Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İki scooter seçeneği arasında karasız kaldım tavsiyelerinize açığım

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar herkese merhaba,

ikinci motor olarak ve günlük yaz/kış işe gidip gelmek amacıyla(15 km) bir scooter alacağım.30 bin TL'ye kadar bütçe ayırdım. Son olarak iki seçenek arasında karasız kaldım sizlerden fikir almak istedim.

2007 model suzuki an 125 35 km de kullanıcı motoru motor temiz görünüyor
    2018 sym xpro 125 kurye çıkması motor 40 bin km civarında. Yetkili bayi satıyor kredi kartına taksit seçeneği var

Suzuki'nin kalitesi tabi tartışılmaz ancak yaş farkına rağmen 2018 SYM yerine tercih edilir mi bir türlü karar veremedim yine SYM'nin kurye çıkması olması büyük bir eksi tabi.

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz iki motorda 25 bin TL civarında. Bu fiyatlara kymco, tvs sym fiddle gibi motorların pek iyi kondisyonda scooterları çıkmıyor maalesef

teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende köydeki eve bir tane alayım diyorum.Merkeze 2km markete git gel için.Ben sıfır düşünüyorum ama fiyatlara bakmaya korkuyorum.2. elde neler alınır belki buradan gelen öneriler benimde işime yarar.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Ben ne olursa olsun kurye çıkması motosikleti tavsiye etmem. Hiç motosikletim olmasın ama kurye çıkması da olmasın, hiç arabam olmasın ama taksiden çıkma da olmasın. Derdi bitmez.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Tercihim Suzuki olurdu.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    2007 model olan yaşından dolayı dertler açabilir, 2018 model olanda kullanılmasından dolayı dertler açabilir. Suzuki'nin parça bulunabilirliği zor ve fiyatları pahalı olabilir ama Sym'de böyle durum olma ihtimali daha düşük ve güncel bir motosiklet. İkisininde kendine göre illaki masrafı çıkacaktır biri yaşından dolayı diğeri ise kullanılmasından dolayı dertleri vardır, bundan dolayıda problemini en ucuz ve en hızlı hangisininkini çözerseniz onu almak daha mantıklı.

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    Parça konusunda hangisinde sorun yaşanmayacaksa onu alır yapılması gerekenleri yaptırırdım motor canavar olurdu

cevaplarınız için teşekkürler kurye çıkması olmayan hero falan bulabilirsem onlara da bakacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)