Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kredi karti motosiklet almanin tam zamani

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar,

Bazen geyik basliklar actigim oluyor ama bu konuda son derece ciddiyim bastan soyleyim.

İki kredi kartimin toplam limiti 160.000 tl.
    Bu limitle acilen biseyler almam lazim.secimden sonra herseyin fiyati acayip artacak,doviz ucacak.

Bulundugum ilcede butun kuyumculari gezdim ,cogu kredi karti ile satis yapmiyor.yapan ise hayvan gibi komisyon/faiz istedi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71026810/detay

Vade farksiz 100.000 tl diyor ne diyosunuz ?
    Gerçi bu motor satmak zor ya,ktm 250 duke ile nasil ayni fiyat oluyorr anlamadim.

Acilen akil verin 160.000 tl ile ne aliyim ben ?
    Motoru bosver,sunu al cook daha kolay elden cikarmak derseniz o da olumlu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Orta sehpası yok alınmaz kötü kötü

Şakası bir yana parası olan için kategorisinde kaçmayacak rüya gibi motosiklet.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    enflasyonist ortamda paranın değeri hızlı düşüyor. o yüzden bir şey alacaksan hemen al.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    tamamen kumar.14 mayıs hadi 2. turda hükümetin değişmiyeceği ne malum ? değişmezse kardasın ok aldığın yanına kar kalır ki ben de 15 mayısta borca krediye vs girmeyi düşünüyorum.ama değişirse olumlu düşünüyorum iyiye gidicektir çoğu şey zaman alır ama iyiye gider güven gelir en kolayından o bile fark ettirir.bence değişmicek o ayrı bir durum ama ya değişirse acıtır ağlatır
    seçim sonrası borçlanmaya bak bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şakası bir yana parası olan için kategorisinde kaçmayacak rüya gibi motosiklet.
    Alla alla,elimde kalir diye korkuyorum.dedigim gibi 250 duke varken bunu alan olur mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamen kumar.14 mayıs hadi 2. turda hükümetin değişmiyeceği ne malum ? değişmezse kardasın ok aldığın yanına kar kalır ki ben de 15 mayısta borca krediye vs girmeyi düşünüyorum.ama değişirse olumlu düşünüyorum iyiye gidicektir çoğu şey zaman alır ama iyiye gider güven gelir en kolayından o bile fark ettirir.bence değişmicek o ayrı bir durum ama ya değişirse acıtır ağlatır
    Kimin gelecegi artik onemli degil.14 mayistan sonra kayıs kopar.

Ne alacaksan simdi alman lazim

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kimin geleceği önemli değil. Mevcut iktidar durumun farkında. Gözlerinden ışık saçan bakanın getirdiği olmayan politika işlemiyor. O yüzden gidip eski bakanla görüştüler. Eski bakan yook dedi ben gelmem ama danışmanlık yaparım istersen.

Mevcut iktidar şu anda seçime kadar saçıyor, seçimi kazanabilmek için ama sonrasında uçuşa geçileceğinin farkındalar. Döviz yok ülkede Katar'dan swapla para geliyor. Bir şekilde baskılıyorlar doları. Ama swap bizim paramız değil. Adamlar yakında o paraları isterse o zaman işler daha da sarpa saracak.

ortho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    Cf moto 450 sr nisanda gelecek diyorlar onun da talibi çok olacaktır. Doların artacagindan çok da emin olmayın bence, damat bey istifa ettiğinde bile düşmüştü benzer şeyler olabilir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar,doviz artar/artmaz artik ne dusunursunuz bilmem.

Ben bu kredi kartiyla 6-8 taksitle 160.000 tl ye ne alayim onu soyleyin yavv.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar,

Bazen geyik basliklar actigim oluyor ama bu konuda son derece ciddiyim bastan soyleyim.

İki kredi kartimin toplam limiti 160.000 tl.
    Bu limitle acilen biseyler almam lazim.secimden sonra herseyin fiyati acayip artacak,doviz ucacak.

Bulundugum ilcede butun kuyumculari gezdim ,cogu kredi karti ile satis yapmiyor.yapan ise hayvan gibi komisyon/faiz istedi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71026810/detay

Vade farksiz 100.000 tl diyor ne diyosunuz ?
    Gerçi bu motor satmak zor ya,ktm 250 duke ile nasil ayni fiyat oluyorr anlamadim.

Acilen akil verin 160.000 tl ile ne aliyim ben ?
    Motoru bosver,sunu al cook daha kolay elden cikarmak derseniz o da olumlu.
    Bu aralar nakit avans furyası var.
    Çevremdeki çoğu kişi taksitli nakit avans çekip döviz altın vs. alıyor.
    100 bin çekip 12 ayda 9.300 ödeyen var.
    Hırbonen bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaslar,doviz artar/artmaz artik ne dusunursunuz bilmem.

