Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Favori Moto-Kamp noktalarınız

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz geliyor, forumdaki herkes için fikir olması amacıyla konuyu açmak istedim.
    Kamp için benim için en önemli olan şeylerden birisi kamp noktasına motosiklet götürebilmek. Başka yere bırakıp gidip kamp kurmak rahat ettirmiyor beni.

Sizlerden de favori noktalarınızı ogrenmek isterim.

Izmır için yorumlarsam,

Bademli Zeytin gölgesi,
    ücretli camping. Ama oldukça lüks ve güzel. Oradan her ihtiyaç temin edebiliyor. Aileye uygun.

Buca kaynaklar doğa kampı
    Ücretsiz kamp alanı. Tamamen kendi imkanlarınız ile kalıyorsunuz, elektrik vs yok. Yakınında köy var, ihtiyaçlar için yeterli.

Gümüldür orman kampı
    Kalabalık gruplar için guzel, üst bölge sakin oluyor. Ücretli kamp. 20 motosiklet ile bir tepeyi kapatıp taklabiliyorsunuz.
    dostum yamanlar karagöl'ü unutmayalım.
    mertowski bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum yamanlar karagöl'ü unutmayalım.
    ben karagölü bir türlü sevemedim neden bilmiyorum. kış kampı olursa belki ama yazın cok kalabalık.

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arny, sana yakın Şirince var.
    Çadırı kurduktan sonra, gece yarısına kadar şarap tadıp sonrada zıbarıp uyumak iyi gider

Ağustosta tam Şirincede bu eylemi gerçekleştirmeye giderkene rotayı Hero fabrikaya çevirip, sonrasında Pamukkalede travertenlerin dibinde, havuzlu mavuzlu bir kampingte çadır kurmuştum.

izmirin cogu yerinde yaptım, şirince de pansiyonda kalmıştım.

Tek oldugum zaman yine bir derece ama eşimle kamp yapacagım zaman tesis olmadıgında bazen geriliyorum. ülkeye giren cıkan belli değil, tenha yerde kamp yaparken birisi ekşirse diye.
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Yalova da Kapılı Çınar var. Biz (arabayla) çok sık gidiyoruz, genelde bisikletçiler tercih eder. Güzel yerdir.
    mertowski bunu beğendi.

Salda'da kamp yapan var mı? tesis vardır sanırım orada.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Salda'da kamp yapan var mı? tesis vardır sanırım orada.
    Evet ücretli kamp alanları var salda da tabi onların wc falan hizmetleri var. google maps ten bakabilriisn zaten hepsi yan yana
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Oldukca faydalı bir site. ben begendım.

https://www.kampingturkiye.com/
    mertowski ve espresso bunu beğendiler.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağustosta tam Şirincede bu eylemi gerçekleştirmeye giderkene rotayı Hero fabrikaya çevirip, sonrasında Pamukkalede travertenlerin dibinde, havuzlu mavuzlu bir kampingte çadır kurmuştum.
    Karahayıt Pamukkale'de Tepe Kamping'de kalmıştım. Tarif ettiğiniz yere benziyordu, havuzu olan bir işletmeydi.

Bu başlıkta belirtilen kamp alanları ve kampingler Köfteci Haritası'na eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01
    espresso ve freasy bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    ben karagölü bir türlü sevemedim neden bilmiyorum. kış kampı olursa belki ama yazın cok kalabalık.

izmirin cogu yerinde yaptım, şirince de pansiyonda kalmıştım.

Tek oldugum zaman yine bir derece ama eşimle kamp yapacagım zaman tesis olmadıgında bazen geriliyorum. ülkeye giren cıkan belli değil, tenha yerde kamp yaparken birisi ekşirse diye.
    Ben de artık tesis olmayan yerde kamp kurmaya çekiniyorum sizle aynı nedenlerden.

Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karahayıt Pamukkale'de Tepe Kamping'de kalmıştım. Tarif ettiğiniz yere benziyordu, havuzu olan bir işletmeydi.

