Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

40-45 bandına artçılı kullanılabilecek mantıklı motorlar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Cbf 250'de yağ eksiltme problemi var diye okumuş, duymuştum.
    flagellium0 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı flagellium0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli yorumlarınız için teşekkürler. cbf 150 vs 250 arasında kaldım cbf 250 eski model olmasına rağmen alınır mı ? çok hoşuma gitti ve gücü de gayet iyi geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

z one 180 modeli nasıl fiyatları çok uygunmuş bloğu sağlam mıdır ?
    Bir zamanlar deli divane gibi ilanını gördüğüm cbf250'lere gidip bakan biri olarak fena kahkaha attım.
    Ağırlık, güç, motor karakteri olarak çok hoşuma giden bir model.
    Ama temizini bulmak zor.
    Birde yanılmıyorsam kulbütör kapak problemi vardı bu motorda.

mondial hakkında ne düşünüyorsunuz ? cbf 250 çıkardım listeden şu aklıma yatan rks titanic 150s ve mondial var.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı flagellium0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial hakkında ne düşünüyorsunuz ? cbf 250 çıkardım listeden şu aklıma yatan rks titanic 150s ve mondial var.
    Mondial 125 Drift L Cbs düşünebilirsiniz şuanki fiyatı 39.036 Tl, 2000-3000 tl arasında lastik masrafı yapıp kalan paraylada giderleri çıkartıp diğer motosikletlere göre sorunsuz sürüş elde edersiniz. Bu model genel olarak kullanıcılarının memnun olduğu, titreşimsiz bulduğu ve sorunsuz diyebileceğimiz ayarda yorumları bulunmakta incelemenizi tavsiye ederim.

Gücü çok düşük 10 HP artçılı kullanımda çok da yeterli olacağını sanmıyorum bayırlarda falan çok zorlar ki Torku da düşük verilere göre.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Bence bu bütçeyle eğer scooter düşünmüyorsanız CBF 150 en uygunu olur, kendi klasmanında YBR ile birlikte en sorunsuz motordur, yedek parça sorunu yok ve onarımı kolay ve tüm motor tamircilerinin bildiği bir motor. İki kişi taşımaz diyenlere kulak asmayın bal gibi taşır. Millet 50'lik motora iki kiş biniyor. CBF 250 de ise parça sorunu yaşanabilir.

Öncelikle 10 yıldan fazla süredir CBF 150 kullanıcısı olarak düşüncelerimi paylaşayım: iki kişi olarak kullanacaksan konforlu bir araç değil. Evet arkadaşların belirttiği gibi yedek parçası bol, bakımı kolay, temiz kullanıldığında uzun yıllar sorunsuz binilecek motorlardan birisi. Tek kişi olarak kullanımı tavsiye ederim ama artçılı kullanımı tavsiye etmiyorum..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)