Ben bu kredi kartiyla 6-8 taksitle 160.000 tl ye ne alayim onu soyleyin yavv.
    Hocam altın baktım diyorsun. malum bir site varya herşey orada diye. o sitede t51 tuğrul diye aratırsan bir kuyumcu var. Altın satıyor. Fiyatlarına bak sana uyarsa oradan bilezik al çünkü 3 taksitli satıyor. Ürün kesinlikle gerçek altın. Ben oradan aldığım bir bileziği götürüp kuyumcuya sattım. Zaten yorumlara bakarsın. kafana yatarsa alırsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aralar nakit avans furyası var.
    Çevremdeki çoğu kişi taksitli nakit avans çekip döviz altın vs. alıyor.
    100 bin çekip 12 ayda 9.300 ödeyen var.
    Tesekkur Ercument

İnan boyle biseyden haberim yoktu.hemen girdim mobil bankaciliga 150.000 nakit avans 12 taksit 166.714 tl oduyecegim.
    1.36 faiz..

Nasil,motorla falan ugrasilmas sanki ne derseniz ?
    Alpbatur bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco AK550
    ben yeni motoru honda'dan kredi kartıyla aldım. vade farkı uygulanıyor ama çok düşük oranı.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4725781

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alla alla,elimde kalir diye korkuyorum.dedigim gibi 250 duke varken bunu alan olur mu ?
    Ben parası olup ta 125 cc bakanlar için söyledim. Al sat işine aklım ermez.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı sezarim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kimin geleceği önemli değil. Mevcut iktidar durumun farkında. Gözlerinden ışık saçan bakanın getirdiği olmayan politika işlemiyor. O yüzden gidip eski bakanla görüştüler. Eski bakan yook dedi ben gelmem ama danışmanlık yaparım istersen.

Mevcut iktidar şu anda seçime kadar saçıyor, seçimi kazanabilmek için ama sonrasında uçuşa geçileceğinin farkındalar. Döviz yok ülkede Katar'dan swapla para geliyor. Bir şekilde baskılıyorlar doları. Ama swap bizim paramız değil. Adamlar yakında o paraları isterse o zaman işler daha da sarpa saracak.
    yani matematik olarak hesap kitap olarak tabiki doğru ama her şeyde buna bağlı kalmıyor heleki türkiyede.ben hükümet değişirse baya bir umutluyum pozitif bir seyir olucağını düşünüyorum.ennn kötü aynı kalır bir süre ev araç fiyatları bana göre.zaten ilk dert ev araba değil kıyma olmuş 350 liraya dayanmış daha onlara gelene kadar çok su akar.tabi ihtiyaç kapsamında bir alışveriş yapmak başka,korku ile bir alışveriş yapmak başka.para euro da dursa başka dolarda dursa başka tl olsa başka mala yatırsak başka altın alsak bambaşka
    şahsen bende büyük oynamak istedim arabayı satıp tesla sırasına yazıliyim dedim ama o sıra duruyor bir yere gitmiyor sipariş ile gelicek.kaldıki araba gelince tekrar fiyat hesaplanıcak yani hazırda olmayan bir şeyide almak çok riskli.en basitinden 1 yıl önce airfryer olayı iyice patladı,1 sene önceki fiyatı 2700tl imiş.şu anki fiyatı 2700 2600 arası değişiyor.geçen senede kriz vardı korkudan alanlar baya bir oldu ama geçen seneki dolar ile şu an ki dolar arasında baaayaaaa fark var ama malın fiyatı aynı ?? geçen sene bana göre pahalıydı almamıştık 1 hafta önce aldık uygun geldi hemde 9 taksit fiyatı 1 senedir aynı hayırlısı diyerek çekirdeğimi alıp 14 mayısı bekliyorum

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z500SE 2024
    Bi N250 bi F250 alın sıfır çektirin kartı taksitle
    30gun sonra teslim ediyorlar
    Ben aldığımdan bu yana 2 kere zam yemiş motor ve duracağa benzemiyor :( maalesef

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yatırım amaçlı motor almayın, fiyatların saçma sapan şişmesine, galericiliğe, abuk subuk aksesuarlarla yapılan saçma satışlara katkıda bulunmayın. Bu işlere yeni başlayan ya da cc yükseltecek sürücü adaylarını darlamayın.

Altın alın, döviz alın, bitcoin alın, gayrimenkul alın, mok alın ama motor almayın.

Camia olarak her geçen gün daha da üzücü bir hale geliyoruz. Bakın, geçen gün motoru çalınan çocuğun deposu Pendik'te bir yedek parçacıda bulundu kimse bir tarafına sallamadı, bu postta da yok Honda al, yok Bajaj al, yok karta taksit çektir. Ayıptır. Ben okurken utandım, siz hiç mi utanmıyorsunuz? Hayatınızın tüm anlamı para kazanmak mı? Zarar etmemek mi?

