Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kazalı motor çekme hk.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba
    Geçtiğimiz hafta bir trafik kazası geçirdim, hastaneye kaldırıldım. Hala sağlık süreci devam ediyor sigorta işlemleri için motoru bayiye çekeceğim. Dün polisten kaza tespit tutanağı aldım. Çekme işlemleri için ne gibi belgeler gerekli, oraya gittiğimde problem yaşamak istemiyorum açıkcası, yardımcı olursanız teşekkür ederim
    Hayırlı forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    2019'da kaza geçirdiğimde beni ambulans alıp götürdü, motoru da yeddiemin otoparkına çekmişlerdi.
    Polisten tutanak aldım, sonra istanbulda boğaz köprüsü anadolu yakası ucundaki trfik şubeden yeddiemin otoparkından aracı alabilir diye belge almıştım. Kendim gidip alabilecke durumda değildim bu yüzden belgeyi alırken kardeşimin kimlik bilgilerini de yazdırmıştım o halletti. Yeddiemin otoparkından yetkili yamaha servisine çekmek için çekiciyi de kasko yaptırdığım sigorta firmasından ayarlamıştım.
    Bir sürü otopark parası vermiştim o zaman tam hatırlamıyorum ama 2 kişi rakı sofrası kurulacak kadar paraydı.

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Öncelikle geçmiş olsun , Ben yakın zamanda bir kaza yaptım. Eğer motosikletiniz bağlı değilse, sadece ruhsat yeterli. Ama motosiklet sahibi de bulunmalı. Yoksa motosikleti vermiyorlar. Benim motoru yediemine çekmişlerdi, günlük 20 TL ödedim, otoparkın çekicisine de 500 TL ödedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)