Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Mt-25 - Duke 390

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Valla bir kaç kişiyle konuştuk ve 170lerden alma şansını yakaladık gibi motoru ilana koydum satılır satılmaz bayinin kapısına dayanıp mtyi çıkarmayı düşünüyorum.Çeyrek altın misali malum değeri artan bir makina husqvarna da tarz olarak seviyorum ama maalesef oturaklı motosiklet sevdiğim için boyutun küçük olması işime gelmiyor %80de artçılı sürüş yaptığım için svartpilen gibi makinalara sığamayız sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisi de güzel motor, ben prensip olarak avanta-hava parasına karşıyım.
    Bu tiplerin beslenmemesi gerektiğini düşünüyorum.
    2019 da sıfır x max aldım, listesi neyse onu ödedim ertesi gün teslim aldım.
    Geçen sene ekim sonu D400 Tur aldım, kasım başı teslim aldım, liste fiyatına.

Alternatifler her zaman var, fırsatçı besleyip beslememek bizim kararımız.
    Katılıyorum ancak aşırı pimpirikli bir insan olduğum için maalesef seçenekler daralıyor 3400kmye geldi dominarım ama şimdiden ön taraftan cızırtılar yükselmeye başladı bir 3400 km sonra daha ne olacağını kestiremiyorum.Tabi fiyatı göz önüne alınınca normal karşılanması gereken şeyler orası ayrı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu abinin yasadiklarindan sonra 600cc alti KTM'lerde gercekten KTM kalitesi diye bir sey olmadiginin bence anlasilmasi lazim. Yedek parca arandiginda her turlu bajaj yedek parcasini oturtabildiginiz Hintli bir motor blogu aliyorsunuz, KTM degil.
    https://www.motosiklet.net/forum/mt-...adiklarim.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...k-kitledi.html

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Motorun içine sinmiyorsa değiştir tabi, kalitenin tabiiki bir fiyatı var.
    Bununla beraber çok pimpirikli isen Suzuki alacaksın, japonun en sorunsuzudur.

Diğer yandan bajaj da dayanıklı bloklar üretiyor, iki ön cam vidası gevşediyse sıktırıverirsin biter gider.
    Ktm de montaja daha dikkat ediyorlardır muhtemelen.

2500km oldu benim D400 Tur, haftasonu 800km Bulgaristan’a gittim geldim, gayet keyifliydi. Ne otoyolda ne virajlı orman yollarında hiç üzmedi. Bileğimi her çevirdiğimde tork vardı altımda.

Demem o ki liste fiyatına varsa mt al,duke al çakal besleme boşuna.

Bu arada ön-arka süspansiyonlar duke de daha üst sınıftır.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Ben bugün Mt 25 aldım; 170 e çözdük, sıfır, 2023. kim 390 duke u ben de düşündüm ama, mt 25 bildiğimiz ettiğimiz motor, 200 civarına da çıkmak istemedim iyidir dedim mt 25, hayırlısı bakalım.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı _recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hindistan üretim diye duke'e burun kıvıranı da ilk defa görüyorum. sanki avusturyalı mühendisler tasarlamamış gibi.
    Hocam niye öyle diyorsunuz.Tamam motorun üstünde KTM yazıyor da, yazıyor diye o motor Ktm mi oluyor.Zaten marka malın kalitesini maliyetinin önce tutsaydı Hindistan’da ürettirmezdi.Orada ürettiriyor çünkü ucuz.

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam niye öyle diyorsunuz.Tamam motorun üstünde KTM yazıyor da, yazıyor diye o motor Ktm mi oluyor.Zaten marka malın kalitesini maliyetinin önce tutsaydı Hindistan’da ürettirmezdi.Orada ürettiriyor çünkü ucuz.
    Ustune bajaj yazmadiklari icin dava acalim olmaz oyle kandirmaca

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı _recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustune bajaj yazmadiklari icin dava acalim olmaz oyle kandirmaca
    Tarbiyesizler!Kandırıldık :D

Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Alıntı Turker11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bugün Mt 25 aldım; 170 e çözdük, sıfır, 2023. kim 390 duke u ben de düşündüm ama, mt 25 bildiğimiz ettiğimiz motor, 200 civarına da çıkmak istemedim iyidir dedim mt 25, hayırlısı bakalım.
    Hangi bayi hocam bu hangi şehir no kaç açık adres :D

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    liste fiyatı 148'miş, gene bayağı itelemişler afedersiniz.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Motosiklette birinci önceliğim zevk almak, bütünleşmektir. Malesef ülkemizde daha bir malı almadan önce satarken kâr mı ederim, zarar mı ederim mantığıyla alır hale getirildik. Ama ne olursa olsun o kafaya giremiyorum ben. O yüzden keyif alacağım makine hangisi ise ona yöneliyorum her seferinde. Duke 390, mt25' e göre kıyas kabul etmeyecek kadar daha zevkli bir sürüşe sahip.
    tommygun, killingroad, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Alıntı kuva.la adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu abinin yasadiklarindan sonra 600cc alti KTM'lerde gercekten KTM kalitesi diye bir sey olmadiginin bence anlasilmasi lazim. Yedek parca arandiginda her turlu bajaj yedek parcasini oturtabildiginiz Hintli bir motor blogu aliyorsunuz, KTM degil.
    Okurken kanım dondu japondan devam

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi bayi hocam bu hangi şehir no kaç açık adres :D
    1 tane gelmişti zaten, başka yok, epeydir bekliyordum. bana x Max daha iyi olurdu aslında ya, onu bulmak çok zordu, yaz geldi motor bulamayız diye bulduğumu aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    liste fiyatı 148'miş, gene bayağı itelemişler afedersiniz.
    valla haklısınız tabi de; ben daha önce x Max aldım 30, sattım 40 a, r 25 aldım 50 ye, 1 sene sonra 127 ye sattım, haa ona çok pişmanım, keşke satmasaydım. durmuyor ki fiyatlar yerinde, motor bulmak da çok zor. bayi tanıdık; valla satmasam daha iyi diyor.. ben Yamaha bayisi olsaydım mayıs ayında sıfır mt 25 i 170 e vermezdim.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Hayırlı olsun mantıklı işi yapmışsın iki tip motor alınır bu devirde bana göre ya paranın zarar etmesini göze alıcaksın kaba deyimle parayı çöpe atacaksın yada paranın değerini koruyacak prim yapıcak motor alıcaksın ..

250-400cc klasmanında bir motor alıyorsan paranı zarar ettiricek motor almak bence anlamsız o klassmanda cumhuriyet altını misali değer ve prim yapan mt25 r25 pulsar dominar alıp bence yoluna bakıcaksın ..

paranı zarar ettiriceksende bari değicek motor için ettir en azından 650cc veya üstü olsun litrelik bir makine olsun en azından millet parayı çöpe attı bu motoru alarak ama motorda motor on numara makine aldı desin ..
    denizz1 bunu beğendi.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    190 a MT 25 veriyorsa havada karada kap derim. Madem amacın XSR 900, bu yolda yapacağın en akıllıca hamle o MT 25 ' i almak olur. Alınca da çok kullanma çok km yapma, satış fiyatın yüksek olsun ;)

Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Mt25 almam dominarı satmama bağlı açıkcası seçime kadar satamazsam da aradaki parayı scooter almakta değerlendireceğim tatil beldesindeki yaşadığım için bir scooter ihtiyaç açıkcası liste fiyatından dio alınabilir mi sizce?

Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt25 almam dominarı satmama bağlı açıkcası seçime kadar satamazsam da aradaki parayı scooter almakta değerlendireceğim tatil beldesindeki yaşadığım için bir scooter ihtiyaç açıkcası liste fiyatından dio alınabilir mi sizce?
    Daha doğrusu 60 bin liste fiyatından dio almak mantıklımı diye sormak daha doğru olur.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Tatil yöresinde yaşıyorsan scooter candır . Al güzel bir maksi keyifli keyifli bak yoluna ..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tatil yöresinde terlik niyetine motor alacaksam ve 60.000 TL bütçem varsa Dio yerine Tvs Jupiter ya da Hero Dash alıp kalan 10-15.000 TL ile de çapkınlık yapardım.
    killingroad, espresso ve BOO_74 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Tatil yöresi motoru deyince aklıma güzel bir maksi scooter kordon boyu araba trafiğine kapalı bir yol sağ tarafta deniz altında short mayo üstünde atlet tarzı tshirt ayakta terlik parmak arası opsiyon .. bagajda havlu yedek mayo kullanılıyorsa şınorkel varsa olta güzel bir ses bombası öne bir yere koyacaksın yada Torbalı’ğa asıcaksın 😄
    BOO_74 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZFR25
    Alıntı kuva.la adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 imi satıp KTM 250 alacaktım, şu an vazgeçtim japon harici almam artık.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)