Bu başlıkta belirtilen kamp alanları ve kampingler Köfteci Haritası'na eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01
    Harika bir çalışma emeği geçenlere teşekkürler.
    Bir defa açtım ancak linkte noktalar artık görünmüyor, bir yolu varmı acaba

Motosikleti
    Alıntı Wuamell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir çalışma emeği geçenlere teşekkürler.
    Bir defa açtım ancak linkte noktalar artık görünmüyor, bir yolu varmı acaba

Selamlar, nasıl bir hata aldınız tam anlamadım ancak bilgisayardan ve telefondan kontrol ettiğimde bir sorun göremedim. Forumdan başka birisi daha kontrol sağlayabilirse memnun olurum. Yada siz harita linkini bir arkadaşınızla paylaşıp kontrol edebilir misiniz?

Link: https://www.google.com/maps/d/edit?m...n0&usp=sharing

espresso bunu beğendi.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de artık tesis olmayan yerde kamp kurmaya çekiniyorum sizle aynı nedenlerden.
    abi tesislerin fiyatlarda ucmus günlük kişi başı 300den bahsediyorlar :(
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    250r
    Kamp yapmak isteyenlere bir iki ekleme de benden.
    Makara ütopya kamping.
    Bir haftasonumu geçirdim. Ben gittiğimde sakindi. Yeme, içme, deniz konusunda sıkıntı yok. Kendi çadırımla gittim, bildiğim kadarıyla kiralama da var.
    İnek obası kamping vardı bir de, Hasan boğuldu şelalesine yürüme mesafesinde. Tiny house bungalov otel olmuş. Peh.
    mertowski bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    abi tesislerin fiyatlarda ucmus günlük kişi başı 300den bahsediyorlar :(
    Bu yüzden bu yaz ailecek tatile arabayla yunanistana geçelim diyoruz. 4 kişi kamping günlük 30 euro falan tutar, en azından kampingler çok temiz, düzenli, esnaf kazıkçı değil, kamping marketindeki bira fiyatı ile lidl marketteki aynı mesela. Şimdiden kurban bayramı tatili için rota hazırlayıp rezervasyonları yapma niyetim var.

Motorla gidince arabayla gitmekten daha da ucuza geliyor oralarda kamping. kişi başı + şu kadar sayıda çadır + araba + elektrik (almak zorunlu değil, bize arabada telefon şar etmek yetmişti, almadık) diye hesaplanıyordu fiyatlar.

Motosikleti
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamp yapmak isteyenlere bir iki ekleme de benden.
    Makara ütopya kamping.
    Bir haftasonumu geçirdim. Ben gittiğimde sakindi. Yeme, içme, deniz konusunda sıkıntı yok. Kendi çadırımla gittim, bildiğim kadarıyla kiralama da var.
    İnek obası kamping vardı bir de, Hasan boğuldu şelalesine yürüme mesafesinde. Tiny house bungalov otel olmuş. Peh.
    Haritaya Eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    - fethiye katrancı koyu tabiat parkı
    wc'ler pis, karavancı istilası. ateş yakmak, mangal yakmak, her türlü gürültü serbest.

- datça aktur tatil köyü kamp alanı
    wc'ler aşırı temiz, çevre peyzaj muazzam. gazlı ocak ve mutfak alanı mevcut. ateş ve mangal yasak. tesisin kendine ait sahili var.
    espresso ve mertowski bunu beğendiler.

Motosikleti
    - fethiye katrancı koyu tabiat parkı
    wc'ler pis, karavancı istilası. ateş yakmak, mangal yakmak, her türlü gürültü serbest.

- datça aktur tatil köyü kamp alanı
    wc'ler aşırı temiz, çevre peyzaj muazzam. gazlı ocak ve mutfak alanı mevcut. ateş ve mangal yasak. tesisin kendine ait sahili var.
    Haritaya Eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01
    ulkerhan bunu beğendi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    - kuşadası duman kamping
    wc'ler temiz. ateş yakmak yasak, mangal serbest. mangalınız yoksa orada veriyorlar. motosikletleri çadırın yanına kadar sokabiliyorsunuz. topluca motosikletli gezginleri ağırlamayı seven bir işletme. sahile yürüme mesafesi 15 dk.

