Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Brixton. ve Husqvarna alınırmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tokus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ranger3306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Brixton Cromwell 250 kullanıcısıyım. Ciddi bir yabancı forum araştırması ve Türk piyasası araştırmasından sonra tercih ettim. Brixton 125 ve 250 cc'lik motosikletlerinde Suzuki GN imzası var. Ana makine GN250 ve GN125. Çok memnunum. İyi ve dikkatli bir rodaj yaptım; fabrika verilerinden daha hızlı gidiyor. Çok tarz bir motosiklet, malzeme kalitesi çok tatmin edici (eski Harley kullanıcısıyım)
    Bakımlar için yetkili servis de tercih edilebilir, kendi de yapılabilir. Ben Aliexpressten bulabildiğim tüm yedek parçalarını getirttim. Lazım olursa kullanırım. Sorular varsa, memnuniyetle cevaplarım.
    brixtondaki bu gn ler orjinal japonmu, yoksa suzuki replikasımı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı motomad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosever yanlışın var düzelteyim.stokda deli gibi duke 250 ve 390 mekanşk parçası var.silindir piston kit olarak duke 390 ın fiyatı 15bin tl.tek piston 7bin,silinir 8 bin olarka satılıyor.komple silindir blok alırsan ( içinde piston silinir yok,blogun kendisinine bahsediyorum ) 15bin tl.debriyaj bakatası 1500civarı.stator 3500 civarı.kendi motorumdan biliyorum.
    silinir blok 15k + silindir piston kit 15k. 30k ya rektefiye edebiliyorsun.subaplar 6k tutuyor.subap horozlarının her biri 2500 tl.
    dominar 400un silinir piston seti 8k.bajaja göre pahalı ktm.ama stok sorunu yok.
    Zaten stok sorunu pek yok ama benim çalıştığım dönemlerde kimi parçalar yoktu ve Spormoto'nun gümrükte bekleyen malları vardı onlar yüksek ihtimalle stoklara giriş yapmış.

2023 (2016 model olandada aynı parça kodu var yani aynı fiyat) Model Duke 250'nin piston silindir fiyatı 21.032,08 TL, https://store.spormoto.com/urun/cylinder-piston-cpl-2. Krank milide stoklarda yoktu oda stoklara gelmiş onunda fiyatı 16.675,06 TL, https://store.spormoto.com/urun/crankshaft-cmpl-1, 2016 model Duke 250'nin krank milinin fiyatı 15.477,51 TL
    https://store.spormoto.com/urun/crankshaft-cpl-8, Durum bu.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar ülkemize gelmese de şaka maka Cromwell 1200 süper tatlı olmuş. 1200 cc , 6550 devirde 83 hp ve 3100 devirde 108 Nm tork. Şekil şukulda da hafiften bir Speed Twin esintileri.

https://i.hizliresim.com/kdtxnb1.JPG
    Blok zaten Triumph' ın abi.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Moto Guzzi V100 Mandello Aviazione Navale
    Motosiklet alırken ne yapmak istediğiniz çok önemli. Her an satabilirim modundaysanız bu markalardan uzak durmak lazım.

Bu ilk motorunuzsa 1-2 yıl içinde mutlaka büyütmek isteyeceksiniz. O zaman bu motoru satıp üzerine koymak zorundaysanız kayba uğrarsınız. Japon alın.

Yok bu durur daha büyüğüne param yeter diyorsanız Huskvarna güzel motor. Brixton' un Cromwell ve 450 cc piyasaya çıkacak Adv' si de tarz duruyor.

Ranger3306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster XL883 SuperLow
    Alıntı Tokus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    brixtondaki bu gn ler orjinal japonmu, yoksa suzuki replikasımı?
    Bilgim yok. Yabancı forumlarda söylenen, direk GN motor bloğu kullanıldığına dair

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı motomad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosever yanlışın var düzelteyim.stokda deli gibi duke 250 ve 390 mekanşk parçası var.silindir piston kit olarak duke 390 ın fiyatı 15bin tl.tek piston 7bin,silinir 8 bin olarka satılıyor.komple silindir blok alırsan ( içinde piston silinir yok,blogun kendisinine bahsediyorum ) 15bin tl.debriyaj bakatası 1500civarı.stator 3500 civarı.kendi motorumdan biliyorum.
    silinir blok 15k + silindir piston kit 15k. 30k ya rektefiye edebiliyorsun.subaplar 6k tutuyor.subap horozlarının her biri 2500 tl.
    dominar 400un silinir piston seti 8k.bajaja göre pahalı ktm.ama stok sorunu yok.
    nasıl ktm de parca sorunu yok devırdaım pervanesını 2 ayda getıremedıler rezıl olduk tamırcıde kaldı motor cıkınca da sattım hemen
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler