Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

40-45 bandına artçılı kullanılabilecek mantıklı motorlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

cc fark etmez artçılı rahat bir şekilde kullanabileceğim naked ya da commuter araç önerebilir misiniz. motor bloğu nispeten kaliteli ve dayanıklı olsun yeterli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Aklıma cbf 150 geldi. Fiyat bandında temizi bulunursa alınabilir.
    Remzidemir41 bunu beğendi.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı flagellium0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cc fark etmez artçılı rahat bir şekilde kullanabileceğim naked ya da commuter araç önerebilir misiniz. motor bloğu nispeten kaliteli ve dayanıklı olsun yeterli.
    Yakından incelemek lazım.
    Dedikleri doğruysa iyi motor.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...79725672/detay

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    tvs apache 180/150 alınır.
    bütçe zorlanırsa apache 200 alınır.
    Ferudunn bunu beğendi.

CBF çok yüksek km oluyor genelde ama düşüneceğim
    Tvs iyi olduğunu biliyorum ona da bakacağım
    Ek olarak hero karizma nasıldır onu da sormak istiyorum sizlere 19 HP 19 tork var ve Honda motoru kullanıyor diyorlar.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Biraz pazarlık yapmak kaydıyla Sym Wolf 250 öneririm.
    flagellium0 ve benhasan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Tvs yada cbf150 olabilir

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Hero hunk 150. Hero thriller 150, hero tsport 150. CBF alt motorlu bu 3 motorda iş görür CBF ile cogu parcası ayni.
    flagellium0 bunu beğendi.

salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    cbf 150 ağırsanız belki zayıf gelebilir 2 kişi apache 200 sym wolf olabilir ne olursa olsun çin olmasın

Motosikleti
    R25
    Abi artçı ile kullanacaksın ve sağlam olsun istiyorsan tvs den şaşma, titreşim vardır ama alabileceğin en sağlam motordur. 150 lik motorlara bakma senin işini görmez. Sym yazan arkadaşlar var ama sym nin az yakan motoru yoktur, parçası pahalı servisleri sorunlu.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sym yazan arkadaş sanırım benim.

Sym Wolf'ü 49.000 km boyunca ve de birçok şehirler arası seyahatimde kullandım. En az yakan 250'lik motorlardan biridir. 6. vites 6000 devirde 110 km hızla konforlu bir seyahat yapar gazı açtığınızda da elinizin altında hala güç vardır. Kullanım stilinize bağlı olarak bakımlı bir Wolf ile 3 lt / 100 km civarı yakıt tüketiminiz olur. 3 lt tüketim 50'lik bir motor için gayet makuldür.

Yedek parçasını orijinal kullanacaksanız pahalıdır ama birçok parçasının muadili vardır. Honda ya da Yamaha hariç Türkiye'de hangi markanın servisi sorunlu değildir?
    mavellen ve Psyduck bunu beğendiler.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda ya da Yamaha hariç Türkiye'de hangi markanın servisi sorunlu değildir?
    Bu sorunun cevabı olarak sanırım Hero'yu verebilirim. Adamlar kapının önüne gezici servis bile gönderiyorlar. İlk duyduğumda inanmamıştım.
    tommygun ve flagellium0 bunu beğendiler.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı Psyduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sorunun cevabı olarak sanırım Hero'yu verebilirim. Adamlar kapının önüne gezici servis bile gönderiyorlar. İlk duyduğumda inanmamıştım.
    Ne kapısı.
    Yazınki turda Pamukkaleden Afyona giderken motorda 90 dan sonra takatten düşme, gazı zor yeme durumu oldu.
    Fabrikayı aradım.
    "Hangi şehirde konaklayakcasanız gezici servis yollayalım" dediler.
    Ertesi gün sabah 9 da Afyonda oteldeyken telefonum çaldı.
    "Hero gezici servisiyiz. Afyondayız. Otelin konumunu atarsanız servise geleceğiz" diyordu telefondaki servis sorumlusu

İkimci elde 50-55 bandında Xpulse 200-T tavsiye ederim. Artçılı kullanım için arazi türünden daha rahattır.
    Psyduck, erensel, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Psyduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bravo, süper uygulama. Umarım tüm markalar Hero'yu örnek alır.
    espresso, flagellium0 ve Psyduck bunu beğendiler.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Sym yazan arkadaş sanırım benim.

Sym Wolf'ü 49.000 km boyunca ve de birçok şehirler arası seyahatimde kullandım. En az yakan 250'lik motorlardan biridir. 6. vites 6000 devirde 110 km hızla konforlu bir seyahat yapar gazı açtığınızda da elinizin altında hala güç vardır. Kullanım stilinize bağlı olarak bakımlı bir Wolf ile 3 lt / 100 km civarı yakıt tüketiminiz olur. 3 lt tüketim 50'lik bir motor için gayet makuldür.

Yedek parçasını orijinal kullanacaksanız pahalıdır ama birçok parçasının muadili vardır. Honda ya da Yamaha hariç Türkiye'de hangi markanın servisi sorunlu değildir?
    Abi SYM Wolf vardı bende de 7500 Km de almıştım 15000 Km de sattım. Çok aşırı memnun kaldım. Sırf yedek parça, kaza yaparsam yada motor bloğunda bir sıkıntı yaşarsam korkusu ile sattım. Hemen ardından TVS Apache 200 aldım. SYM Wolf 250 malzeme kalitesi olsun, gidişi olsun muazzam aletti. Sattığıma pişmanım ama değilim gibi bilmiyorum. Elimdeki ile mutlu olmaya çalışıyorum.
    flagellium0 ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı laz61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi SYM Wolf vardı bende de 7500 Km de almıştım 15000 Km de sattım. Çok aşırı memnun kaldım. Sırf yedek parça, kaza yaparsam yada motor bloğunda bir sıkıntı yaşarsam korkusu ile sattım. Hemen ardından TVS Apache 200 aldım. SYM Wolf 250 malzeme kalitesi olsun, gidişi olsun muazzam aletti. Sattığıma pişmanım ama değilim gibi bilmiyorum. Elimdeki ile mutlu olmaya çalışıyorum.
    En iyi motor, insanın sahip olduğu motordur bence.

Ben de geçmişte Wolf ile kaza yapıp tüm sol tarafı yenilemiştim, Motopit'te parçalar gerçekten çok pahalıydı mecburen Letgo'da satış yapan bir arkadaştan uygun fiyata 2.el almıştım.

Wolf gerçekten kaliteli bir motordu, miyadını doldurmuş olabilir ama 40-45.000 bandında yine de güzel Wolf bulunabilir diye düşünüyorum.
    flagellium0 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    En iyi motor, insanın sahip olduğu motordur bence.

Ben de geçmişte Wolf ile kaza yapıp tüm sol tarafı yenilemiştim, Motopit'te parçalar gerçekten çok pahalıydı mecburen Letgo'da satış yapan bir arkadaştan uygun fiyata 2.el almıştım.

Wolf gerçekten kaliteli bir motordu, miyadını doldurmuş olabilir ama 40-45.000 bandında yine de güzel Wolf bulunabilir diye düşünüyorum.
    Evet, o fiyat bandında alınabilecek bir motor binmek için oldukça ideal olacaktır. Dediğiniz gibi En iyi motor insan sahip olduğu motordur.

değerli yorumlarınız için teşekkürler. cbf 150 vs 250 arasında kaldım cbf 250 eski model olmasına rağmen alınır mı ? çok hoşuma gitti ve gücü de gayet iyi geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

z one 180 modeli nasıl fiyatları çok uygunmuş bloğu sağlam mıdır ?

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı flagellium0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli yorumlarınız için teşekkürler. cbf 150 vs 250 arasında kaldım cbf 250 eski model olmasına rağmen alınır mı ? çok hoşuma gitti ve gücü de gayet iyi geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

z one 180 modeli nasıl fiyatları çok uygunmuş bloğu sağlam mıdır ?
    Cbf 250 ler bildiğim kadarıyla iyi motosikletler ama kurcalanmamış temizini bulmanız lazım, Z one 180 de bildiğim kadarıyla elektroniksel kronik problemi var diye hatırlıyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)