Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mt09 yerine street triple veya speed triple

Motovento
    REKLAM ALANI
    CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    Selamlar arkadaşlar hali hazırda 2021 model mt09 sahibiyim motorumdan da memnunum açıkçası ama bu triple kardeşler aklımı çelmeye başladı.sizce elimdekini satıp street triple veya abisi speed triple a yönelmelimiyim?Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim ,belki street triple 3 aşağı 5 yukarı aynı kalibrede ,değmez diyebilirsiniz ama rs moto2 si çok iyi gibi geldi bana.speed triple ise tam bir canavar nedersiniz , bir heycan yaşamalımıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Naked sevmeyen biri olarak ( ne amaçla kullanıldığını bile anlamış değilim ) bahsettiğin modeller beni bile heyecanlandırıyor. Ama biri çeyrek altın maşallah, karar mantık mı duygu mu? Ben biraz duygusalım....

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    aynı motoru kullanıyoruz aynı şeyi düşünmüşüz valla yeni kasa street güzel cihaz olmuş ama moto2 olanının hiç bir özelliği yok benim gördüğüm o parayı vericek bir extra yok o yüzden şahsen moto2 eledim.sadece sayılı üretim olduğu için koleksiyon değeri var oda bir yere kadar hep öyle oldu.o yüzden street rs ile kıyaslamak lazım.motor yıkılıyor ama mt09 dan sonra alsak ne olur sorusunu tam cevaplayamıyorum sadece sürüş karakterine göre yorumlayabiliriz.ben şahsen çok üst devirlerde bağıra bağıra motor sürmem genel orta devirler 'basmıyorsam tabi' standart sürüşten bahsediyorum.765 genel olarak ss motora sahip olduğu için üst devir seviyor gücü torku burada veriyor.torkuda mt09 dan düşük olduğu için beni mt09 dan sonra çok cezbedemiyor.e5 e çıkıp asılıyorsan al derim ama günlük sürüyorsan net mt09.speed 1200 efsane çok kovaladım almak için ama çok sıra var vs vs fiyat olarak hala iyi konumda.zaten moto2 parasına neredeyse speed 1200rs alıyorsun,hem alt hem üst fark etmez adamı doyurur.yeni kasa kullananı bulamazsın hepsi alsatcılar aldı ilana koydu görüyorum 765 için.bide 2021 kullanan süren biri olarak steettriple için bu klasmandaki en rahatsız motosiklet net.hiç bir rakibi streettriple kadar sportif değil başka bir kulvarda o motosiklet ss alt yapılı naked görünümlü bir motor.
    kısaca günlük kullanım konfor tork güç mt09 z900 ktm 890 monster 937 hepsi bu ayardayken,street 765 direk yarış odaklı aşırı zevkliama aşırı yorucu bir motor.speed alabilirsen yorumları senden bekliyoruz.
    bu arada alternatif ciddi ciddi hala düşünüyorum aprillia tuono v4 1100 var.fiyat olarak tr ye özel satılıyor

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı CAGRRI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar hali hazırda 2021 model mt09 sahibiyim motorumdan da memnunum açıkçası ama bu triple kardeşler aklımı çelmeye başladı.sizce elimdekini satıp street triple veya abisi speed triple a yönelmelimiyim?Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim ,belki street triple 3 aşağı 5 yukarı aynı kalibrede ,değmez diyebilirsiniz ama rs moto2 si çok iyi gibi geldi bana.speed triple ise tam bir canavar nedersiniz , bir heycan yaşamalımıyım?
    09'dan sonra seni speed triple keser ancak street az gelir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı motoru kullanıyoruz aynı şeyi düşünmüşüz valla yeni kasa street güzel cihaz olmuş ama moto2 olanının hiç bir özelliği yok benim gördüğüm o parayı vericek bir extra yok o yüzden şahsen moto2 eledim.sadece sayılı üretim olduğu için koleksiyon değeri var oda bir yere kadar hep öyle oldu.o yüzden street rs ile kıyaslamak lazım.motor yıkılıyor ama mt09 dan sonra alsak ne olur sorusunu tam cevaplayamıyorum sadece sürüş karakterine göre yorumlayabiliriz.ben şahsen çok üst devirlerde bağıra bağıra motor sürmem genel orta devirler 'basmıyorsam tabi' standart sürüşten bahsediyorum.765 genel olarak ss motora sahip olduğu için üst devir seviyor gücü torku burada veriyor.torkuda mt09 dan düşük olduğu için beni mt09 dan sonra çok cezbedemiyor.e5 e çıkıp asılıyorsan al derim ama günlük sürüyorsan net mt09.speed 1200 efsane çok kovaladım almak için ama çok sıra var vs vs fiyat olarak hala iyi konumda.zaten moto2 parasına neredeyse speed 1200rs alıyorsun,hem alt hem üst fark etmez adamı doyurur.yeni kasa kullananı bulamazsın hepsi alsatcılar aldı ilana koydu görüyorum 765 için.bide 2021 kullanan süren biri olarak steettriple için bu klasmandaki en rahatsız motosiklet net.hiç bir rakibi streettriple kadar sportif değil başka bir kulvarda o motosiklet ss alt yapılı naked görünümlü bir motor.
    kısaca günlük kullanım konfor tork güç mt09 z900 ktm 890 monster 937 hepsi bu ayardayken,street 765 direk yarış odaklı aşırı zevkliama aşırı yorucu bir motor.speed alabilirsen yorumları senden bekliyoruz.
    bu arada alternatif ciddi ciddi hala düşünüyorum aprillia tuono v4 1100 var.fiyat olarak tr ye özel satılıyor
    09 oturma pozisyonu street triple a göre yayla gibi. Adamda ne bel ne bilek bırakır o. Sen tuonoyu kafaya takmışsın da yolunu yapıyosun sanki.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ya tarzan valla sen tuono al.

Bize antalya sicaginda tuono nasil davraniyor anlatirsin
    Millet isvecte sorun yasayabiliyor. bakalim antalya da tuono napacak :p

Al valla..sana bisey olmaz :D
    Beto87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya tarzan valla sen tuono al.

Bize antalya sicaginda tuono nasil davraniyor anlatirsin
    Millet isvecte sorun yasayabiliyor. bakalim antalya da tuono napacak :p

Al valla..sana bisey olmaz :D
    tuono ile alakalı bir durum yok v4 motor işine giriceksen durum bu olucak.ama ısınma konusuna bakarım hep ama gündemime almazdım.takii antalyada yaşadığımı ve v4 motor istediğimi hatırlatana kadar doğru ben kim ben köpek antalya trafiğinde v4 kullanıcam.yine yangınlar yine ben olmak istemiyorum mt09 bu işin sınırında hatta 1 tık önünde zaten.bi ara tiger sport 1050 kullanmıştım o bile cayır cayır ayaklarımı bacaklarımı kavurmuştu airfry gibi bu direk pişirir.tuono dememdeki durum naked motosiklet içinde benchmark olarak kabul edilmesi tüm dünyada.çokta bayılmıyorum ama içinde bulunduğumuz koşullarda o motora istenen fiyat gerçekten çok iyi.daha bizzat kendisini göremesemde iyi gibi duruyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tuono ile alakalı bir durum yok v4 motor işine giriceksen durum bu olucak.ama ısınma konusuna bakarım hep ama gündemime almazdım.takii antalyada yaşadığımı ve v4 motor istediğimi hatırlatana kadar doğru ben kim ben köpek antalya trafiğinde v4 kullanıcam.yine yangınlar yine ben olmak istemiyorum mt09 bu işin sınırında hatta 1 tık önünde zaten.bi ara tiger sport 1050 kullanmıştım o bile cayır cayır ayaklarımı bacaklarımı kavurmuştu airfry gibi bu direk pişirir.tuono dememdeki durum naked motosiklet içinde benchmark olarak kabul edilmesi tüm dünyada.çokta bayılmıyorum ama içinde bulunduğumuz koşullarda o motora istenen fiyat gerçekten çok iyi.daha bizzat kendisini göremesemde iyi gibi duruyor
    Dogruya dogru fiyat acayip uygun.

