Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ya arkadaşlar bu ne böyle ya?

Motovento
    REKLAM ALANI

ya arkadaşlar motor kardeşliktir falan diyorsunuz ama ben sizde hiç böyle birşey göremiyorum.Bende bu foruma yeni katıldım motor konusunda birşeyler öğreneyim diye ama bir kaç kişi dışında kimsenin adam gibi cevap verdiği yok.Hayatımda hiç motor kullanmadığım halde içimde motora karşı aşırı bir tutku oluştu bunun en büyük sebebide birlikte birşeyler yapılması işte( örneke vereyim sadece siteden okuğum kadarıylakendisini tanımam)aytekin abiyi ziyaret edelim falan bunlardı aslında beni motora bağlıyan şeyler ama aramızda bi takım arkadaşlar hiç böyle davranmıyorlar lütfen eğer motor benim hayal ettğim gibi bişey değilse biri bunu bana söylesin kardeşlik değil değisin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    hey sakin ol dostum

kamilaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    acemilik zealsun zs 200 ileride inşallah yamaha r6 ya da honda cbr600
    olur mu öyle şey ya burada herkes birbirini destekler buluşmalar olur bu ne hışım böyle
    :cat: [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]34 GS 7131[/COLOR][/FONT]

ya yok bi sordumvve bi kaç başlığı inceledim yok siteyi biraz araştır yok bilmem ne merak etme ben forumu okuyorum heryerini desteklerler tamam ama yani öyle cevap yazacaklarına link yollasınlar kardş burda var falan diye olmazmı yani tamam siz uzun zamandır burdasınız birbirizinizi tanıyorsunuz ama herkez böyle değil

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    arkadaşım pek değerli arkadaşım.sinir yok stress yok.
    tanışma mesajında sana link atmışlar.regal ile ilgili ve chopperların kıyaslanması ile ilgili. regalde 4000 küsür msg var,diğerinde 10 sayfa yazı var.hiç mi işine yarayan bişey yok.
    ben bile bi baktım kabataslak bazı motorları kullananların günde kaç km yaptıklarını okudum.
    neden hala ısrarla kaç km yapar hızı kaçtır gibi sorular sormaya gerek duyuyorsun.
    sayfalarda zaten herşey saklıdır dünya kadar bilgi var.
    ha diyosan ki ben özelim bence hayır burda kimse özel değil. biraz daha sabır.
    istediğin cevaplara illaki kavuşursun.
    sabır,takip,no stress
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

slayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelis
    Alıntı killerinanc13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar motor kardeşliktir falan diyorsunuz ama ben sizde hiç böyle birşey göremiyorum.Bende bu foruma yeni katıldım motor konusunda birşeyler öğreneyim diye ama bir kaç kişi dışında kimsenin adam gibi cevap verdiği yok.Hayatımda hiç motor kullanmadığım halde içimde motora karşı aşırı bir tutku oluştu bunun en büyük sebebide birlikte birşeyler yapılması işte( örneke vereyim sadece siteden okuğum kadarıylakendisini tanımam)aytekin abiyi ziyaret edelim falan bunlardı aslında beni motora bağlıyan şeyler ama aramızda bi takım arkadaşlar hiç böyle davranmıyorlar lütfen eğer motor benim hayal ettğim gibi bişey değilse biri bunu bana söylesin kardeşlik değil değisin.
    arkadaşım güzel hoş diyorsun bir kaç kişi ilgilendi diyorsun ee daha ne olsun yüzlerce kişi mi ilgilensin seninle yada ne bileyim site üyeleri seferber olup sadece senin sorularınla mı ilgilenelim eğer kimse cevap vermeseydi sölediklerine katılırdım kusura bakma benim düşüncem bu yönde...

heytbecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Şöyle düşün birde:
    - bu forum günde mesela 100 uye kayıt olsa -Her yeni gelen arkadaş bir başlık açsa - öğrenmek istediğini yazsa - çoğuda aynı şeyi sorsa bilen kişiler her başlığa farklı şeyler mi yazacaklar. hayır hepsi aynı şeyleri yazacaklar.EEe sonra ne olacak boş boş açılan birbirinin kopyası olan konular... Oku oku yat oku..
    -Bu yüzden ana başlık açılıp aynı konu üzerinde farklı kullanıcıların görüşleri- deneyimleri - karşılaştıkları zorluklar - teknik bilgiler - düzenli olmasa yer alır.Bizlere ve tüm uyelerde deriz; Tüm bilgiler bu başlık altında baştan sona oku ya da arama yap ve konunun tamamını okudugunda ise tüm bilgileri - aklına takılanları öğren ve mutlu ol. Bu bu kadar zor mu acaba bunları yapmak..
    - Başka bir yanı ise her istenilen o kadar kolay elde edilse hiç kimse bir araştırma ve öğrenme işine girmezdi...
    Otomot.NET Kurucusu - Tamindir.com Çalışanı - Siyahinazuma.com sahibi

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    kardesş sen ne ogrenmek ıstıyorsan o yonde arayışa geç ıstersen ve aktıf olanlara sor ,
    cvp alamassan o zaman stress yaparsın ok sıkma canını ogrenmek ıstedıgın konu ne bakimmm?
    belkı yardımcı olabılırım ama lınk yok ok

ben daha güzel cevaplar verilsin istedim sadece ama neyse anlaşıldı herkeze eyvallah

Motosikleti
    umarım aradıgın cvbı bulmussundur kardes bende senın gıbıydım motor nedır bılmeden sevdım ve 8 sene sonunda kendı motorum oldu sonunda ve sımdıde bu neyse ıyı geceler sana

ya ben aradığım soruyu buldum motor konusunda regal raptora kararr verdim zaten dediğim gibi o regal raptorun topikini okuduktan sonra iyice sevdim motoru ama böyle sanki bazı arkadaşlar cevap yazarken yoruluyormuş gibi yazıyor zorluyor sanki birileri ben bunlara kzıdım sadece bana yapılmış birşey değil ben başkalarının sorularınıda okuyorum tamam motordan anlamadığım için cevap yazmıyorum ama bazı arkadaşlarda hiç cevap yazmasınlar daha iyi yani

Motosikleti
    yaaa bak şımdı her zaman herkes cıddı olursa neler olur bılıyormusun kıyamet kopar bazı seylere cvp verırken makara yaparlar bu gayet normal bunu sende yapabılırsın ama buna kızacak bısey yok sende bılmesen dahıı fıkır yurutebılırsın kımse kımseye burada laf soyleyemez bır nevı chat gıbı dusun dostum burayı yanı kımse kımseyı zorlayamaz zaten emın olabılırsın

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ilgisizlikten yakınıyorsun ama bak bir sana yazı yazan arkadaşların mesaj sayısına sana yazanların hepsinin mesaj sayısı senden fazla buda demektirki bu insanlar burada ömrünü gününü harcamış ciddi insanlar zaman içinde sende dostlar edindikçe belli bir seviyeye vardığında bazı yazılara cevap vermeyeceksin bazı yazılara çok ilgi duyacaksın ve bazı yazıları o kadar okuyacak o kadar çok cevap yazacaksınki belli bir süre sonra sana sıkıntı verecek burada hiç kimse maaşlı eleman değil birisi bir şey sorsun bende aynı soruya yüz bininci kere cevap vereyim arkadaşım üzülmesin yorulmasın birde linkle süsleyim demez önce sen çalışacak arayacak sonra yardım isteyeceksin bak farklı bir soru olsa kaç arkadaşım sana yardımcı olacak gerekirse araştıracak ve bizimle paylaşacak sende şaşıracaksın
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler