Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul Yuki Servis Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,
    Malum marka için İstanbul'da önerebileceğiniz yetkili servis var mı? Tek tek google yorumlarına bakıyorum memnun olan yok. Eğer sizlerden giden varsa tavsiyelerinize açığım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sıkıntınızın kaynağını yazabilirseniz muhtemelen özel de olsa size iyi servis önerileri gelecektir. Bazen yetkili servisin çok önemi olmayabiliyor.

salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    yuki gibi bir rezaletin yetkili servisidemi varmış yeni öğrendim 2021 model cg sinin debriyaj kolunu bulamadık adamlar motoru getiriyor sonrası yok bence güvenilir bir özel servise git yoksa yetkili ve etkili servislere çok para kaptırırsın
    espresso bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı salih dalkıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuki gibi bir rezaletin yetkili servisidemi varmış yeni öğrendim 2021 model cg sinin debriyaj kolunu bulamadık adamlar motoru getiriyor sonrası yok bence güvenilir bir özel servise git yoksa yetkili ve etkili servislere çok para kaptırırsın
    Cg'nin parçası bakkalda bile olurken Yuki servisinde olmaması ayrıcalık olmalı .

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cg'nin parçası bakkalda bile olurken Yuki servisinde olmaması ayrıcalık olmalı .
    bu nalet cgde farklı bir debriyaj kolu kullanmışlar (manet değil yanlış anlama olmasın blokta debriyaja basan kol) ve başka hiçbir motorda buna uyan parça yok mecbur torna vs parça yapıp uydurduk
    espresso bunu beğendi.
    Çiftçi- Ekonomist

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı salih dalkıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu nalet cgde farklı bir debriyaj kolu kullanmışlar (manet değil yanlış anlama olmasın blokta debriyaja basan kol) ve başka hiçbir motorda buna uyan parça yok mecbur torna vs parça yapıp uydurduk
    O zaman parçası bulunmayan Cg'yi getiren Yuki ayrıcalık , şaka bir yana Cg'lerde 2 tip blok var biri dik motor ve normal motor, sizdeki Cg dik motorsa (debriyaj çatalı motorun en önünde yer alır normalse aynı diğer motosikletler gibi) Ramzey Karaca 100 veya Kuba Rx9 (Debriyaj kısmı uyuyor) parçaları uyabilirdi.

Motosikleti
    Kymco AK550
    eşimde 50cc yuki legend var. eğitim mahallesindeki bir servise gittik ikinci bakımı için. 1600 lira gibi bir masraf çıktı yanlış hatırlamıyorsam. biz de servis arıyoruz o rakamdan sonra.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşimde 50cc yuki legend var. eğitim mahallesindeki bir servise gittik ikinci bakımı için. 1600 lira gibi bir masraf çıktı yanlış hatırlamıyorsam. biz de servis arıyoruz o rakamdan sonra.
    Oha, yuki servisi bu ücretleri çıkarıyorsa ben her zaman gittiğim yamaha yetkili servisin fiyatlarından hiç şikayet etmeyeyim.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    O zaman parçası bulunmayan Cg'yi getiren Yuki ayrıcalık , şaka bir yana Cg'lerde 2 tip blok var biri dik motor ve normal motor, sizdeki Cg dik motorsa (debriyaj çatalı motorun en önünde yer alır normalse aynı diğer motosikletler gibi) Ramzey Karaca 100 veya Kuba Rx9 (Debriyaj kısmı uyuyor) parçaları uyabilirdi.
    Rx9 da uymadı denemediğimiz parça kalmadı cg benim değil dayımın motor standart cg ama debriyaj aksamı ve şanzımanı farklı bu motorun yani tam bir baş belası

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Yuki servisindense iyi bir yetkisiz servise gitseniz daha iyi, 1600 tl bu tarz motosikletler için aşırı pahalı.

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oha, yuki servisi bu ücretleri çıkarıyorsa ben her zaman gittiğim yamaha yetkili servisin fiyatlarından hiç şikayet etmeyeyim.
    Bence Yuki servisindense iyi bir yetkisiz servise gitseniz daha iyi, 1600 tl bu tarz motosikletler için aşırı pahalı.
    bakımı biraz gecikmişti, bir şeyleri değiştirdim falan dedi, şimdi hatırlamıyorum. ama km başına 1 tl servis maliyeti bana da hiç mantıklı gelmedi tabii. o yüzden ben de bir arayıştayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)