Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2023 CRF 250L Fiyat ne olur ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Velhasıl kelam; bu memleketteki saçma ÖTV kademelerinin ve uzakdoğu ek GV'sinin kaldırılması lazım ki adam gibi motosikletler adam gibi fiyatlarla alınabilir olsun.
    Saçma ÖTV kademeleri yüzünden avrupalıların sürdüğü motorların dandik güçsüz versiyonları geliyor buraya. Ben de isterdim xmax 250 yerine xmax 300 sürmeyi, forza'lar buradaki gibi 250cc değil de avrupa'daki gibi 350cc gelse mesela uzun süre motor büyütmeyi bile düşünmezdim, yeterdi bana. Bu yalnızca benim ilgim olan motorlarda böyleyse diğer motorlarda kim bilir ne durumdadır.
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Ülkemize gelecek olan model Led farlı, sinyali olan model mi yoksa eski kasa olan mı?

Motosikleti
    domicik 400 ug
    dominarda ayak ucuyla yere basıyorum 177 boyla crfde herhalde yok yere basarım. aslında hayaller
    bir tane crf 250 rallin olacak
    yanına güzel bir tane yüksek cc enduro olacak.
    bir tane de taş çatlasın küçümencik bir pcx olsa.
    aslında yanında da forza 250 olsa.
    ama bir de şehir dışına bazen scooter gideyim diye forza 750 olsa ne güzel olurdu.

para güzel şey yeminle
    espresso ve Italian bunu beğendiler.

Motosikleti
    '23 Hornet, '23 CRF250L
    Merhaba, buraya da not düşmek adına; liste fiyatı 181.700 olan CRF 250 L yi 226.500'e (muhtemelen bir alsatçıdan) almış bulunuyorum. İlk izlenimlerim; farlar müthiş, uzunlar işlevsel, oturuş pozisyonu ve peglerde bi farklılık var iyi anlamda. Araştırdım çok ufak değişiklikler gerçekleştirildiği söyleniyor yabancı forumlarda benim hoşuma gitti. Eski kasaya çok uzun süre binmedim hep sağdan soldan arkadaşların motorlarını kullandım ama bence hafifte olsa gidonda biraz geriye alınmış sanırım. Yine araştırmalarım sonucunda rake & trail diye bahsedilen bu amortisörlerin yere izdüşümü ile ilişkin bi değişiklik varmış.
    CRF bunu beğendi.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Alıntı Kilimandjaro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, buraya da not düşmek adına; liste fiyatı 181.700 olan CRF 250 L yi 226.500'e (muhtemelen bir alsatçıdan) almış bulunuyorum. İlk izlenimlerim; farlar müthiş, uzunlar işlevsel, oturuş pozisyonu ve peglerde bi farklılık var iyi anlamda. Araştırdım çok ufak değişiklikler gerçekleştirildiği söyleniyor yabancı forumlarda benim hoşuma gitti. Eski kasaya çok uzun süre binmedim hep sağdan soldan arkadaşların motorlarını kullandım ama bence hafifte olsa gidonda biraz geriye alınmış sanırım. Yine araştırmalarım sonucunda rake & trail diye bahsedilen bu amortisörlerin yere izdüşümü ile ilişkin bi değişiklik varmış.
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullan....

Motosikleti
    '23 Hornet, '23 CRF250L
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullan....
    Teşekkür ederim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)