Daha bugün bir arkadaşımız döt gibi aksesuarlar için 25.000 TL fazla para ödedi, hiç mi katkımız yok bu arkadaşın motorunu 25.000 TL daha pahalı almasında?
    freasy, Cyan, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yatırım amaçlı motor almayın, fiyatların saçma sapan şişmesine, galericiliğe, abuk subuk aksesuarlarla yapılan saçma satışlara katkıda bulunmayın. Bu işlere yeni başlayan ya da cc yükseltecek sürücü adaylarını darlamayın.

Altın alın, döviz alın, bitcoin alın, gayrimenkul alın, mok alın ama motor almayın.

Camia olarak her geçen gün daha da üzücü bir hale geliyoruz. Bakın, geçen gün motoru çalınan çocuğun deposu Pendik'te bir yedek parçacıda bulundu kimse bir tarafına sallamadı, bu postta da yok Honda al, yok Bajaj al, yok karta taksit çektir. Ayıptır. Ben okurken utandım, siz hiç mi utanmıyorsunuz? Hayatınızın tüm anlamı para kazanmak mı? Zarar etmemek mi?

Daha bugün bir arkadaşımız döt gibi aksesuarlar için 25.000 TL fazla para ödedi, hiç mi katkımız yok bu arkadaşın motorunu 25.000 TL daha pahalı almasında?
    Bu dediklerinin olması için faiz oranlarının yükseltilmesi gerekiyordu ama ne hikmetse biz tam tersini yapıyoruz. Faiz düşürüyoruz. Bu yüzden tüketici hareketleri anormallik göstermeye başlıyor, piyasa da ona göre gard alıyor.

Dediğim gibi faizin artması lazım.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dediklerinin olması için faiz oranlarının yükseltilmesi gerekiyordu ama ne hikmetse biz tam tersini yapıyoruz. Faiz düşürüyoruz. Bu yüzden tüketici hareketleri anormallik göstermeye başlıyor, piyasa da ona göre gard alıyor.

Dediğim gibi faizin artması lazım.
    Sana ne, bana ne, bize ne birader faiz oranlarından? Hayatının her anında piyasaya göre mi hareket ediyorsun da tüketici davranışlarını umursuyorsun? Neden bir başka sürücünün daha pahalıya satın almasına katkıda bulunuyorsun?

Şey etmişim faize de bu eblek hükümetin ekonomi politikasına da. Onlar böyle diye biz de mi birbirimizi koparacağız?
    espresso ve Yasata bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı

Yaa tommy ne ilgisi var allasen.

Adamlar motorlari satiyor iste.kredi karti kullanip iki motor alsam kime zararim var ?
    Kapis kapis giden bisey yok,ilanlar ortada.

Yaaa motor ne ki gayrimenkul alanlara ne diyecez ?
    Adamlar devlet bankalarindan bedavaya borclanarak kredi aliyor.

O bankalarin zararini sen ben oduyoruz.
    Burda ise kimseye zarar vermiyorum Akbank/Garanti bana bu hakki vermis.ister motor alirim,ister araba.

Killingroad mesela 20 cift lastik alabilir,herkesin yatirim portfoyu farkli

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

Sana ne, bana ne, bize ne birader faiz oranlarından? Hayatının her anında piyasaya göre mi hareket ediyorsun da tüketici davranışlarını umursuyorsun? Neden bir başka sürücünün daha pahalıya satın almasına katkıda bulunuyorsun?

Şey etmişim faize de bu eblek hükümetin ekonomi politikasına da. Onlar böyle diye biz de mi birbirimizi koparacağız?
    Katilmiyorum..
    mertowski bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yaa tommy ne ilgisi var allasen.

Adamlar motorlari satiyor iste.kredi karti kullanip iki motor alsam kime zararim var ?
    Kapis kapis giden bisey yok,ilanlar ortada.

Yaaa motor ne ki gayrimenkul alanlara ne diyecez ?
    Adamlar devlet bankalarindan bedavaya borclanarak kredi aliyor.

O bankalarin zararini sen ben oduyoruz.
    Burda ise kimseye zarar vermiyorum Akbank/Garanti bana bu hakki vermis.ister motor alirim,ister araba.

Killingroad mesela 20 cift lastik alabilir,herkesin yatirim portfoyu farkli
    Güldük, makara yaptık, eğlendik. Lakin şu dönem motosiklet camiasından neden bir cacık olmayacağının kanıtı şu son 2-3 günlük konu başlıklarında.

Demek ki fırsat verildiğinde, bir yerden para denk geldiğinde hepimiz galerici olacağız, ruhumuzda var.
    zihnigonen, Yasata, Green Arrow ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)