Ama sunu diyim sana; uygarlik, cesur, hayallerinin pesinde kosan insanlarin sayesinde buralara geldi
    Tuono alirsan desteklerim seni

Hem anlatilacak cok hikaye cikar,okuruz.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ikisini de kullanmış biri olarak Street triple daha geniş çaplı bir motosiklet
    sebebi
    öyle torku şu devirde veriyor diye bir olayı yok her devirde lineer eşit tork güç veriyor hissi var alette
    bu da şehir içi gezme yarış pistinde gazlama haftasonu viraj yapma teker yapma her bir halta gelen bir makine
    ben çok viraj yapan biriyim asla mt09 u tercih etmem sürekli ön tekeri yerden kesmeye odaklı bir makine ve yatık halde torku lineer vermediği için gaz kontrolüne fazla odaklanmak zorunda bırakıyor
    rs ve r serisi için konuşuyorum, bunun haricinde motosiklet çok hafif ,amortisör ve fren takımı çok iyi bu paketlerde içinde zaten daytona 675 ve 765 bloğunu taşıyor bunu da çap strok olarak biraz daha arttırılıp naked tepkisi vermelerini sağlamışlar malzeme kaliteside yamaha dan yüksek
    çok fazla geniş çaplı sürüş odaklı bir makine olarak Street triple tercih ederdim
    ama şehir içinde mt09 yok eder orası ayrı yani makinenin yapabildikleri sehir içi ve gezi olarak kısıtlı ama st daha geniş çaplı bir makine benim yorumum
    numan bunu beğendi.

Daha iyi fren, daha iyi süspansiyon ve daha iyi yol tutuş gibi beklentilerin varsa street triple a geçilir. Speed triple ayrı bir kulvar zaten rakibi bile değil 2021 sp kullanıcısıyım bende. Benzer düşüncelerim oldu ama ikinci el avantajından dolayı bırakamıyorum 09’u. Triump un ikinci eli aşırı yavaş bile diyemiyorum direk ikinci eli yok gibi bir şey. 2-3 ay ilanda duran 2020 street triple rs biliyorum. Adam yaz başı ilana koydu yaz sonuna doğru ilandan kalktı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisini de kullanmış biri olarak Street triple daha geniş çaplı bir motosiklet
    sebebi
    öyle torku şu devirde veriyor diye bir olayı yok her devirde lineer eşit tork güç veriyor hissi var alette
    bu da şehir içi gezme yarış pistinde gazlama haftasonu viraj yapma teker yapma her bir halta gelen bir makine
    ben çok viraj yapan biriyim asla mt09 u tercih etmem sürekli ön tekeri yerden kesmeye odaklı bir makine ve yatık halde torku lineer vermediği için gaz kontrolüne fazla odaklanmak zorunda bırakıyor
    rs ve r serisi için konuşuyorum, bunun haricinde motosiklet çok hafif ,amortisör ve fren takımı çok iyi bu paketlerde içinde zaten daytona 675 ve 765 bloğunu taşıyor bunu da çap strok olarak biraz daha arttırılıp naked tepkisi vermelerini sağlamışlar malzeme kaliteside yamaha dan yüksek
    çok fazla geniş çaplı sürüş odaklı bir makine olarak Street triple tercih ederdim
    ama şehir içinde mt09 yok eder orası ayrı yani makinenin yapabildikleri sehir içi ve gezi olarak kısıtlı ama st daha geniş çaplı bir makine benim yorumum
    Ulen bana fanboy fanboy diyip dolasiyodun.

Bunlar ne len ?

Ahsha canim benim sirtindan triumph tshirtini hic cikarmiyor,cok mu seviyon seeeen

Arkadaslar,
    https://www.instagram.com/ert_hlc/

Benim istagram yok,bakamiyorum fazla.inceleyin bakalim triumph motosikletini öptugu, diz cokerek çiçek verdigi,yaninda yattigi ilginc fotolar varsa atin buraya.

İbibik senii..saçlari kiskandim ama yalan yok :/
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Mt-09
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim.ben bir gaza geldim yükseldim.tek sıkıntı lan nasılsa satılmıyordur diyip bayinin elinde vardır diye düşünmem ,korlas la irtibata geçmedim ama sayın tarzan rıfkının dediğine göre motorlar yok ve sıra var bakalım sezon sonuna doğru denk gelirse speed triple geçiş yapıcam gibi.

