Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Favori Moto-Kamp noktalarınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaz geliyor, forumdaki herkes için fikir olması amacıyla konuyu açmak istedim.
    Kamp için benim için en önemli olan şeylerden birisi kamp noktasına motosiklet götürebilmek. Başka yere bırakıp gidip kamp kurmak rahat ettirmiyor beni.

Sizlerden de favori noktalarınızı ogrenmek isterim.

Izmır için yorumlarsam,

Bademli Zeytin gölgesi,
    ücretli camping. Ama oldukça lüks ve güzel. Oradan her ihtiyaç temin edebiliyor. Aileye uygun.

Buca kaynaklar doğa kampı
    Ücretsiz kamp alanı. Tamamen kendi imkanlarınız ile kalıyorsunuz, elektrik vs yok. Yakınında köy var, ihtiyaçlar için yeterli.

Gümüldür orman kampı
    Kalabalık gruplar için guzel, üst bölge sakin oluyor. Ücretli kamp. 20 motosiklet ile bir tepeyi kapatıp taklabiliyorsunuz.
    tecrube0, freasy, arican ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yobaaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRK 502X
    İstanbul ve yakınlarında önerileri olan varsa dadından yinmez
    mertowski, espresso, arndiol ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bolu aladağlar istediğin yere kur çadırı/ seben taşlıyayla
    düzce pürenli yaylası
    bilecik bozcaarmut göleti
    kastamonu ılgaz kırkpınar yaylası
    eskişehir mihallıccık gürleyik şelalesi
    göynük çubuk gölü
    rize huser yaylası (sisdağı) pokut samistal
    gürcistan stepandmista The old Georgian Church is located under the Mount Kazbek, 2170m

espresso, mertowski, tecrube0 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Marmaris'de Bördübet koyu , Köyceğiz'de Ekincik koyu , İzmir Kleopatra koyu , Kuşadası Sevgi Plajı , Bartın Gideros koyu , Edirne Enez kumsalı onlarca kez kamp attığım yerler , yukarıda Allah aşağıda siz kafa dinlemelik tenha yerlerdir..
    Cyan, arndiol, espresso ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

son dönemlerdeki göçler nedeniyle tenha noktalara gitmeyi bıraktım valla.

en son kamp değil de günlük takılmak için gittiğim koyda mevsim nedeniyle sadece içki içen serseri tahmini suriyeli gencler vardı.
    espresso bunu beğendi.

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı Yobaaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul ve yakınlarında önerileri olan varsa dadından yinmez
    şile hacıllı köyü, darlık barajı, ömerli barajı, kırklareli vize kıyıköy
    Yobaaz, Merdo, tecrube0 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Artık Yok...
    İstanbul çevresinde kamplık alan da bence kalmadı haftasonu pazar Anadolu kavağı Kilyos Sarıyer garipçe gezdik cumartesi Şile Ağva İncekum gezdik her yer kalabalıktı pek tadı tuzu yoktu..şehirden uzaklaştığını hissetmiyorsun.. bence kamp gibi kamp yapılacaksa sessiz huzurlu kalabalkktan uzakta İstanbul’dan iyicene uzaklaşmak lazım ..
    espresso ve tecrube0 bunu beğendiler.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kusura bakma ama çok gereksiz bi başlık olmuş. koskoca ülkede o kadar çok kamp alanı kurulacak nokta var ki buraya yaz yaz yaz bitmez.

yaşadığın bölge şehir için sorsan daha iyi olur.

Ha diyeceksin ki fena mı işte bilgi sahibi oluyoruz. ama o kadar çok yazan çıkabilir ki bu sefer çoklukta insanın aradığı kaybolabilir... (malum okumayı seven bi millet değiliz)

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma ama çok gereksiz bi başlık olmuş. koskoca ülkede o kadar çok kamp alanı kurulacak nokta var ki buraya yaz yaz yaz bitmez.

yaşadığın bölge şehir için sorsan daha iyi olur.

Ha diyeceksin ki fena mı işte bilgi sahibi oluyoruz. ama o kadar çok yazan çıkabilir ki bu sefer çoklukta insanın aradığı kaybolabilir... (malum okumayı seven bi millet değiliz)

abi bazen öyle konusuyorsunuz ki motosiklet forumunda motorla ilgili konu actıgıma pişman olup keşke siyaset din türban başlıgı acsaydım diyorum.

bence gereksiz bir başlık değil. zaten bu tür konulara yazan kişi sayısı 3-5 kişi. 2 sayfa mesaj içinde kaybolacak dangozlar bırak kampı motora binmesin zaten.
    Bergson, rider_oz, espresso ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    phselis antik kenti antalya,
    bilimum karadeniz yaylaları,
    aladağlar- kapuzbaşı şelaleleri niğde,
    gökpınar gürün-sivas,
    mertowski ve tecrube0 bunu beğendiler.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bazen öyle konusuyorsunuz ki motosiklet forumunda motorla ilgili konu actıgıma pişman olup keşke siyaset din türban başlıgı acsaydım diyorum.

bence gereksiz bir başlık değil. zaten bu tür konulara yazan kişi sayısı 3-5 kişi. 2 sayfa mesaj içinde kaybolacak dangozlar bırak kampı motora binmesin zaten.
    Bencede gayet güzel bir başlık zira ben böyle paylaşımlar sayesinde bir çok yeri öğrendimde gittim..
    espresso bunu beğendi.

ortho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    Ordu / Perşembe / Yason Burnu
    mertowski, Cyan ve F54 bunu beğendiler.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Uşak, Ulubey kanyonu.
    Dünyanın en uzun ikinci kanyonu.