- fethiye kayaköy jungle kamping
    çevreye göre biraz pahalı. wc'ler evimden daha temiz. bahçeden kahvaltılık sebze toplama imkanı var. bungalov imkanı var. ateş yakmak serbest. işletmenin ücreti mukabilinde kahvaltı hizmeti var. çadır alanı özel gölgelikli. sahile baya uzak. temmuz'da geceleri serin keyifli.

- ekincik plajı bambu kamping
    çadır alanı gölgelikli wc'ler temiz ve aile yeri. fazla aile yeri. çocuk vs gırla. çadır alanı aşırı dar ve sıkışık. asla rüzgar esmez yazın sezonda yanarsınız. çadırın içindeki sesler direkt komşulardan duyuluyor. mangal alanı var. mutfak alanı ve ücretsiz buzdolabı var. ateş yakmak yasak. kendine ait sahil bölümü var.

Motosikleti
    - kuşadası duman kamping
    wc'ler temiz. ateş yakmak yasak, mangal serbest. mangalınız yoksa orada veriyorlar. motosikletleri çadırın yanına kadar sokabiliyorsunuz. topluca motosikletli gezginleri ağırlamayı seven bir işletme. sahile yürüme mesafesi 15 dk.

- fethiye kayaköy jungle kamping
    çevreye göre biraz pahalı. wc'ler evimden daha temiz. bahçeden kahvaltılık sebze toplama imkanı var. bungalov imkanı var. ateş yakmak serbest. işletmenin ücreti mukabilinde kahvaltı hizmeti var. çadır alanı özel gölgelikli. sahile baya uzak. temmuz'da geceleri serin keyifli.

- ekincik plajı bambu kamping
    çadır alanı gölgelikli wc'ler temiz ve aile yeri. fazla aile yeri. çocuk vs gırla. çadır alanı aşırı dar ve sıkışık. asla rüzgar esmez yazın sezonda yanarsınız. çadırın içindeki sesler direkt komşulardan duyuluyor. mangal alanı var. mutfak alanı ve ücretsiz buzdolabı var. ateş yakmak yasak. kendine ait sahil bölümü var.
    Haritaya Eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01
    espresso bunu beğendi.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Datça Aktur a 2 yıldır gidiyoruz. Haziran a bu yıl için zor yer buldum. Kesinlikle tavsiye ederim. İçinde Migros olması büyük avantaj. Biz eşimle arabayla gidiyoruz. Malzememiz çok oluyor. Bu yıl motorla solo kamp yapacağım mutlaka. Hazırlıklarımı yaptım mayıs için
    mertowski ve espresso bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Ücretli kamp alanlarına Kapadokya'da Panorama Camping i de ekleyebilirsiniz , manzarası tek kelime ile mükemmeldir gece tüm Göreme ışıl ışıl ayaklarınızın altında , çadırınızı aralayıp seyrederken uyuklayacağınız sabahta 2-3 mt üstünüzden geçen balonların alevlerinin çıkardığı tatlı homurtuyla uyandığınız ve gün doğumunuda aynı yerden izlediğiniz bir kamp burası , peribacaları ise hemen arkanızda , duşu wc si tertemiz , elektrik , mutfak kullanımı , wifi vs herşey fiyata dahil (çadır hariç) sahibi neşeli yardım sever bir beyefendi , hiç anlamadığı halde motorun zincirini yağlamama yardım edecek kadar hatta kız arkadaşın motorunu kamyonete yüklerken motorunun altında kalacak kadar :D daha ne yazayım bilemedim Kapadokya ya yolu düşüp kamp alanı arayan başka bir yere hiç bakmasın..

http://www.goremepanorama-camping.com/

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)