Motosikleti
    Alıntı CAGRRI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim.ben bir gaza geldim yükseldim.tek sıkıntı lan nasılsa satılmıyordur diyip bayinin elinde vardır diye düşünmem ,korlas la irtibata geçmedim ama sayın tarzan rıfkının dediğine göre motorlar yok ve sıra var bakalım sezon sonuna doğru denk gelirse speed triple geçiş yapıcam gibi.
    eğer alıcaksan gerçekten şu an yazılman lazım korlasa sıra sana anca gelicektir.şuda var cayan olabilir kredi işini halledemeyende olabilir şans faktörüde devreye girilebilir.alıcaksan direk speedtriple 1200 rs yada rr modeli artık hangisi varsa en mantıklısı mt09 dan sonra o.ben mt10 da kovaladım yenilerde ama bayiler ne sıra alıyor ne kapora alıyor.lan dedim nası alacan ne bilicez geldiğnii gelmediğini arican abi ara ara diyor.ne kadar arayabilirsinki bayiyi ayda 10 kere aranmaz yani.şahsen street işine hiç bulaşma mt09 sahibi olarak.mt07in olsaydı o zaman tamamdı güzel olurdu
    CAGRRI bunu beğendi.

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    hayallerimi süsleyen ve gelmiş geçmiş en zarif, en güzel tasarıma sahip olduğunu düşündüğüm daytona serisine de bakmanızı tavsiye ederim

Motosikleti
    Mt-09
    Alıntı doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayallerimi süsleyen ve gelmiş geçmiş en zarif, en güzel tasarıma sahip olduğunu düşündüğüm daytona serisine de bakmanızı tavsiye ederim
    Ben nakedçiyim rüzgarı herzaman hissetmeliyim racing tarzı motorları sevmiyorum,1 saatlik sürüşte bütün vucudum pert , bilekler zangır zangır sallanıyor, dik sürüşü seviyorum açıkçası .zaten racing alcak olsam bmw den başkasına bakmam bile eski kasası güzel yeni kasası ayrı güzel ama dediğim gibi çıplak motor seviyorum.bu arada daytona da atanamamış ducati havası var biraz ,yinede zevk meselesi tabiiinşallah hayalerinizdeki motora sahip olursunuz.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bizzat denemedim ama Speed Triple kullanıp memnun kalmayan duymadım hiç.

Sıcak havada kullanılmaya müsait yüksek cc naked noktasında Superduke çok iyi. 1300cc ama motor incecik ve içeride. 4 silindir gibi dizlerin arasında kocaman bir soba yok.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen bana fanboy fanboy diyip dolasiyodun.

Bunlar ne len ?

https://i.ibb.co/qnr2rZy/Capture2.png

https://i.ibb.co/zG4Xcgs/Capture1.png

Ahsha canim benim sirtindan triumph tshirtini hic cikarmiyor,cok mu seviyon seeeen

Arkadaslar,
    https://www.instagram.com/ert_hlc/

Benim istagram yok,bakamiyorum fazla.inceleyin bakalim triumph motosikletini öptugu, diz cokerek çiçek verdigi,yaninda yattigi ilginc fotolar varsa atin buraya.

İbibik senii..saçlari kiskandim ama yalan yok :/
    hiç değilse yaptığım şeylerim videolarını resimlerini koydum güzel kardeşim istediğin yorumu yapmakta özgürsün
    bu arada profilimi paylaştığın için teşekkürler insanlar girip baksın takipçi falan gelir ahhaha

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç değilse yaptığım şeylerim videolarını resimlerini koydum güzel kardeşim istediğin yorumu yapmakta özgürsün
    bu arada profilimi paylaştığın için teşekkürler insanlar girip baksın takipçi falan gelir ahhaha
    Hocam biraz inceledimde profilinizi, virajlarda neredeyse duracak olan R25li arkadaşımdan sonra R25 le virazda diz sürteni görünce mutlu olmadım değil . Başarılarınızın devamını dilerim.
    espresso bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam biraz inceledimde profilinizi, virajlarda neredeyse duracak olan R25li arkadaşımdan sonra R25 le virazda diz sürteni görünce mutlu olmadım değil . Başarılarınızın devamını dilerim.
    canlıda görsen biraz viraj yapmıyoruz dersin ertoyu :D iyi gidiyorlar ekipleriyle yalan yok
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    sadece tıpı ıcın bıle alınmaz o motor o nasıl far oyle ucube gıbı zevk meselesı ama 09 daha ıyı sayılır ona gore

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canlıda görsen biraz viraj yapmıyoruz dersin ertoyu :D iyi gidiyorlar ekipleriyle yalan yok
    Videolar belli zaten, nazar değdirmeyelim şimdi .
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)