Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arora MT125 alınır mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alınır mı abilerim normalde japon almayı planlıyodum ama vazgeçtim çünkü illa düşüp kalkcam ve Japon olursa masrafi çine göre çok olcak gibi o yüzden Çin almaya karar verdim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunun yerine drift alırım ben olsam

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun yerine drift alırım ben olsam
    Driftin kronik sıkıntıları var bildiğim kadarıyla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    alinir tabiki.belli sure biner satarsin

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alınmaz bence ybr cbf falan al bence daha iyi ..

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alınmaz bence ybr cbf falan al bence daha iyi ..
    Parada var zaten

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Eren ilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parada var zaten
    Niye arorayı bedava mı veriyorlar hediyemi edicekler.. baktım şimdi fiyatına arora 45 bin tl o fiyata bir sürü cbf150 bulursun ..

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye arorayı bedava mı veriyorlar hediyemi edicekler.. baktım şimdi fiyatına arora 45 bin tl o fiyata bir sürü cbf150 bulursun ..
    Ehliyet kurtarmıyor A1 var ve CBF alsam yüksek km olucak sonuçta sıkıntı çıkarma ihtimalide var

salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Ehliyet kurtarmıyor A1 var ve CBF alsam yüksek km olucak sonuçta sıkıntı çıkarma ihtimalide var
    Sıfır çinli almaktansa 50 bin kmde japon alırım arora mt 125 dediğin motorun 1 yıl sonra piyasada olacağı meçhul hele parça işi allah bilir ne olur 45 e gayet güzel ybr bulursun kmsi çok yüksek olmayan

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

52 bin kmde cbf i gözüm kapalı aldım 500 tl masraf ettim çiçek gibi oldu motor masraf dediğimde buji yağ hava filtresi ön amortisör keçeleri

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    CBF 150, kazasız. Sorunu varsa yaptırılır 100 bin daha binilir, ya da yapılı haliyle 10 günde satılır..👍

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Bahsettiğiniz motor(mt125)'u bayide görmüştüm, uzaktan "lan bu neymiş" diyorsun, yakına gidince çocuklara alınan dandik akülü araçların plastik kalitesiyle karşılaşıyorsun.

İllaha düşecez kalkacaz diyorsun, düşüp kalkmayan bi ton sürücü var. Masraf çıkmasından korkuyorsan motora hiç bulaşma. Araç=Masraf. Düşmene falan da gerek yok. En ufak sorunda Japon'un iki katı masraf da çıkartabilir bunlar, ki çıkartıyorlar.

Buradaki sürücülerin çoğu on binlerce km yapmış, motor piyasasını bilen adamlar. Accık forumda gezersen anlarsın. Bir şeyi pek çok farklı kişi öneriyorsa, onu araştırmaya değer bulun en azından.

1000 km'de Çinli alacağıma(sıfır dahil) 50 bin Japona binerim, bi usta bul, alacağın motoru göster, masraflarını da söyler, sıkıntısız binersin.

En kötü ihtimal Hintli al, Çinli ile aralarında dağlar kadar fark var(Cf moto gibi daha üst segmentleri harici ama Arora ve diğerleri bu klasmanda değiller).

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Ortalığı karıştıralım biraz, bak ne al biliyor musun...

Yuki 125 Funrider...

😁....Bunu (ya da mondial, kuba vs versiyonunu) al bize de anlat. Öyle bir alasım var ki anlatamam...😍..Xpulse ın yanına ikinci motor olarak alınır diyerek motorumu da gururlandırayım.

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    İkinci el, çok hor kullanılmamış bir YBR yüzünde gülümseme yaratır, üzmez seni.
    Düşük cc Çinli motorlarda kaliteye hiç özenilmiyor. Gerçi yüksek cc olanları da kendini henüz kanıtlayabilmiş değil bence.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alınır mı abilerim normalde japon almayı planlıyodum ama vazgeçtim çünkü illa düşüp kalkcam ve Japon olursa masrafi çine göre çok olcak gibi o yüzden Çin almaya karar verdim
    Japonda düşersen masrafı olur ama en azından parçası ve ustası var. Arora ile düşmesen de masrafı olacak ve bunda ne parça ne de usta bulabileceksin. Bisikletçiden bozma çoğu çinlinin servisi. Şekilli ama içi boş motordansa pek şekilli olmayan ama bloğu sağlam japon daha iyidir. Piyasada 3 motordan biri cbf ve çoğunun km si 100 binin üzerinde ve hâlâ it gibi gidiyorlar.
    salih dalkıl bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    En leş cbf yi alsan motorunu hakiki orjinal honda parçalarıyla toplasan harcadığın her kuruşun karşılığını alırsın seni 100 bin km gözü kapalı götürür ..

Ama altını çizerim orjinal parça olucak gidip ucuz diye Çin malı parçalarla topladın mı o motor Çin malı oluyor artık Japon olmuyor .
    espresso ve salih dalkıl bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)