Ulubey kasabası bitiminde, ister bungalovda, ister çadırda konaklayabilirsiniz.
    Kanyonun, uçurumun dibinde

Cyan, iptaluyelik02, freasy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Okuldan arkadaşım kardeşi ile birlikte İznik gölü Orhangazi tarafında göl kıyısında bir arazi alıp kamping yaptılar. Arkadaşım hala emekli olmadığı için kardeşi işletiyor. Karavancılar için de güzel bir yer ama biz ailecek arabayla gidip çadır kurmuştuk, sakin, temiz, düzgün keyifli bir yer. göle de girilebiliyor, yazın çok iyi olmuştu. Bu yaz da gitmeye niyetim var.

google maps linkini atayım:
    https://goo.gl/maps/i1d2T9op2ZvCW6Mo7
    Cyan, tommygun ve freasy bunu beğendiler.

Güzel öneriler geliyor. gecen haftaki turumda hava şartlarından dolayı kamp yapamadım ancak havalar ısındıgında en azından birkaç tanesine ugramayı planlıyorum.

Motosikleti
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okuldan arkadaşım kardeşi ile birlikte İznik gölü Orhangazi tarafında göl kıyısında bir arazi alıp kamping yaptılar. Arkadaşım hala emekli olmadığı için kardeşi işletiyor. Karavancılar için de güzel bir yer ama biz ailecek arabayla gidip çadır kurmuştuk, sakin, temiz, düzgün keyifli bir yer. göle de girilebiliyor, yazın çok iyi olmuştu. Bu yaz da gitmeye niyetim var.

google maps linkini atayım:
    https://goo.gl/maps/i1d2T9op2ZvCW6Mo7
    İznik Gölü Aydınlar köyünün sahilinde Özger Karavan var , pandemi yasaklarında keşfetmiştik karavan alanının yanında zeytin ve kiraz ağaçlarının altında göle sıfır çadırımızı kuruyorduk , köy halkının bildiği dışarıdan yolu bile görülemeyen harika bir yer , pandemide sokağa çıkmak yasak olduğu için bizden başka çadır açan yoktu , pandemiden sonra gitmedim çok kalabalık olurmu bilmiyorum ama yolu düşen uğrasın , eğer zamanıysa kiraz yemekten motoru bozabilirsiniz :D
    mertowski ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İznik Gölü Aydınlar köyünün sahilinde Özger Karavan var , pandemi yasaklarında keşfetmiştik karavan alanının yanında zeytin ve kiraz ağaçlarının altında göle sıfır çadırımızı kuruyorduk , köy halkının bildiği dışarıdan yolu bile görülemeyen harika bir yer , pandemide sokağa çıkmak yasak olduğu için bizden başka çadır açan yoktu , pandemiden sonra gitmedim çok kalabalık olurmu bilmiyorum ama yolu düşen uğrasın , eğer zamanıysa kiraz yemekten motoru bozabilirsiniz :D
    Bu dediğiniz yer sanırım gölün diğer tarafında İznir tarafına yakın. Gezerken uğrarım. İznik gölü güzel bir gölmüş, göle girilebildiğni de bilmiyordum oraya gittiğimde öğrendim. Bu yaz yine gitme planım var.

Motosikleti
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dediğiniz yer sanırım gölün diğer tarafında İznir tarafına yakın. Gezerken uğrarım. İznik gölü güzel bir gölmüş, göle girilebildiğni de bilmiyordum oraya gittiğimde öğrendim. Bu yaz yine gitme planım var.
    İznik merkezden çıkıp Gemlik yoluna doğru giderken Aydınlar köyünün sahili , göle girilebiliyor dibi çoğu göl gibi çamur değil sert toprak , biraz serin oluyor su ama genelde göller serindir , meşhur Salda gölüde yaz mevsimi buz gibiydi , kamp için asla tavsiye etmem Salda yı , gidin fotonuzu çekin o kadar..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İznik merkezden çıkıp Gemlik yoluna doğru giderken Aydınlar köyünün sahili , göle girilebiliyor dibi çoğu göl gibi çamur değil sert toprak , biraz serin oluyor su ama genelde göller serindir , meşhur Salda gölüde yaz mevsimi buz gibiydi , kamp için asla tavsiye etmem Salda yı , gidin fotonuzu çekin o kadar..
    Benim arkadaşın kampingi de gölün Orhangazi tarafında, orhangazi'ye çok yakın, hatta market falan ihtiyaçları için orhangaziye gidip gelmiştik oradan. İstanbula yakın tarafta olması da işimize gelmişti. 2021'de gitmiştim daha yeni açılıyordu ama sonradan karavancılar keşfetti güzel bir ortamı oldu diye duydum. Gçl kıyısında çadırı kurup mangalı yakıp mangal başında biramı açmak güzel huzur vermişti. Gölün suyu da ağustos ayında ılık sayılırdı soğuk değildi ki soğuk deniz sevmem mesela asos'a gidip deniz soğuk diye girmeyen insanım, göl güzel gelmişti bu açıdan. Suyu da hemen derinleşmiyor haliyle çocuklar için de iyiydi. Göl kıyısı sazlık ama kamping'in kıyısında sazlıkları temizlemişler, altından kumsal ortaya çıkmış, taşları da temizlemişler güzel olmuştu.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Arny, sana yakın Şirince var.
    Çadırı kurduktan sonra, gece yarısına kadar şarap tadıp sonrada zıbarıp uyumak iyi gider

Ağustosta tam Şirincede bu eylemi gerçekleştirmeye giderkene rotayı Hero fabrikaya çevirip, sonrasında Pamukkalede travertenlerin dibinde, havuzlu mavuzlu bir kampingte çadır kurmuştum.
    espresso ve mertowski bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)