Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lexin b4fm intercom hakkında.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB125R
    Yurtdışından lexin b4fm intercom alıcam arkadaşımla kendime. Tek tek alınca daha pahalıya mâl alıyor bizde o yüzden dual modellere baktık. Bu dual modeller yine tekli modelleri gibi 10 kişi ile bağlanabiliyor mu sadece 2 dual cihaz arasında mi bağlanabiliyor? Başka öneriniz varsa intercom konusunda, önerilere açığım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ne marka olursa her intercom birbiri ile eşleşir o 10 tane bağlanıyor dedikleri aynı model olması lazım farklı markalar 2 den fazla eşleşmiyor 3 tane farklı marka eşleştirince biri ile bağlantı koparsa 3. ye bağlanıyor ama 3 ü aynı ayna konuşamıyor

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Merhaba, belirtmiş olduğunuz modeli artçımla birlikte kullanıyoruz. Tek motosiklette sohbet amaçlı kullandığımız için şimdiye kadar bağlantıda br sorun yaşamadık ancak bir kaç defa menzili test etmek amaçlı denemeler yaptım. Bu yapmış olduğum denemelerde cihazı pek başarılı bulmadım. Toplamda 2km, iki cihaz arasında 300m-800m arası belirtilen mesafenin iki cihaz arasında 50m-80m olduğunu düşünüyorum. 50m civarında iki cihaz arası bağlantıda cızırtı yapmaya başlıyor ve kopmalar oluyor.

Asıl soruna gelecek olursak başka cihazlar ile bağlantısını deneyimlemedim. Ancak belirtmiş olduğum durumu göz önüne aldığında başka cihazlara bağlansa bile menzilden dolayı sorun yaşayabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)