Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet.net te ne yapiyorum ben dediğiniz oluyor mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ya arkadaslar itiraff ediyorum bu forumda zaman harcamak istemiyorum ama sigara gibi bağladi kendini.
    Ya zaten aktif uye sayisi belli,yazilan cizilen konular hep ayni.ama iste aliskanlik cok kotu bisey sabah sabah burayi aciyorum.

Ya benim reuters,cnn interneyşınıli acmam lazim,ama motosiklet.net i açiyorum :/ cok sacma.

Hadi ben kasmiyorum,cogu zaman kisa yaziyorum,kimileri ise ciddi ciddi uzun yaziyor,felsefe yapiyor. Ne icin ? Tum bu derin analizlerin,tartismalarin bir anlami var mi ?

Yok.

İddia ediyorum surada surekli yazan 20 kisi varsa 17 si benim gibi dusunuyor ama itiraf edemiyor.
    Birakmayi denedim haa yalan yok.ama diyorum ya sigara gibi.

Dusunun adam 6 ay ceza aliyor,bittigi gun yaziyor burda.ustelik amerikali bir uzay bilimci bu.
    Yani bu durumda olan bir tek ben degilim.

Cok ilginc..
    berk_cglr, Alpbatur ve freasy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bazen bakıyorum vaaaay diyorum yine cahiller ateş açıyor , bazende senin forum üyeleriyle arandaki muhabbeti okumaya giriyorum eskiden bilgi kısmına destek olayım ya da yeni bir şeyler kaparız derdim de harbi sarmıyor ama kısayol olarak ekli olunca istem dışı tıklıyorum
    Hırbonen ve dundanbiri bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçen hafta 3 gün girmedim foruma, kötü bir duyguydu.
    tecrube0 bunu beğendi.

rider_oz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21' Honda NC750X DCT
    Eskiden çok daha büyük bağımlılıktı. reşit bile olmadığım yıllarda, üyeliğim vardı ama bulamadım onu. son mesajları sürekli yenilerdim, tabi bu sadece bu forum için değil bir çok forum sitesi için bu kültür azaldı. artık yazan çizen çok daha az. herkes instagram, youtube, hızlı tüketim mecralarında. ama yine de ben de bu alışkanlığımdan vazgeçemedim.

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    yok bazen bir hafta girmediğim oluyor, unutuyorum.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

Motosikleti
    250r
    Okuyup çıkmak daha çok işime geliyor bu aralar. Özünde aynı konu hakkında bir tartışmadır gidiyor.
    Tartışma konularına girmeyince güzel yer aslında.

O değilde thyao noldu Hırbo ?

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Ben yalnızlığımı gidermek için ve bilgi alışverişi yapmak için foruma giriyorum, forumda cevher gibi çok bilgili olan üyeler var onların yazılarından öğrendiğim ve danıştığım şeyler oldu, bu bilgileri başka platformda bulamıyorum sadece burada varlar. Açıkçası forumu seviyorum yardım etmek ve iç açan gezi paylaşımlarını okumak mutlu ediyor ve güzel kaliteli vakit geçirmemi sağlıyor.

Motosikleti
    CL-X 700 Sport
    Baya bağımlılık yapıyor gün içinde sürekli güncelleyip yazılanları takip ediyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okuyup çıkmak daha çok işime geliyor bu aralar. Özünde aynı konu hakkında bir tartışmadır gidiyor.
    Tartışma konularına girmeyince güzel yer aslında.

O değilde thyao noldu Hırbo ?
    Thyao gecen sene sattim corolla aldim.Satmasaydim e serisi bile alabilirdim :( kar cebe yakisir,saglik olsun
    1 ay sonra dolar bu seviyelerde kalirsa,forexe 300.000 tl ile girip 1 e 10 kaldiracla tl shortlayacam.

Gerci gecelik tl tasima maliyeti yuksek,ama daha fazla tutamazlar 3 ay icinde film kopar.

İste o zaman karsiniza 2023 model africa twin adv es + crf250l ile cikacam..

Motosikleti
    cb250r
    olmuyor morukcum

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    Valla benim de 15 sene oldu ama hergün girip bakıyorum . motor gibi motosiklet.net te bağımlılık yapıyor.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Ben karavan konusunda da forum mecrasını epey sıkı takip ediyorum. Ayrıca benim gibi insanlarla aynı platformda yalnızlığımı gidermeye çalışıyorum. Faydasını da görüyorum forumun.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ben bütün gün bilgisayar başında çalıştığım için kişisel bilgisayarımda forum hep açık. Ara ara mola verdiğimde iş yaptığım bilgisayardan kendi bilgisayarıma geçip bakıyorum.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MT forumu ile bir sorunum yok. Ama gaz vermeye de gerek yok. Bağımlılık yapan motosiklettir, rüzgardır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Benim MT ile düzenli ve toxic bir ilişkim var. Her gün çekilmese de senede bir iki görüşüp sevişiriz. Aramızda ki duygusal bağ bambaşka.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazen seviye düşse de mt forum gayet kaliteli bir sosyal medya platformu. Bu halde olmasın sebebi de kaliteli yazarlara sahip olması. Her konuda fikir alışverişi yapılabiliyor olması da cabası.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmuyor morukcum
    Alla alla hayret dogrusu.

Sen yine de dikkatli ol.buraya 18 19 yil once uye olup yillardir motosikleti olmadigi halde hala yazan adamlar taniyorum.
    Bir bakmisin sen de bagimli olup cikmisin,su an farketmiyorsun sadece.

bira gurusu,levent84,kural z hepsi kurtuldu..acayip kiskaniyorum adamlari.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen seviye düşse de mt forum gayet kaliteli bir sosyal medya platformu. Bu halde olmasın sebebi de kaliteli yazarlara sahip olması. Her konuda fikir alışverişi yapılabiliyor olması da cabası.
    kalite pacalarimizdan akiyor gercekten
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Normalde yazmam da bilgin olsun diye yazıyorum 2018 cb500f aldım
    Cyan bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalde yazmam da bilgin olsun diye yazıyorum 2018 cb500f aldım
    Yalanim varsa tekerim yan basin..kahkaha attim

arkamdan cok dedikodu yapsan da,milletin ilk basta bana kufur etmesini es gecip hakkimda haksiz ithamlarda bulunsan da
    digerleri gibi yuzsuzluk yapmiyor,kufur etmiyorsun.

O yuzden hayirli olsun

Ama foto yoksa inanmam,hatta video.

Quando 696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj D400
    Ofiste olduğum her zaman yan sekmemde açık oluyor durgun saatler de girip okuyup bilmediklerimi öğreniyorum ve sizlerin tecrübesini gözlemliyorum keyifli oluyor, atışmalar bile ufaktan bi gülümseme yaratıyor. Yaklaşık 4-5 senedir okuyorum bu sene dedim bende kayıt olup biraz karalayayım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)