Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CF MOTO TAZE ZAM

Motovento
    REKLAM ALANI
    1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    26 Nisanda 89.000 TL'ye 250 clx aldım 2 ay olmadan 2 defa zam geldi, Erken aldığıma mı sevineyim zam geldiğine mi üzüleyim anlamadım bu gidişle japon hayal oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Tracer 9'un olduğu yerde 800Mt ye kimse bu tutarı vermez. Çantalı demelerine gerek yoktu.

Nk'yı ciddi ciddi düşünüyorum.
    espresso bunu beğendi.
    Hayatımdaki en iyi sürüşü arıyorum. Yarım kask takıp kanayacağınıza, Full face kask takıp terleyin. En iyi motosiklet, sahip olduğunuzdur.

Metehan48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Rocket 3 GT 221 Edition
    Geçen haftadan beri 250 NK alma niyetindeydim, 0 olarak bulamadığım için alamamıştım, şimdi zam yemiş üzüldüm.

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Dolar yukarı yönlü artmaya devam ediyor, büyük ihtimalle çok yakında tekrar zam koyarlar. Bugün bu fiyatları yüksek bulanlar yarın keşke bu fiyatları kaçırmasaydık diyecekler. Bu saatten sonra ülkede bir değişim olmayacağına göre bu "nas" ekonomisinde enflasyon ile yaşamayı öğrenmemiz lazım.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cfmoto şımardı artık fiyat avantajını kaybetti.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cfmoto şımardı artık fiyat avantajını kaybetti.
    Döviz de şımardı. Ülkedeki paranın kıymeti mi kaldı ki fiyatların artmasına laf ediyorsunuz.
    espresso bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alman_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Döviz de şımardı. Ülkedeki paranın kıymeti mi kaldı ki fiyatların artmasına laf ediyorsunuz.
    fiyatların artmasına laf etmiyorum ki, paranın değersizleştiği zaten aşikar , cf moto 1.5 ayda %26 oranında zam yapmış, karşılaştırıldıgı bajaj grubu aynı zaman aralıgında %16 zam yaptı.

benim demek istediğim zam oranlarını rakiplerine endeksleyerek piyasaya hakim olmaya calısmalı, zam oranlarını benzer tutmalı. aynı enflasoyn bajajı da vurdu, ancak arada %10 civarı fazla zam oranı var
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    fiyatların artmasına laf etmiyorum ki, paranın değersizleştiği zaten aşikar , cf moto 1.5 ayda %26 oranında zam yapmış, karşılaştırıldıgı bajaj grubu aynı zaman aralıgında %16 zam yaptı.

benim demek istediğim zam oranlarını rakiplerine endeksleyerek piyasaya hakim olmaya calısmalı, zam oranlarını benzer tutmalı. aynı enflasoyn bajajı da vurdu, ancak arada %10 civarı fazla zam oranı var
    Talep çok olmuş demek ki Çinlilerin sağı solu belli olmaz. Her şey beklenir.
    espresso bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    İşçi memur bolluk içinde yaşıyor. Bırakın tüccarın da refahı artsın.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    ktm de geçen hafta bir bu hafta bir defa zam yaptı fiyatlara.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X

Bajaj kurda 25 kuruş artma olsun anında zammı yapıştırıyor. Ama cfmoto belli aralıklarla genellikle kuru yüksek alarak fiyat belirliyor
    Mesela 250 clx 4550$ civarında satış etiketine sahip
    Şu an kabaca kuru 26.07 den almışlar, tabi bu kurlar bankaların belirlediği kurlara göre şu an yüksek ihtimalle çünkü tüm tedarikçiler TCMB yerine banka kurlarını baz alıyor 2-3 haftadır.

Kıssadan hisse bankada kurları 25.50 felan olmadan cfmoto bi zam daha yapmaz yüksek ihtimalle ama bajaj kur 25 kuruş oynasın zammı geçiriverir. Kuralkanın sistemi daha iyi aslında ama her firma aynı davranmıyor işte

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bundan sonra Cfmoto bey diyeceksiniz maşallaahh

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)