile olsa (fresh black olanlar hariç)sabah saat 6 da hepsi hamam gibi olur. uyku uyuyamaz dinlenememiş olursunn. o yüzden Lumos uygulamasından güneşin doğunun tam olarak görebileceğin için hmm o zaman ağıcın şurasına koyayım şu kayanın şurasına koyayım ki sabah şu saate kadar gölgede olayım rahat rahat uyuyayım diye. çok işine yarar.

https://apps.apple.com/tr/app/lumos-...725106192?l=tr

https://is1-ssl.mzstatic.com/image/t...ng/230x0w.webp

uygulama ios da var. androitte var mı bilmiyorum. eğer yoksa bile başka uygulama bu tarz olan mutlaka vardır

https://is4-ssl.mzstatic.com/image/t...ng/230x0w.webp
    Lumos uygulaması Apple Store'da 44,99tl. Diğer tavsiyeler için teşekkürler.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamp alanlarında rezervasyon yaptınıza göre güncel fiyatları görmüşsünüdür. Ben de merak ettim, ne civarlarda oldu Türkiyedeki kamp alanlarında fiyatlar bu sezon?
    Geçenlerde Çanakkale Zargana Camping'de kişi başı 150tl'ye kalmıştık. Fiyatlandırması çadıra göre değil, kişi saysına göreydi. Sadece konaklama alanı, wc, duş, elektrik ve buzdolabı imkanı vardı. Ücret içerisinde sabah kahvaltısı vs gibi bir hizmeti yoktu.

Akyaka Orman Kampı küçük çadır ücreti 140tl, kişi başı 25tl ve motosiklet 20tl ücret almıştı. Toplam 2 kişi 1 gece 210tl'ye gelmişti. Tabi artık fiyatlar döneme göre de değişkenlik gösteriyor. Dini bayramlar (Ramazan ve Kurban Bayramı) ve yılbaşı günü (Birgün öncesi ve bir gün sonrası dahil) için 15 Haziran-14 Eylül tarifesi uygulanır.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lumos uygulaması Apple Store'da 44,99tl. Diğer tavsiyeler için teşekkürler.
    daha önce bedavaydı ben indiridğimde şimdi paralı olmuş
    mertowski bunu beğendi.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lumos uyguması bedava. daha sonra bazı özellikleri kullanmak için ödeme yapman lazım. ama benim söylediğim temel özelliği ücretsiz olarak kullanıyorsun.
    Siz ücretsizken indirmiş ve daha sonra ücretlenmiş olabilir. Şuanda ücretli görünüyor.

Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz ücretsizken indirmiş ve daha sonra ücretlenmiş olabilir. Şuanda ücretli görünüyor.
    https://r.resimlink.com/eNJvWR.pnghttps://r.resimlink.com/NtJky.png
    aynen
    mertowski bunu beğendi.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)